Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#225) haddent


haddent
addikt

Srácok, szerintem kicsit túlrugózzátok a témát és beleláttok olyasmit, amit Ti akartok és képzeltetek el a téma hallattán, majd számonkéritek, hogy ez miért nem az?
Minden büszkeség, elfogultság és beképzeltség nélkül, kérlek próbljátok így értelmezni és értékelni a cikket, blog bejegyzést, írást, vagy hívják is ezt bárminek:

Mi volt a cél a cikkel?
Bemutatni egy problémát és annak egy lehetséges megoldását, melyet szakmai,
azonban továbbra is egyéni és szubjektív véleményem alapján néhány, de nem az összes, szempont szerint a legoptimálisabbnak ítéltem meg.

Ez mennyiben valósult meg?
Teljes mértékben, hiszen a legelejétől a legvégéig, pontról-pontra precízen, példákkal és segédletekkel ellátva bemutatásra került mind a probléma, mind a javasolt és választott megoldás és annak megvalósítása is. A szakmaiságról, pontosságról és valóságról lehet vitatkozni, itt is leírom: ez egy konkrét szituációban egy hibára a legjobb megoldás, nem minden problémára nem minden szituációban. Így viszont nem engedek abból, hogy nem jó

Akkor azt hiszem jogosan kérdezhetem, hogy mi okotok van néha már ellenségesen és aggresszívan megkérdőjelezni a szakmaiságát a cikknek vagy akár az én tudásomat?
Ez az aminek készült, nem több, abból viszont véleményem szerint jó. Egy DIY projekt dokumentálása mások segítésére, figyelemfelhívásra, tudásbővítésre.

Nem a megoldás, hanem egy megoldás. Teljes mértékben a FOSS (free open source software) jegyében született, nem akar sem a cikk sem én senkinek megfelelni és nem is fog. Ez van, nekem ez volt a legjobb, másnak is lehet az, vagy csak egy.

Azt hiszem, hogy csak a hozzáállásotokkal lehetett gond, de remélem így már tiszta, hogy én hogyan állok ilyesmikhez és hogy hogyan válik értékelhetővé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.