Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Régebben aimp2/3, nagyon kicsi a memóriaigénye, van is benne minden ami kell.

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Thome


Thome
addikt

Eddig WMP12, lassan áttérek Zune-ra. :)

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Winamp. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Aimp3.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5) csƵ


csƵ
őstag

Hosszabb távon használtam anno Winampot és JetAudiot. Ezen kívül 2-3 progit csak kipróbáltam.

(#6) westcoastog


westcoastog
veterán

windows media player. :)

(#7) Allure


Allure
aktív tag

foobar2000 DarkOne skinnel + Aimp 3

(#8) zolee5016 válasza csƵ (#5) üzenetére


zolee5016
őstag

Uhh maradiság a Winamp?? nekem az van a mai napig....Igaz felturbózva,Jukebox-osítva...LINK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) FatalEror válasza westcoastog (#6) üzenetére


FatalEror
addikt

Én is azt használom,minek rakjak fel másikat ha már van egy. :)

zolee5016:
P-mobil :Y :R

HardCore is my LifeStyle

(#10) zolee5016 válasza FatalEror (#9) üzenetére


zolee5016
őstag

Jóvanna..mondtam ..maradi vagyok. :B ..magyarock forever

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#11) westcoastog válasza FatalEror (#9) üzenetére


westcoastog
veterán

Jaja, én is így vagyok vele.
Persze filmre mpchc-t használok de az már más téma. :)

(#8) zolee5016
Jó muzsikákat tolsz te is. :P

[ Szerkesztve ]

(#12) FatalEror válasza zolee5016 (#10) üzenetére


FatalEror
addikt

Nincsen azzal semmi gond!Vannak jó számaik nem is egy,és ma már nem is látom pedig nem rossz! ?N (szerintem)
Te legalább szegecsekkel kivert bakancsba lépsz mai fiatalok szájába,hogy tudják meg mi a zene,mert ezek mai akármik nem azok. :N

westcoastog
Én vlc-t,kevés helyet foglal egyszerű és sok mindent elvisz egyetlen amiről tudnék,hogy kifog rajta az MKV,de arra meg ott a The KM player.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#13) Lenry


Lenry
félisten

Aimp3

ajánlom, nagyon jó, mindent tud, amit egy zenelejátszónak tudnia kell, de nem többet. és rettentően gépigénytelen.

otthon Winamp. megszokásból

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) zolee5016 válasza FatalEror (#12) üzenetére


zolee5016
őstag

(I)Te legalább szegecsekkel kivert bakancsba lépsz mai fiatalok szájába,hogy tudják meg mi a zene,mert ezek mai akármik nem azok. (/I)Nem vitatkozom már a mai srácokkal mi a zene meg mi nem.....öreg vagyok én már ehhez így 38 évesen.Bár a Bőrszerkó meg a lobonc az megvan .... :K
De a témához visszatérve...A rockmixeimet meg a jó öreg Virtual DJ-vel csinálom........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#15) Vladi


Vladi
nagyúr

deadbeef ez volt az első, amin láttam több tabot.

(#14) zolee5016:

Szerintem ma is megvannak azok a zenék, amik neked is tetszenének. Nagyon nagy a választék.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) chrisnagy13


chrisnagy13
senior tag

Musicbee

[ Szerkesztve ]

(#17) mttssz


mttssz
senior tag

Spotify ha online zenéről van szó, foobar ha offline cucc kell.

(#18) krichd1


krichd1
addikt

Foobar2000+WASAPI

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#19) Crystalheart válasza Vladi (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De a 80-as évek zenei színvonalát semmi sem hozza vissza. :D

Amúgy nekem is Winamp, már megszoktam. Bár csak az alap funkcióit használom és csak nagyon néha kapcsolom be. Általában inkább egy-egy YouTube listát indítok el.

