Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Keeperv85 válasza Csoffadalom (#9) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tulajdonképpen igen. Ha a másik oldalon állnál és te lennél az, aki hajtja őket kifulladásig, akkor nem te húznád a rövidebbet. Az emberségességből nem lesz mit ennem. Ha az utcára kerülök, vajon ki lenne, aki emberséges és nem köp egyet a nyomorult koldusra? Vajon ki az, aki viszonozná is azt, hogy nem aláztad meg és nem csak hasznot próbálna belőled húzni? A te munkatársad is azt használta ki, hogy tudta, érezte, hogy van annyi emberi tartásod, amivel megállod, hogy ne menj rajta keresztül a targoncával a sorozatosan elkövetett bunkóságai után dühödben...

A közmunkával meg nem riogatni akarlak, de... de igen: el fogsz. Mikor már nincsen hová fordulj és csak az van, vagy másképp elveszik azt a 22 ezret is, akkor az ember már nem "válogat". Csak legyen. Éppen itt van 40 ezre Ft csekk elmaradásom, meg 277 ezer az OTP felé. Biztos nem tudom kifizetni. Jöhetnek foglalni, amit szeretnének. Már semmi sem maradt, amire nem mondanám: "Vegyétek csak el, nem számít már SEMMI!" Sőt! Vihetnek a börtönbe is, nem fogok tiltakozni. Nincsen miért... Nem loptam el, nem tolvaj vagyok, csak nem tudom időben visszaadni. Ha ez bűn, akkor vállalom a következményeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.