Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Doze:] Munka

Hozzászólások

(#3) #90088192 válasza flymi (#2) üzenetére


#90088192
törölt tag

Tudjatok, en dolgoztam gyarban(az volt az elso), igaz mint gepbeallito. Kiraly helyem volt, kiveve 2 dolgot: 410Ft volt az oraberem, es reggel 6 ra bent kellet lennem. Ezen kivul semmi gondom nem volt, sot megismertem rengeteg embert, a munkasokkal nem igazan volt a tipikus ala-fole rendelesi viszony. En megkertem oket, hogy ezt kellene csinalni, Ok megcsinaltak, ha valami baj volt Ok kertek meg hogy csinaljam meg. mindez 2004 kornyeken Somogyban. Az En fonokom szintugy, nem is nagyon talalkoztam vele. Mindenki tudta mit kell csinalni.
Aztan a kovetkezo munkahely meg fizetett is, a fonok nem sokat ugralt, ha munka ugy haladt ahogy kellet, meg megvoltak a szamok. Ha Ot senki nem mogyorozta akkor Engem sem. Es meg szerettem is csinalni.

Most mar nemtudom hanyadik helyemen vagyok(6. ha jol szamolok), de negativ tapasztalat nem sok van. Ahol dolgoztam a legtobb esetben kerni szoktak szepen udvariasan, ha valami nem stimmelt szepen elmagyaraztak, es bar sok a PR bullshit mindenhol,
En probalom hummorral atadni a problemaimat. Igy Inception alapon talan sikerul valami magvat elhintenem a fejukben. Masnem jot rohogunk. A mostani helyemen mindenkinek mondom, mindent a konyv szerint kell csinalni(mert nekem is ezt mondtak), igy minden dologra ami nincs a konyvben leirva, vagy nincs meg a megfelelo felszereles, RAKERDEZEK :) Remelem egyszer az oruletbe kergetem oket.
Multkor mondtam nekik En csak AZ Itteni OCD-hez akarok felzarkozni(a Fonoknek kenyszerbetegsege van es el lehet gondolni hogyan hat az egeszre) :) Mindenki rohog :)
A masik: Mondtam nekik En ugy erzem magam mint a Balett eloadason: Mindent labujhegyen kell csinalni(A padlo festve es nem akarnak karcokat latni, egy gepjavito muhelyben!) es kozben a karmester a diotorot vezenyli :) Mindenki Rohog ismet :)

Magyaran szolva a humort lehet arra hasznalni, hogy elvegyed az elet a dolgoknak, de megis gondolatot ebresz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Doze:] Munka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.