Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ajjaj a képek túl nagyok lettek, használjátok a linkeket a megnézésükhöz, mert ott teljesen láthatóak, sajna nem tudom újra lefényképezni a gépeket mert a d600ast már elvitték! :U

(#2) Makaveli válasza bacsis (#1) üzenetére


Makaveli
senior tag

Képméretezés? És egy kis helyesírás ellenörő rávitele? :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3) cizoe válasza Makaveli (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Jó kis gépecskék, a képek tényleg kicsit furák, meg itt-ott a helyesírás is, meg a külalak úgy cakk, de azért nem olyan nagyon rossz. üdv: cizoe

AZ első kép mi a ráknak? :F De most komolyan, ez nem az a hely ahol kipakolod a 20ezrest és hasravágódnak az emberek. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nem tudom méretezni a képeket, átkozott acdsee :O
azért még igyekszem... hibáim javitás alatt :K

(#6) bacsis


bacsis
Közösségépítő

na képek rendben javitások megtörténtek! :C

(#7) Dr. Oid válasza bacsis (#6) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

anno nekem mindkettő volt, nagyon bírtam, főleg a 610-est, mert azon sokat javítottak általános minőségben is, kevesebbet lötyögött minden rajta, egyben volt az egész.
össz-vissz volt Daewoo (!) 166MMX, 233MMX notim, Compaq Evo N800 (asszem P4 mobile?), LG Pentium M, Dell D600, D610, D620, D630, IBM T41, T42, T43, T60, T61, X60, X61, ezek munkahelyi, dolgozós cuccok voltak, aztán magánban Fujitsu-Siemens Amilo 1703 (AMD Sempron 3200+, majd csere után Turion64 TL-56 :) ), most pedig Acer Aspire 2920Z, 12"-os kicsike :)
na, ezt csak azért írtam le, hogy jobban látszódjon, nagy szó az, hogy legjobban a szép és jó Dell D620-asomat szerettem. Sose volt vele gondom, könnyű volt, jó a kijelzője, imádtam... Bár a kis Acerem is nagyon jó szolgál, szeretjük :)

(#8) Tim82


Tim82
nagyúr

vicces dolog ez a "laptopváltás játék miatt" téma. ha belegondolok, nekem sem volt más racionális okom a T40-emet lecserélni egy T41p-re. :DDD

igaz, nálam leszűkíthető a Neverwinter Nights 2-re, ami miatt érdemes volt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) craine12


craine12
tag

Ez nagyon tetszett, jót röhögtem rajta: gta san andreas tps mászkálós ügyességi kedvencemet. A D600-asok (és gondolom a 610-esek is) nagyon strapabíróak, biztos kihúzod velük addig, míg jön a 620-asod/630-asod :D

No woman. No cry. No kidding.

(#10) bacsis válasza craine12 (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

miért akkor egy szóval, azaz kifejezéssel hogy jellemeznéd a gta-t? :F
Szerintem is kifogja birni a d610 azt az időt mig nem jön a d620... mert tuti az lessz a következő notim egy quadro társaságában :C

(#11) craine12 válasza bacsis (#10) üzenetére


craine12
tag

Szerintem a TPS maga jellemzi az egész játékot, igazán viccesnek az ügyességi jelző hatott, azt inkább a Super Mario-ra használnám :D

No offense. :R

No woman. No cry. No kidding.

(#12) sksporky


sksporky
tag

Jó teszt,elég jó kis VGA-k régebbi játékokhoz,én se nyomom újjabbakkal,már annyira nemizgat a dolog,kár hogy nem C2D-s gép...

[ Szerkesztve ]

(#13) bacsis válasza sksporky (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ha az ember nem játszik legkomolyab játékokkal, meg nem konvertálgat 2percenként filmet, akkor mindenre elég egy ilyen proci... legalább is én igy érzem...
most felraktam a gépre a test drive unlimited-et is,aminek 2,4ghz kell minimumba, és szépen meg a gépen... amig nem lesz dell d620am és vele együtt laptopba core2-es procim addig biztos elég lesz ez a pentium m is :K

(#14) Tim82 válasza bacsis (#13) üzenetére


Tim82
nagyúr

"aminek 2,4ghz kell minimumba"

a játékok rendszerkövetelményeinél asztali gépek processzoraival számolnak. a D610-ben lévő 1,86 GHz-es Dothan-os Pentium M processzor kb. egy 2,8-3 GHz-es Prescott magos Pentium IV proci teljesítményével ér fel, sőt, van, amiben túlszárnyalja (pl. L2 cache mérete). úgyhogy játékszempontból nem rossz az, még az én 1,7-es Banias-om is simán elboldogul a kb. 2 éves játékokkal. (igaz, nálam ATI FireGL T2 vga van, 128 Mb RAM-mal - ez kb. egy Radeon 9600-as teljesítményét hozza.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15) bacsis válasza Tim82 (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen, ezek a procik erőebbek az asztali ugyanakkora úrajelű processzoroknál nem kevéssel!
Ezeknél a gépeknél soha nem a proci a szűk keresztmetszet...