[ Szerkesztve ]

(#20) zolee5016 válasza Vladi (#15) üzenetére


zolee5016
őstag

Van is mai zeném....vagyis újabbak,most épp a műfaji vitákra gondoltam,hogy azokon már túlvagyok......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#21) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

iTunes... régi Mac-es korszakban megszoktam (alternatíva hiányában), Windows-ra váltás után egy ideig nem használtam (Winamp és AIMP volt a kedvenc akkor), de az utóbbi 3-4 évben meg visszaváltottam rá - és semmiképp se bántam meg, az általam igényelt funkciókat tudja (főleg azokat amiket az Apple ökoszisztémája nyújt), egyedül a formátumkezelése ami komoly problémának tekinthető szerintem.

Az őszi frissítés óta nagyon jól átlátható a felülete.

[ Módosította: #65675776 ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[Windows Media Player], amióta számítógépet használok. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe....[link]

Én ezzel használom már X éve. :K

(#24) Thome válasza FatalEror (#12) üzenetére


Thome
addikt

"Te legalább szegecsekkel kivert bakancsba lépsz mai fiatalok szájába,hogy tudják meg mi a zene,mert ezek mai akármik nem azok."

Idéznék egy Punnany Massif számból:

"...Hello Pannónia, egyet tudni akarok,
Miért ivódott minden magyarba rock,
Nekem a Republic enemy, na és akkor kend rám
Nem tehetek róla hogy nem nevelkedtem Eddán.

Vagy ha felcsendül a Zámbó,
kihullanak a fogak a számból...
"

Szóval miért is olyan marha nagy probléma az, hogy nem az tetszik a mai fiataloknak, ami 20 éve volt sláger?
Ami ma megy, az majd 20 év múlva lesz ósdi, és így tovább, változnak az idők, az hogy a maradi fejek nem fogják fel, az már nem a fiatalok problémája.

[ Szerkesztve ]

(#25) koshmar


koshmar
őstag

Évek óta KMPlayert használok.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#26) schawo


schawo
titán

foobar, néha xbmc

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) Иван


Иван
őstag

Winamp. Mi vele a baj? Letőtöd a zempéhármat, behúzod az album mappát és megy.

Mit kell ezen bonyolítani? Őszintén kérdezem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#28) mrlt


mrlt
tag

Foobar wasapival, jatek alatt winamp.

Go Pack Go!

(#29) FatalEror válasza Thome (#24) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem mondtam,hogy az kell,hogy mindenki a régi zenéket szeressen,és ma is vannak jók,de hányok már egyes mai daraboktól,ma már ritka a minőség,és kevés az egyedi darab,mivel ma már az menő,hogy bemennek a stúdióba,letesznek egy kisebb pénzösszeget az asztalra és adnak neki egy dalszöveget azt feléneklik és mehetnek is a TV-be,a minőséget szerintem nem kell részletezni. :U

HardCore is my LifeStyle

(#30) hoffman_


hoffman_
nagyúr

aimp2 részemről is, russia rulz

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Soundcloud.

(#32) Bjørgersson válasza Иван (#27) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha Media Playerrel nem lehetne megcsinálni ugyanezt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33) Иван válasza Bjørgersson (#32) üzenetére


Иван
őstag

Teljesen igazad van. Lehet legközelebb fel se rakom, most hogy így mondod. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#34) Speeedfire válasza Иван (#27) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Aimp3-ban pl alapból van wapaspi, ami igen jó. :K
Nem eszi meg a gépet, gyors.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#35) Bjørgersson válasza Иван (#33) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak mondtam, nehogy emiatt válts már. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#36) Huma


Huma
addikt

Természetesen Winampot használok, mint minden felvilágosult PC user. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) Pala


Pala
veterán

Winamp, kb. már 13 éve, klasszikus felülettel. Minden igényemet kielégíti. :K
A playlistje verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#38) Syl válasza tDr1v3r (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Nagyon nem bánnám, ha átírnák linuxra. :K Windows-on nagyon megszoktam és most hiányzik.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#39) bozont


bozont
veterán

Még nagyon régen Winampot használtam, aztán nagyon elkorcsosult és a gépigénye is látványosan nőtt. Aztán áttértem Aimp2-re, aminek a hangzásvilága is jobb volt, viszont hasonló GUI-val rendelkezett (még most is), mai nekem bejött. Most már AIMP3 van a gépen, bővült sok funkcióval (talán a legfontosabb az ASIO és a Wasapi támogatás, ami a 2-ből hiányzott) és már vannak nagyon jó skinek is hozzá. Mondjuk általában nekem az lap megfelel, de néha vannak ilyen fellángolások. Most így néz ki:

