Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) turai_


turai_
tag

Nekem a problemam a temaval kapcsolatban, hogy ugy tesznek, mintha ez termeszetes lenne.
Az ember pedig kepes valtozni. Mindenfele betegseg moge bujtatjak a sajat idiotizmusukat, pl nemi identitaszavar. He? :Y Mindenre betegseget kell mar kitalalni? Hogyne, mert igy a nep jobban elfogadja oket. Persze, belul masik nemu, aha. Tajgetosz pozitiv.
Van, amikor nem hatranyos, regen pl voltak hadseregek, amik homarokbol alltak, jobban osszetartottak, erosek is voltak. A tagok a szeretteik kozott voltak :F
De mindig is titokban kellett tartani a legtobbeknek, csakhogy idokozben jott ez a liberalizmus, hogy mindent szabad (gyakorlatilag ez is hazugsag, de ez egy masik tema), igy mar felvonulas is van nekik, meg eselyegyenloseg. MEG GYEREK? :W
Komolyan mondom, ha egy gyereknek a ket "szuloje" egyazon nemu, akkor az a szerencsetlen nem lesz eppeszu. Ezert is szoktam mondani, amikor a tema felvetodik, hogy egyaltalan nem termeszetellenes, mivel a termeszetben mindennapos a jelenseg, hanem csaladellenes, de az mar mertektelenul. Oke legyenek meg szepen, es tartsak meg maguknak, otthonra. Heteroszexualis emberkent nem vagyok rajuk kivancsi, sem a csaladom, sem a kornyezetem.

Nem tudtam megallni, hogy ne szoljak hozza, egyszeruen kiborit, hogy ilyet barki is tudomanyosan akar megmagyarazni, mert nem lehet, nincs ra legitim biologiai ok, nem hiszem el.
Ha pedig nagyon serto lenne, akkor toroljetek, de nekem ez a velemenyem, amit szebben nem tudok megfogalmazni.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.