Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#248) lapa válasza Cyberpunk (#232) üzenetére


lapa
veterán

én szándékosan kerültem az "egészséges"-t, mert nem akarom, hogy ez így legyen kategorizálva. mivel azonban látványosan szavakon lovaglás van (oppa bambano style), leírom szépen világosan:

megértem, hogy a "természetes" az csak ma-csak itt minden, ami a természetben előfordul. még a műanyag is, hiszen az emberek természetesek és ők csinálták.

mindenki tudja, hogy mire van gondolva "természetes" alatt amúgy, de kifejtem: "a természet rendje szerinti". én ebben az értelemben használtam, mert szépen akartam kifejezni magam.

nem tudom mennyivel jobb, ha az "egészséges"-t használom. az egészséges emberek a másik nemhez vonzódnak, és jól látnak. azért teszik ezt, mert ez a természet rendje (ami biológiailag predesztinált is).

de lehetne használni a "normális"-t is a fenti okból, az legalább annyira degradáló lenne. ehelyett nagy szükség volt a "természetes"-be a mennytől a pokolig mindent belemagyarázni, hiszen "vannak".

mondom: két külön dolog a saját hendikeppünk elfogadása, meg annak az erőltetése, hogy ez nem is hendikepp, csak egy karcolás és majd elmúlik amint a többiek kevésbé elutasítóak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.