Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

Ez komoly.
Főleg a végén az Evo-s rész, eléggé szép a grafika.

(#2) Arena87


Arena87
aktív tag

szép-szép, de kell még finomítani a grafikán. :)

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#3) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egy dx 9-es vga is megtudja csinálni, gyengus...

Vistaboy: írtam pm-et :)

(#4) Trub válasza bishoplogan (#3) üzenetére


Trub
tag

Sőt, még a proci is le tudja renderelni :DDD Csak a sebesség nem mind1.

(#5) eclipse006


eclipse006
őstag

Nekem azért át jött rendesen a hangulat,grafika!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#6) szente


szente
addikt

elég illúzió romboló,hogy a kocsik csillognak a poros vizes pályán.a dzsuva miatt nem kéne csillognia!

(#7) mephi666 válasza Trub (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

még akár egy bacsis-tuningolt pda is :DD

amúgy ez szép és jó... kíváncsi vagyok, hogy mondjuk a tesszalátorok mit szólnának egy több tízezres tömeg lerendereléséhez mondjuk egy futball-stadionban... az betenné szerintem nekik azért... :) ...már nagyon rühellem, hogy tizenpáréve ugyanazokat a papírdrukkereket kell bámulnom...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) dunc válasza szente (#6) üzenetére


dunc
nagyúr

Ebben a videóba nem a "részletek" voltak megmutatva hanem a dx11 -et demonstrálták,a nézők száma kidolgozása, a víz hullámzása ,és pl a por ,szerintem ezt a dx 9,vagy 10 nem tudja így megcsinálni,és igérik,hogy a dx11 gyors lesz és kevésbé gépigényes....lehet majd harvert cserélni......vga,hozzá egy cpu ami kihajtja...akkor már egy pici ram,és nagyobacska táp.....katasztrofa.....

(#9) zH.


zH.
senior tag

Ahelyett ,hogy jól kicsapná a vizet ,simán keresztülmegy rajta.
Por? sehol.

Engem nem nyűgözött le.
Ha a sebessége jobb lesz ,akkor talán...

[ Szerkesztve ]

just be

(#10) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Nekem az tűnt fel, hogy miután a kocsi keresztül hajtott rajta, a víz fodrozódása elég hamar elmúlt, kb 2 másodperc és már újra tükörsima a víz. Azért az életben ez nem így lenne, több tíz másodpercig is lennének még apróbb fodrozódások, meg az árok széléről visszafolyó víz, stb.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#11) leviske válasza dunc (#8) üzenetére


leviske
veterán

Minek a nagyobb táp? A videokártyáknak és a prociknak is egy ideje, azonos kategóriában már kezd beállni egy általános fogyasztási szint. Ha valakinek a HD4800-asokhoz volt egy elég erős tápja, annak a HD5800-asokhoz nem kell újat venni.

Proci téren bonyolultabb a helyzet, de szvsz ott sem fog egyik gyártó sem rontani a helyzeten, így akinek van egy Phenom II, vagy Core i7 a tulajdonában, azt már sok meglepetés nem érheti.

MÁS: Csak számomra megmosolyogtató az Intel/AMD logo a video végén? :)

(A GfW logon már annyira nem tudtam mosolyogni, miután olvastam, hogy vannak vele nehézségek, de mondjuk úgysem én vagyok a megcélzott piaci közönség, tehát felőlem úgy szívatják a vásárlóikat, ahogy akarják.)

(#12) mephi666 válasza Ricco_hun (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

a technológia megvan... végülis minden megvan, innentől meg csak apró finomítások kellenek szinte és akár totál realisztikus lehetne az egész... (megkockáztatom, hogy ezzel a videóval nem a teljes realisztikusság bemutatása volt a cél) engem meggyőzött így durván előadva is... nem akarom mereszteni a szemeimet, hogy keresgéljem a víz apró fodrozódását... a tesszalátorokkal simán lehet modellezni girbe-görbe felületek folyamatos, dinamikus változását is és meg sem kottyan neki... ez szerintem a lényeg... ez már előrelépés... meg ott a ph-n tegnap postolt unigine benchmark... az dx11 vs dx10 esetben megnézve mindent elmond... nem gyenge...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Gergo88 válasza zH. (#9) üzenetére


Gergo88
tag

Az éjszakai részben amikor átrepesztenek a vízen akkor nagyon szépen szétfröcsköl. Ahol nem, ott szerintem pont nem az volt a lényeg, hanem hogy a víz hogyan reagál finomabb dolgokra.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#14) zH. válasza Gergo88 (#13) üzenetére


zH.
senior tag

0:37-nél is elég gyorsan megy ,igaziból simán szét kellett volna vernie a vizet.
Értem mit akartak demonstrálni ,de ez nem győzött meg.

