Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) SystemRoot válasza _Orbi_ (#152) üzenetére


SystemRoot
őstag

Azért jegyeztem meg, mert szerintem a legtöbben az alapján választanak nyelvet tanulásra, hogy az mennyire hasznos és értékes. Namármost ezt az adott nyelv gazdasági életben való használhatósága határozza meg. Legalábbis a legtöbben azért akarnak nyelvet tanulni hogy majd a karrierjükben jól jöjjön. És én nem sok céget láttam még itt Európában ahol a Kínai lenne a kötelező.

A leszóló hangnemet, csupán stíluskeltésnek akartam, hogy legyen valami íze a hozzászólásnak. De amúgy meg ha megvizsgálod a mondatot, akkor láthatod hogy sehol sincs az mondva hogy a munkások senkiháziak. Hanem ők senkiházi munkások, nem mindegy. Sőt a lenéző kijelentés nem is azt mondja hogy azért értéktelen a kínai nyelv mert sok a munkás. Hanem azért mert "a legtöbbje egy senkiházi munkás".:)

"Nem a vezetőség számít, parancsolgatni mindenki tud, még az utcáról összeszedett hajléktalan is, dolgozni viszont már igen kevesen és ugye az országot a munkáseberek viszik előre, nem a vezetők."

Bocs, de ilyeneket nem szokás írni mert rosszul hat. Ezt most tényleg jóindulatból mondom, lerí a dologról hogy van benned egy sértődés a státuszod miatt és valamiféle utálatot érzel a felsőbb réteg felé. Az ilyen kinyilvánulások eléggé ostobán hatnak szerintem. Csak gondoltam szólok.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.