Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ennek örömére amúgy ki is szórhatnák ingyen a F5-öt, elvégre az leginkább egy 6 Prologue...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) anulu


anulu
félisten

nagyon támogatom!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Be kell szereznem most már egy XboxOne -t.Madden NFL 16 és most ez is. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) anulu válasza Televan74 (#3) üzenetére


anulu
félisten

szerintem a Madden kb letehetetlen! nagyon jó lett! ha megvan, írj pü-t, és irány multi :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) plejik


plejik
addikt

Ez a demo pont arra lesz jó, hogy ne kicsit akarjam megvenni, hanem nagyon.. ;] :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6) andro93 válasza plejik (#5) üzenetére


andro93
aktív tag

Most akarok konzolt venni, és megingott a hitem a ps4-ben a Forza 6, meg a Horizon 2 miatt. :D
Egyébként 470 autó van a képen, nem 450, ezek nem lesznek mind elérhetők alapból?

(#7) Sicilian válasza andro93 (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Most olvastam, hogy kezdetben a 450 beígért autó helyett 460-an lesz.. Hogy mi a többi, azt nem tudom, bár nem is számoltam mennyi van a képen.

nothing is true everything is permitted..

(#8) anulu válasza andro93 (#6) üzenetére


anulu
félisten

Live-on Forza2 (Standard) most kapott egy permanens árcsökkentést.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) lmno


lmno
őstag

Most nem lesz ilyen fémdobozos Collector's edition?

(#10) anulu válasza lmno (#9) üzenetére


anulu
félisten

úgy tudom, hogy "fizikai"-ban csak a normál lesz, digitálisan lesz 2 nagyobb változat. szerintem nálam Ultimate lesz a bafutó. ~26e-ért vip + car pass benne és jópár nappal hamarabb el lehet kezdeni játszani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) lmno válasza anulu (#10) üzenetére


lmno
őstag

Kár, pedig a Forza 4 CE k*rvajól nézett ki.
Hát akkor maradok a sima dobozosnál, ennyi pénznél jobban szeretem, ha kézzelfogható formában van :)
Tudom maradi vagyok, ez van :)

[ Szerkesztve ]

(#12) anulu válasza lmno (#11) üzenetére


anulu
félisten

az lehet. de a dobozos sima és a Live ultimate között van 7e, aminél magában a car pass is többe fog kerülni :) ha lenne díszdobozos Ultimate, az meghatna, de így asszem marad a digitális változat nálam.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) lmno válasza anulu (#12) üzenetére


lmno
őstag

Hát igen, jobban megéri az Ultimate, meglátom majd. A Car Pass mire jó pontosan? Lehet vele majd tölteni a DLC-ket ingyen egy darabig?

(#14) Sidorovich válasza anulu (#12) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Azt lehet tudni már esetleg, hogy külön mennyibe kerülnek azok az extrák, amelyeket a live Ultimate tartalmaz? Nekem is szimpatikusabb lenne a dobozos változat (már csak azért is, mert az eladható használtan ha meguntam). Gondoltam arra, hogy megveszem a dobozost és külön a car passt és a többit, de ha sokkal drágább lenne így, akkor lehet én is inkább a live mellett döntök. :F

(#15) anulu válasza Sidorovich (#14) üzenetére


anulu
félisten

egyelőre még a 6-hoz nem találtam pontos árakat (csak várható tippeket), 5-nél a car pass 8e forint most, VIP pass-re az oldal 404-et dob. hmm. lehet mégse annyival olcsóbb a store-os vétel, mintha külön-külön lenne. bár ennek az eldöntéséhez be kéne jelenteni az árakat...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) anulu válasza lmno (#13) üzenetére


anulu
félisten

összes (havi) autó DLC-t ingyen megkapod.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Sidorovich válasza anulu (#15) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Szerinted lesz bármi hátránya annak, ha nem előrendelem hanem megvárom a megjelenés napját és utána döntök a dolgokról? Gondolom akkor már tudni fogjuk, hogy a VIP és a CarPass külön mennyibe kerülnének.
Attól tartok, hogy az Ultimate pakk drágulni fog, megszűnik vagy kikerülnek belőle dolgok a megjelenés napján. :(

(#18) lmno válasza Sidorovich (#17) üzenetére


lmno
őstag

Az simán lehet hogy megszüntetik, és lesz sima, Deluxe + a DLC-k. Mivel ha jól látom az Ultimate-nél főleg azzal csábítanak, hogy 5 nappal korábban játszhatsz vele (én is emiatt gondolkodom rajta :)) ) (Sőt a dobozos asszem csak 18-án jön nálunk...)

(#19) anulu válasza Sidorovich (#17) üzenetére


anulu
félisten

szerintem egy jópár nappal hamarabb ki fog derülni a VIP és CP ára. raálisnak tartom, hogy 1-2 hónap után nem lesz Ultimate, hanem külön lehet majd a DLC-ket megvenni az alaphoz. bár ez szigorúan saját vélemény, Turn10 ill MS tudná csak megmondani, hogy mit terveznek :(

részemről megnézem majd a demo-t, utána döntök. ha pre-order, akkor mindenképp digitális Ultimate lesz nálam.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) anulu válasza lmno (#18) üzenetére


anulu
félisten

jaja, de US-hez képest -5 nap, ami nálunk már -8 :) majd kiderül, hogy mennyibe fognak külön a DLC-k fájni, de szerintem jópár ezrest fogni lehet majd a pre-orderrel.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) bulikavagyok válasza anulu (#19) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért szűnne meg az Ultimate Edition? :F
FH2-ből is van még..
bencze94: Drágulni biztosan nem fog.

[ Szerkesztve ]

(#22) anulu válasza bulikavagyok (#21) üzenetére


anulu
félisten

mondom, "véleményem szerint" :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) anulu


anulu
félisten

na, végre eljutottam odáig, h megnézzem a demot. nagyon bejövős! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.