Illetve amit Ricco_hun is írt ,1-2mp alatt elmúlik a "fodrozódás".
Így szerintem ez nem életszerű.

[ Szerkesztve ]

just be

(#15) Ice!?


Ice!?
őstag

Engem csak az nyugtat, hogy a 3850-emmel, nem nagyon kell élveznem a dx11 adta feelinget.:)

(#16) Thomaster00


Thomaster00
csendes tag

Sztem minden jól nézki bár a víz picit sűrűnek tűnik. Az én bajom, hogy a földút nagyon egysíkú, tehát nincsenek ott azok "kitüremkedések", egyenetlenségek, pontosabban ott van csak egy kép formájában ami rá van húzva egy sík felületre! Ilyen a GTA SA-ban volt, hogy téglahalom egy piramis volt amire ráraktak egy képet egy rakás tégláról! Lehet, hogy nehéz lenne lerenderelni az összes buckát, homokdarabot? Ez olyan illúzióromboló :D

(#17) BloodyEddie válasza bishoplogan (#3) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Itt inkább a sebesség lesz fontos, nem az a néhány új effekt :U

(#18) athomi válasza dunc (#8) üzenetére


athomi
veterán

kár, hogy nem sokakat érdekel a nézők tesszalálása egy autós játékban, vagy a víz hullámzása, amikor átmegy rajta kiló ötvennel...

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Régebben láttam ezt a videót, nagyon ütős. Kíváncsi vagyok, a gyakorlatban hogy fog kinézni.

(#20) mephi666 válasza athomi (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, de te szívesen néznél most is egy papírközönséget, amikor a tesszalátorokban ott a lehetőség, hogy erre is adjanak a készítők? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) nemethati válasza mephi666 (#20) üzenetére


nemethati
senior tag

Jó videó, de a háttérzene nem illik hozzá :(

(#22) mokus1


mokus1
addikt

Nekem nem igazán jön be.Az a víz ahogy kinéz meg ahogy mozog egyáltalán nem élethű.kb 2 mp alatt tükör sima víz amikor átszáguld egy kocsi rajta. :F :U

(#23) acélkemény


acélkemény
tag

Ilyen grafikával el tudnék képzelni egy Resident Evil szeru játékot, ahol a zombik az elore beszkennelt ismerosok (pl tanárok, stb) lehetnének :)

(#24) ChromeX


ChromeX
addikt

azért a végén volt benne valami, egész jol nézett ki. :K

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#25) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez FaceBook-on már 4 napja fent van. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26) BloodyEddie válasza acélkemény (#23) üzenetére


BloodyEddie
őstag

és ez most hogy jön ide?

(#27) New Life


New Life
aktív tag

Miért fikázza a víz fizikáját mindenki?
Ez egy szép eredmény, ha egy kicsit is tisztába lennének páran, hogy az áramlásokat(levegő, folyadék), a mai napig az egyik legnehezebben szimulálható dolgok egyike...

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#28) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Én csak azt nem értem, hogy a dx11-et miért még mindig a dx9-hez hasonlítják? Jó, hogy nem a dx7-hez, annál mennyivel szebb lenne...:) Azt mutassák meg, hogy a dx10.1 hez képest mennyivel változik a látvány. Vagy a Dirt2-ben ez a két futtatási lehetőség lesz csak? Szomorú lenne.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#29) kételkedem válasza Fecogame (#25) üzenetére


kételkedem
addikt

[link]

A 9600GT-m ezt sem tudja :N

Nekem a libbenő zászló tetszett legjobban. A víz szerintem sem volt meggyőző de azt nem éppen egyszerű modellezni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30) smkb


smkb
őstag

Ez a hír már megjelent itt ugyanezzel a videóval 1-2 napja...ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#31) Fortissimus


Fortissimus
őstag

szep lesz, varjuk szeretettel :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#32) Thomaster00 válasza New Life (#27) üzenetére


Thomaster00
csendes tag

Én mondjuk ezeket elég reálisnak látom:
http://www.youtube.com/watch?v=Vk-hRw5YRsA
http://www.youtube.com/watch?v=wQ9_zFAk1EM&feature=related
Ezek 3Ds Max-al vannak csinálva (pontosabban azzal plusz egy RealFlow pluginnel)
Bár mire ezeket lerendereli...

(#33) benedekco válasza Thomaster00 (#32) üzenetére


benedekco
addikt

egy alaplap 8 pci express csatival, amiben van négy 295gtx fizikára a maradékban meg 5870X2-k grafikára....

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#34) Voyage válasza mephi666 (#20) üzenetére


Voyage
aktív tag

Sokadik helyen olvasom, hogy azt írod tesszalálás. Hibás. Tesszelátor, és tesszelálás. Tesselation az angol neve.

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#35) Voyage válasza New Life (#27) üzenetére


Voyage
aktív tag

Crytek-nek Crysisban sikerült, még DX9 alatt is.

