Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#556) woodlandarts válasza pikko (#555) üzenetére


woodlandarts
tag

Köszi a microfon beállitásokat annak aki utánna járt , megcsinált és már nem kell kiabálnom hogy hallják a hangom .
Ém a Cubot H 1 et én 70ezerért vettem , nekem nincs tapasztalatom és merszem a külföldröl rendelés terén igy habár drágábban de magyar forgalmazótól vettem meg . Tölük akarom majd a Power telót is majd ha megérkezik a javitott gyári 6os android változata és akkor tudják forgalomba hozni . Nekem fontos az erös procsesszor a megemelt ram . Játszani nem szoktam a telón , filmezek , zenét halgatok és napközben facebook , mesenger , facebook page manager , instagram , twitter . Ezekhez meg viszonylag jó kamera kell meg erösebb hardver meg akku . Mert hiába van olcsóbban erös hardwer ha gyenge az aksija egy telónak és nem akarok a töltöre ragadni . A Cubotnak ez az elönye igaz hajnalba felrakom a töltöre ilyenkor kb 50% on van de a biztonság kedvé ért feltöltöm amugy simánnbirja nálam 2 napig de ugy hogy ezerrel használom a fenti alkapmazasokkal és 4G s nettel . Mindenesetre megvárom a Powert de fekete telom nem lessz már , már unom a feketét szinte midegyik kinai fekete teló egyforma .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.