Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#255) Apollyon válasza Csapoati (#246) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem az a véleményem hogy a kolbász meg a szalámi egyik fajtája/féléje sem vetekedhet egy rendes hússal, ami mondjuk nem disznó, hanem éppen csirke vagy marha. A hús egyébként is kb. az állat izomzata nagyjából meg némi zsír (jobb esetben, rosszabb esetben sok zsír).

A kolbásszal nem az a baj, hogy nem finom, mert nagyon is finom, én imádom, meg tudnék belőle enni egy kilót pár perc alatt. Viszont az összetevőivel elég sok gond van, tök mindegy, milyen minőséginek mondják vagy mi van ráírva, vagy hogy ki csinálta.

Viszont ez senkit nem érdekel, a lényeg hogy ne legyen ráírva hogy azonnal meghalsz tőle, és akkor már minden jó. Személy szerint én már nem tudnám elképzelni hogy ilyen dolgokon éljek, de szeretném kihangsúlyozni hogy nem ítélkezek mások felett. Én is szoktam néha félrezabálni, és akkor egy nap alatt van babgulyás, hamburger, kolbászos-szalámis pizza dupla sajttal, chips stb. Ez persze csak ritkán van. Életvitel szerűen viszont ezek abszolút felejtősek, a kolbásszal és szalámival együtt.

Az is igaz, hogy ketogén diétában több zsíros cucc mehet, de abból is inkább jobb húsnak kellene mennie, ha már valaki diétához köti magát. Én viszont anyagilag nem tudnám megoldani ezt, meg nem is szimpatikus ez a fajta diéta, ezért eszem csirkét. Persze azt elismerem, hogy azért jó a ketogén diéta, mert van benne rendszer, meg fegyelem (már aki rendesen csinálja).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.