Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ilyeneket olvasok, hogy
"igen kérdéses, hogy mint játék, működik-e. De legalább egy kérdés, amire tudok válaszolna. Nem igazán. "
Meg "önmagában is kínkeserves feladat (pont, mint az első három fejezet)".

Érdekes, mert én remekül elszórakoztam az első 3 fejezettel. Inkább az lehet a probléma, hogy ez a játék nem való mindenkinek. Pl. aki nem akar egy részletesen kidolgozott hordár szimulátort (ahol nem estek túlzásba a szimuláció oldalán a játék rovására), az inkább kerülje el.

Itt egy másik vélemény:
Leírom az első órák tapasztalatait. Hátha jár erre olyan aki gondolkozik rajta megvegye-e? A tesztek, írások arról szólnak, hogy nagyon megosztó a játék nem mindenkinek jön majd be. Én egy kezdő PS4 játékos vagyok, tegnap csomagoltam ki a gépet tesztelésre, beállításokra. Engem ez a játék egyszerűen elvarázsolt! Tudom, tudom, hogy még xart sem láttam belőle, de az a játék, amely hajnali négyes kelés egész napos munka, majd 3 óra vezetés után úgy a gép elé tud ültetni hajnali egyig, hogy tudja at ember hogy még ma is meló van és ismét kelni kell.....na szóval az magáért beszél. És elhihetitek, hogy 46 évesen családdal, munkával két gyerekkel nem olyan könnyű egy játéknak ennyire ütősnek lenni nálam.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.