Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) kenwood


kenwood
veterán

Tekintsunk el attol, hogy tobb millio magyar szamara egy ilyen dontes nem pozitiv,vagy negativ,hanem felfoghatatlan "mi a fsz kozuk van hozza,hogy mit csinalok a sajat gyesznyommal?"

Van ennek egy filozofiai vetulete is.
Az teny, hogy a kulonbozo modszereknel igen nagy kulonbseg van a fajdalom megjelenese,es az agyhalal beallta kozott.
A kerdes az,hogy utolag ez mit szamit?
A megelt fajdalmat az allatok agya is tarolja emlekkent, ez Pavlov elott is egyertelmu volt.
Ha leall a keringes,nem lelegzik tovabb az eloleny, megindul a szervezet bomlasa,az aggyal egyutt ezek az emlekek is vegleg megsemmisulnek.

Vegso soron semmit nem szamit,hogy egy milisec alatt all be a halal,vagy 10 even keresztul napi haromszor agyba-fobe verik,es abba pusztul bele.

Termeszetesen ez csak elmelkedes.
En is ember vagyok,pont multheten lattam egy videot,ahol egy alagutban leesett a teherautorol egy malac,es nekem is osszeszorult a szivem a vergodeset latva.

UI: erre mindig az a kerdes jon,hogy "neked mindegy,hogy te 1 secig fogsz haldokolni,vagy 10 evig ?"
A valasz pedig : ha mar meghaltam,akkor igen.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.