(#40) Crystalheart válasza Thome (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azonban ami 20 éve volt sláger, az általában ma is sláger. Ez jelentős különbség. :) Persze azóta is születtek örök érvényű dalok, pl. sok Ákos vagy Demjén szám, amiket valószínűleg 50 év múlva is játszanak majd a számok, mint akár Elvist vagy Queent. (Függetlenül attól, ki mennyire szereti őket, pl. én sem szoktam egyiküket sem úgy magamtól hallgatni.)

(#41) westcoastog


westcoastog
veterán

De amúgy van különbség hangzásban a különböző lejátszók között?

(#42) Bjørgersson válasza westcoastog (#41) üzenetére


Bjørgersson
félisten

WMP és Winamp között van, ugyanazon equalizer beállításokkal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43) zolee5016 válasza westcoastog (#41) üzenetére


zolee5016
őstag

Szerintem esetenként annyi,hogy milyen in-out szűrők vannak alapból egy-egy progiban.......
Nálam alaplapi 7.1 -es a hang.de egy erősitő+6 hagdoboz és kész.....tök8 Vlc Virtual,Winamp,vagy bármi is legyen fennt,faxán szól minden.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#44) krichd1 válasza westcoastog (#41) üzenetére


krichd1
addikt

Van, legalábbis annyi biztosan, amivel lehet finomhangolni a láncot.

Sőt, Win XP, Win7 hangja között is van különbség ugyanazt a lejátszót használva direct sound kimeneten. XP idegesebb, a Win7 nyugodtabb, tisztább.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#45) Bodz


Bodz
nagyúr

PlayPcmWin: Van belőle 64 bites, memóriából játszik, a legjobb WASAPI lejátszó kb, ingyenes.
JRiver: Praktikus, okos, megvettem.
MusicBee: Praktikus, okos, ingyenes.

(#46) bacsis válasza lezso6 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NEm értem a gonoszkodó szmájlidat :B
Illeetve megdöbbenve olvasom a kommenteket.. én bennem az van, hogy a számítógép Winamp nélkóül olyan mint a Windows aknakereső/pasziánsz nélkül :B tehát totál alap minden gépen, és mindenki azt használja :B
Kb 12 éve csak azt használom, anno még a 2.x tök tudja melyik verzióval kezdtem mostanság az 5.5x-et használom vagy melliket, de a retro laptopjaimon illetve gépeimen amin mrá megy MP3 máig a Winamp 2.91 fut :B
Ez pont olyan hogy pl az összes gépemen a már sok éves Total commander 6.56 fut, van oylan szoftver ami örök ;] :DDD

(#47) Bodz válasza Bodz (#45) üzenetére


Bodz
nagyúr

PlayPcmWin az egész lejátszási listát memóriába löki lejátszás előtt, úgyhogy legalább 8 giga ajánlatos, ha sok mindent szeretne az ember hallgatni megszakítás nélkül. Apró bökkenő, hogy csak pár veszteségmentes formátumot támogat.

(#48) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

MusicBee wasapival. (Próbáltam a foobart is, de nálam sehogy sehogy sem jó, nagyon vékonyan szól, szinte nincs mély. Lehet, hogy nem barátok a fiio e10-el?)

(#49) Иван válasza Bjørgersson (#35) üzenetére


Иван
őstag

Pedig teljesen logikus amit mondasz. :F

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#50) westcoastog válasza Bjørgersson (#42) üzenetére


westcoastog
veterán

Aha, kipróbálom hogy kihallom e a különbséget.

(#43) zolee5016
Nekem csak egy mezei 5.1-van, az adatlapomon látható hangkarival, hangkártya beállításokban eq off, és crystalizert használok.

(#44) krichd1
Ehhez jó fül kell nem? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.