Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Háton-alvóknak meg ez az igazi: :K

Én ilyenen alszom. Csak a nyakam alatt van párna. Nagyon kényelmes, és a gerinc teljesen egyenesen tud pihenni.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szintén oldalamon alszom. Évek óta kettéhajtott párnára hajtom a fejemet. Időnként a nyakam alá tömködöm a szélét. Ha látok valamelyik helyi boltban ilyen spéci párnát, tutira megveszem!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3) Csemike válasza talmida (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kipróbáltam egy ilyet is, de még háton fekve se tudtam elképzelni, hogy hogy lehet így kényelmesen pihenni. :D

Algieba: megér néhány ezer forintot a kényelmes alvás. Az Ikeában volt 10000 forintért még spécibb oldalatalvós párna, de nem tudom mennyivel tud többet. Az ötezer forintos is kényelmes, és nem fáj a nyakam. :)

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem is voltak ilyen bajaim, bár az én esetemben az ágy is sz@r meg minden. Aztán, hogy most otthonról átköltöztem a koleszba elmúltak a reggeli fájdalmak, sőt ki is tudom aludni magam. :))

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) aphra2


aphra2
aktív tag

Háton és oldalt alvóknak van párna, és mi van a hason alvókkal :F nekem meg csak az megy :D

Csemike: ha régi fajta dunnát csináltatsz az olyan nehéz mint a dög, azt nem könnyü csak úgy felvenni, a kávéért pedig ne te csoszogj reggelente, hanem a párod hozza az ágyba..., nekem is ő hozza :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#6) finest


finest
őstag

Vegyetek tönkölybúza párnát, az a legjobb! hozzáidomul a testetekhez bármelyik pozitúrában alszotok.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7) madstunt


madstunt
addikt

én a hason és az oldalvást közt vhol félúton vagyok :D nemtudom nekem sose voltak még problémáim bár az idő lehet elő fogja hozni.

(#8) Csemike válasza aphra2 (#5) üzenetére


Csemike
csendes tag

Természetesen hason alvóknak is vannak párnák. :) Legalábbis az Ikeában láttam. Kávét meg nem kaphatom ágyba, a zuram az esetek 90%-ában tovább alszik, mint én. :)
Neki van olyan ágya, amin tényleg elég nehéz kényelmesen aludni. Kemény mint a deszka.

(#9) Csemike válasza finest (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Van egy kicsike tönkölybúzapárnám. Szó mi szó, tényleg kényelmes, ha filmet nézek és döglök a kanapén, mindig az van a fejem alatt. :)

(#10) talmida válasza finest (#6) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Éhínség esetén meg csak kibontod a huzatot és lehet szezgetni? :DDD

Mi az a tönkölybúza? :B :F

IN GOD WE TRUST!

(#11) finest válasza talmida (#10) üzenetére


finest
őstag

Szerintem ezekben csak pelyva van, szal nem ehető. Nekem nagyon bejön, nem is kell egy kispárnánál nagyobb párna a fejem alá. Természetesen nem a nagypárnára téve használom a félreértés elkerülése végett. Több párna is van itthon belőle, mert atyám is ilyenen alszik, ha látogatóba jön. Sosem fáj a nyakam, amióta megvan.

A guglin sok infó van róla, szerintem bármelyik lakberendezési boltban kapni, ahol párnákkal foglalkoznak. Nem olcsó, de olcsóbb mint a szivacsból készült csodapárnák és jobb is. A búza szépen eloszlik, ahogy ráfekszel. Viszont alakítható, nem merev, mint a szivacs párnák, lehet tömöríteni. Nyáron ki lehet tenni kiszellőzni a napra, olyankor igazi széna illata lesz a párnának.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12) talmida válasza finest (#11) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jól hangzik. :K És nem szúr?, mert a pelyva, ha jól tudom, szúr.

