Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha majd felteszed rá a 2.2-es androidot, akkor lényegesen gyorsabb lesz! Mondjuk én most csak 480mhz-en használom a procit, de az is bőven elég.Cserébe kevesebbet fogyaszt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jobban örültem volna, ha a menürendszer nem hajlított, hanem oldalanként lapozgatós, de alán ezt is lehet konfigurálni valami app-al,

launcserpró?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Csapoati válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hű, köszönöm. :) Hallottam már ennek az appnak a nevét, de egészen másra asszociáltam róla.

#1: Igen, már várom a 2.2-t a sebességtesztek alapján, de megvárom a hivatalos változatot.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Hát, K800 (eddigi legjobb telefonom volt) után szokni kell az androidot, én is ebben a cipőben járok csak egy off LG Optimussal, ami talán jobban támogatott (pörög a PH-s topicja rendesen) és közel a végleges (főzött) 2.3 rendszer hozzá
Néha a beakadások azért zavaróak lehetnek aki nem szokta meg, dehát ez is csak egy számítógép csak miniben :) meg a tapicskolás is fura 1-2 hétig, de megszokható és utána már nem akarod vissza a K800-at

Ne dudálj, küzdj !

(#5) FATtila78


FATtila78
tag

Jó teszt volt, nagyon tetszett :) nekem is blade volt az előző telefonom

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.