Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gyorsabb voltál, töröltem a saját hírbejegyzésem...

Live-Die-Respawn

(#2) Shing


Shing
őstag

HD6950 ajánlott? Ez valami 2560x1440 felbontáshoz van ajánlva 8x AA mellett? Szánalmas, hogy a játékok nagy részének 4 éves grafikai szintje van, de a gépigény magas. Ok, hogy kellenek a hardvereladások de meddig tartana legalább magasabb felbontású textúrákat beletenni? Persze lehet h a leírás nem tükrözi a valós igényeket, majd kiderül.

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én már azon is meglepődtem, hogy a DMC4 is milyen szép és smooth volt egy Celeron 420 + X1600XT társaságában. Ahhoz képest a gépigény megugrott rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) marcias


marcias
őstag

De azért a Dx az csak 9.0c... elcseszett konzolport-alert!

Steam: marcias88

(#5) persil


persil
nagyúr

Már megint ez a "fantasztikus" konzoloskamera, hogy nehogy véletlenül látni lehessen valamit az akcióból... Persze az "irányíthatatlanságára" is remek hatással van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6) djculture


djculture
félisten

Hát én még nem láttam különösebben élvezhetően játszható Capcom játékot de várjuk szeretettel. Látszik az összesen hogy nagyon sokat melóznak vele de az irányítás az nem e világi teremtményeknek való.

[ Szerkesztve ]

(#7) Flash86 válasza djculture (#6) üzenetére


Flash86
tag

Pedig az összes 2D-s capcom játék k. jó volt :DD

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#8) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Magasabb az ajánlott gépigény mint a Crysis 3 esetén, a látvány azért közel nem olyan.
Itt valami turpisság van a háttérben :D

(#9) Low Noise


Low Noise
senior tag

Az egyik traileren piros a másikon sárga napszemüvegen keresztül néztük az eseményeket, nekem ez a grafika nem jön be. Én maradok a Darksiders 2-nél az jól sikerült.

(#10) Shing válasza Low Noise (#9) üzenetére


Shing
őstag

Hát ja... vagy egyik játék színtelen (BF3) másik túl színes. A SweetFX-el elég jól lehet buherálni a színeket, normálisat csinálni a sz@r szín szűrésekből. De azért nagyon sok játék van aminek még jó grafikája is lenne, de hót kék, sárga, stb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.