Bocs, a #10-ben elírtam egy szót. Nem szezgetni, hanem szemezgetni.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13) Thunderzolee

Ehh.. micsoda ötletek...
Gyerekek! VÍZÁGY! :C
Teljesen felveszi a fekvő test formáját.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) finest válasza talmida (#12) üzenetére


finest
őstag

Nem szúr, a huzata megakadályozza. Angolul Spelt Chaff Pillow a megnevezése, biztos Floridában is kapni.
Találtam a töltetről jó képet: [link]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15) ABE válasza Csemike (#8) üzenetére


ABE
őstag

Akkor nekem hétalvó párna kell. :) Ha meg kényelmetlen az ágy, be kell rúgni este, aztán máris nincs gond a szunnyadással. :DDD

(#16) Csemike válasza finest (#11) üzenetére


Csemike
csendes tag

Azért én az új szivacspárnámon is jókat alszom. :)

"Tibi": Leitatni nem sikerült, kénytelen vagy új ágyat venni. :P

[ Szerkesztve ]

(#17) DArchAngel


DArchAngel
tag

Az a nagy baj, hogy általában háton kezdem, féloldalt folytatom, de reggel már hason fekve ébredek. Erre van párna? Ilyen kör alakú :D

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#18) Csemike válasza DArchAngel (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

Azt tanácsolom, hogy postásgumival rögzíts a fejeden körbe egy nagy párnát, és szívószállal lélegezz. :DDD

(#19) Móci válasza DArchAngel (#17) üzenetére


Móci
addikt

Valahogy én is így vagyok, de akkor az ilyen dögöljön meg? :DDD
Nem lehet rossz ez a párna, lassan nekem is vennem kellene már egyet, körül is nézek jobban. A búzás is érdekes, annak is utánajárok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem is vmi hasonló párnám van, azt is az ikejában vettük ,sokkal jobban alszok és már nem fáj a nyakam se reggelenként. Régen 2 párnán aludtamegy nagyon és egy kicsin, de a közelükbe sincsenek a mostani párnámhoz képest.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) Dany007


Dany007
veterán

Hát én mocsok bal**szul alszok : s
Nem is tudom le tudom-e írni úgy, hogy el lehessen képzelni.
Hason fekve, bal oldalra fordítva a fejem. A bal kezem behajlítva a fejem alatt, amolyan támaszként, a jobb kezem pedig a fejem fölött kinyújtva szintén fél a fejem alatt. Vagy hogy mondjam... : S Érzem, hogy nem jó, de vagy így vagy háton tudok elaludni másképp nem kényelmes..

Na inkább mellékelek egy design-t, hogy érthetőbb legyen! Nem röhögni! ;]

Hát ez kemény lett :D

[ Szerkesztve ]

(#22) madstunt válasza Dany007 (#21) üzenetére


madstunt
addikt

kortárs művészet netovábbja

(#23) talmida válasza finest (#14) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jé! :Y Ez nagyon érdekes! Köszi az illusztrációt!

Dany007 neked is :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#24) VR6-Fan válasza Dany007 (#21) üzenetére


VR6-Fan
veterán

szintén valami hasonló akrobatikus statikus mozdulattal tudok elaludni, de nem jól, csak így megy.

az ilyen mit csinálhat?

tönköly buzás nekem túl kemény, a régebbi klasszik tégla szivacs nem jó, a toll se az igazi :(

itt egy pici behatárolást lehet találni esetleg:[link]

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#25) rootkiller


rootkiller
őstag

én is így alszom el kb

Artengo TR 990 Pro

(#26) Csemike válasza Dany007 (#21) üzenetére


Csemike
csendes tag

A nők többsége bizonyos anatómiai akadályok miatt nem szívesen alszik hason. :DDD De amúgy szemléletes illusztráció, Picasso itt él köztünk!

(#27) Dany007 válasza Csemike (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Ehhe, sosem voltam jó szabadkézi rajzból. Szabad egeresből meg főleg nem... : P Pláne jobb kézzel, amikor balkezes vagyok... : )

(#28) Eastman


Eastman
őstag

Hasznos írás!

...én mindenhogy' alszom. Hason kezdek (ha meditálok este, háton, ha fáj épp' a derekam, a földön.

) és oldalt fekve ébredek. Éjjel "bejárom" az egész franciaágyat.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) Thunderzolee válasza Dany007 (#21) üzenetére

Hehhehh.. LOL, ha egyedül vagyok, én is igy alszok el.
Pont ebben a testhelyzetben. :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.