(#16) Tim82 válasza bacsis (#15) üzenetére


Tim82
nagyúr

... hanem a VGA. vagy ha megvan a VGA, akkor a hőtermelés. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17) bacsis válasza Tim82 (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen abszolúte igazad van...
szegény D600 huzamosabb játék után nagyon fel forrósodik, és vissza lassúl a túlmelegedés miatt...
Még szerencse hogy van laptop hűtés külön, nemsokára veszünk egyet rá
viszont a D610nek már átgondoltabb a hűtése talán, mert ez már nem fűt annyira... :C

(#18) Tim82 válasza bacsis (#17) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez fura, nekem a T40-em (1,5 Banias/Radeon 7500 32 Mb) jóval kevésbé melegedett, mint a mostani T41p-m (1,7 Banias/FireGL T2 128 Mb). Pedig állítólag a T41p-nek jobb megoldású a hűtése. (Nyilván eljátszogathatnék az ATI PowerPlay-jel is, persze.)

Szóval eddig úgy gondoltam, hogy a notiknál is érvényes a "nagyobb VGA - melegebb gép" elv, de ezek szerint pont a D600-D610 esetében nem. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19) bacsis válasza Tim82 (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerencsére a D610-esem alig melegszik...
Mivel elég fanatikus felhasználó vagyok, elkezdtem a laptopom VGA-ját felhúzni, ééés 50%-al!!!!!! sikerült tul hajtanom a kis X300-at cserébe crysis 15-25fps far cry megy magas beállitásokkal is 35fps-el nfs carbon is megy fullba 3dmark2001.ben is 11ezer pont felett kapok, és még igy sem melegszik annyira mint a d600 alapon :R

(#20) dferee


dferee
tag

Korrekt írás és korrekt gép!

Ráadásul most nagyon kedvező áron hozzájuthatsz:

[link]

(#21) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Nekem is ilyen gepem van azzal a kulonbseggel hogy 60GB-s HDD val es 2GB Rammal. Hasznaltan vettem, de megvagyok teljesen elegedve vele. En jatekokra nem hasznalom, csak internetre.
Nemtudod veletlen hogy lehetseges e cserelni benne a vga kartyat egy nagyobbra?

(#22) bacsis válasza Atom_Anti (#21) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szóvalnem játszasz, de azért játszanál?! :P
sajnos ezeknél a gépeknél az alaplapra van forrasztva a vga, szóval nem lehetcserélni

(#23) Atom_Anti válasza bacsis (#22) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

A az uj Windows 7et raktam ra es az elmenyindexre csak 2.0 -t kaptam a gyenge vga miatt. Szerintem nem jelenik meg az osszes vizualis latvany :O .

(#24) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Amugy jo cikk, orultem hogy valaki irt errol a geprol :R !

Itt ejtettel egy kis hibat:
"a crysis gépigénye: 2,4es proci x800as 256b-os vga 1gb ram
ezekből csak a memória van meg"
Hat a proci is megvan, mert hat ezekben Pentium4 M proci van, es ebbol az 1.8as olyan gyors mint egy 3.7-4.0GHz -ig huzott sima Pentium4 :K .

(#25) fefe-30


fefe-30
csendes tag

Szevasztok!
Szert tettem 1 D610-re!
Nagyon jó csak játékra szerintem gyenge.
Intel GMA 900-as VGA van benne/1,7 Pentium, 1Gb Ram/.
Régebbi játékok is kifagynak, ha elindítom őket.
Minden másra mondjuk tökéletes, de tényleg ilyen gyenge ez a 128-as Intel VGA?
Szerintetek?

(#26) Atom_Anti válasza fefe-30 (#25) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Igen-igen egy ilyen integralt intel vga-s gep alkalmatlan jatekra. Meg Ati x300 -al is csak a regebbi jatekok futnak, szoval ne varj semmit. De kitunoen alkalmas netelesre, videozasra, irodai programokhoz.

(#27) bacsis válasza Atom_Anti (#26) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kb 2-3éves játékokig bezárólag mennek a gamék jól az x300ason, intelnek a legújabb csodái sem alkalmasak játékra.. najó paszánsz aknakereső nem akadály ;]

(#28) Atom_Anti válasza bacsis (#27) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

"intelnek ..... paszánsz aknakereső nem akadály" :DD :R

(#29) ecc83 válasza Atom_Anti (#28) üzenetére


ecc83
csendes tag

Nekem még ez a masinám van, és szenzációsnak tartom. Bár csak 1.6 Mhz proci van benne.
Viszont valamiért cicereg a gép a proci körül. Ha megy a hdd vagy dolgozik akkor nem csak ha üresbe áll, vagy épp csak írogatok valamit. Ti tapasztaltatok ilyesmit? Más Notiknál is tapasztaltam ilyet. Olyan mint amikor egy pc tápja cicereg. Csak hát ebbe nincs olyan.

(#30) donjohnson


donjohnson
addikt

kicsit megkésve hozzád képest, én most váltottam compaq armada e500-asról dell d600-asra kajapénzből. tényleg jó kis masina. végre nem akadoznak a youtube videók és viszi a san andreas-t, aminek én is nagyon örülök. :C

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#31) donjohnson válasza donjohnson (#30) üzenetére


donjohnson
addikt

na már d830-am van. úgy néz ki, átugrottam két generációt. :))

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#32) rushty válasza donjohnson (#30) üzenetére


rushty
senior tag

:Y Milyen op.rendszerrel?

Memória milyen való bele? Hogyan bővíthető?
SSD milyen csatlakoztatható?

Revolut meghívó pü-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.