Egyébként ez a tesszeláció nem nagy dolog, annyi történt, hogy megtriplázták a vektorok számát DX9-hez képest. Nagyjából ennyi...

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#36) New Life válasza Thomaster00 (#32) üzenetére


New Life
aktív tag

Igen, de ezek elég messze vannak a real-time-hoz ahogy te is mondod!
Mi még az áramlástan órán azt tanultuk, hogy ezek mind valós tesztek eredményéből leírt függvények, nem is csoda, hogy egyetlen járműgyár sem tud létezni légcsatorna nélkül.

[ Szerkesztve ]

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#37) New Life válasza Thomaster00 (#32) üzenetére


New Life
aktív tag

Amúgy nagyon királyak a videók! :)

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#38) v.tom válasza zH. (#14) üzenetére


v.tom
őstag

itt szerintem nem a fizikát, hanem a grafika színvonalát akarták bemutatni. Az viszonz elég ütősen sikerült. (remélem azért nem ilyen lesz a fizika a végleges verzióban is...)

(#39) blint63 válasza Voyage (#35) üzenetére


blint63
tag

Meg is látszik milyen hardver alatt fut csak normálisan még ma is.

[ Szerkesztve ]

(#40) Voyage válasza blint63 (#39) üzenetére


Voyage
aktív tag

Ma kapható közép-alsó kategóriás hardvereken vígan elfut nagy részletesség mellett.

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#41) Overfiend


Overfiend
csendes tag

eddig se azt neztem, milyenek a nezok a korlat mellett amikor 170-el repulok, ezentul se fogom

szvsz ez is csak egy kirakat feature, amit jo reklamozni, majd lesz egy-ket latvanyos felulet/ojjektum, aztan csokolom, nyetek dx11, ugyanolyan sebesseget hozva mint a 4xxx szeria, csak az evekkel ezelott

gamereknek az a par w-al kevesebb fogyasztas nem hiszem, hogy akkora szempont lenne, hogy amiatt valtsanak az ujakra

#32: arra befizetek, amikor ilyen grafikat latunk jatekokban

az a matrix lesz mar :)

[ Szerkesztve ]

(#42) kissdani válasza szente (#6) üzenetére


kissdani
senior tag

Én végig vittem összeségében nagyon jó játék! Lehetne egy kicsit esemény dusabb! :)

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#43) 7Heads Drago válasza bishoplogan (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt DX9-en?
És láttál már hasonlót? Mert akkor azt én is kipróbálnám...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) aram01


aram01
nagyúr

nekem tetszett

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) benedekco válasza Overfiend (#41) üzenetére


benedekco
addikt

Lehet, hogy a matrix a larrabe2 lesz?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#46) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Hát nem tudom, sajnos mostanában nem engedhetek meg magamnak egy HD5xxx szériás vga-t, de szerintetek PS3-on mennyivel más? Mert gondolkoztam konzolra váltáson. Haveromnál toltam a DiRT 2 demo-n PS3-on, de sajnos csak száraz terep pályán toltam. Amúgy a zenének mi a címe? :DDD

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#47) CUskater válasza sislaciii (#46) üzenetére


CUskater
tag

Nekem xbox360 van és direkt megfigyeltem ezt a vizes dolgot!Majdnem tök ugyan úgy fodrozódik ott is, a graf meg szinte tök ugyan az!Ja és nem szaggat ha 8 autó van a pályán, mint anno 4850-el a DIRT első része :(

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#48) zH. válasza CUskater (#47) üzenetére


zH.
senior tag

ott szerintem akkor nem a kártyával volt a baj. ;)

38 : ha meg a grafikára mentek ,az különösebben nem érdekel.
ahogy már mondt(ák) előttem is 100km/h-val menve ,nem a víz vagy a homok részletessége fog érdekelni.
egy jól megírt játék szerintem DX9-ben is jól néz ki.

ha viszont tényleg "gyorsítani" fog a játékokon akkor :R

[ Szerkesztve ]

just be

(#49) CUskater válasza zH. (#48) üzenetére


CUskater
tag

4 giga ram és egy AMD 6000+ 3,2 Ghz-en járatva!Szar optimalizálás volt a baj, nem a gép!Elegem lett abból, hogy évente vegyek csak azért gépet, mert szarnak rendesen optimalizálni!Néz pl a box360-at!Hardveresen kb egy mai PC harmadát ha kiteszi, de mégis viszi a játékokat stabilan, akadás mentesen!

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#50) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh, biztos nagyon szuper, csak en nem esek hanyatt tole, a cry engine 2 letollja ezt a francba.
Foleg az a vizes resz szornyu...ment mar bele valaki elotettek autoval a vizbe?
Persze megint mas ha mindezt megcsinalja a VGA es beken hagyja a CPU-t kozben.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.