Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) _Orbi_ válasza SystemRoot (#139) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

"A kínaiak nagy része egy jelentéktelen senki. Tehát hiába vannak 1,3 milliárdan, abból a legtöbbje egy senkiházi munkás. A nagyvállalatok névsorából pedig hány kínait tudsz felsorolni? (mert van egypár, de kevesen tudják felsorolni...)"

Ezt most fájt.
Mégis mire menne a világ a jelentéktelen senkiházi munkások nélkül? Ennyi erővel Magyarországon is csak a vezetőséget kell valamibe is venni?
Kérlek akkor magyarázd meg, hogy mit ennél! mit innál! hova húznád le az ürülékedet a WC-n, vagy hogyan tankolnál az autódba (a TV-ről meg a többi átlagos dologról nem is beszélve), ha nem lennének a jelentéktelen senkiházi munkáseberek?
Nem a vezetőség számít, parancsolgatni mindenki tud, még az utcáról összeszedett hajléktalan is, dolgozni viszont már igen kevesen és ugye az országot a munkáseberek viszik előre, nem a vezetők. Ja és meg lehet nézni, hogy mindezt mennyiért csinálják nap mint nap... Tudom pesten csak irodisták vannak, akik nem akarnak megmozdulni sem, ha meg meg kell nekik, akkor is autóba ülnek, mindezt többszázerezért.
Bocsánat ezért, tudom nem ide tartozik, de felhúztam magam, mivel énis becsületes munkásember vagyok a saját két kezével keresi meg azt az igen kevés pénzét és tűri el a főnökök hozzánemértését és lenézését.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.