Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marositech


marositech
senior tag

A vége mindent üt! :)

1 hónapja törött bordával be kellett mennem az Uzsokiba. Nincs mese, rohadtul fáj, taxi kell. (hogy miért nem Über, akkor már erősen nyugtatózva voltam, gondolkodni képtelen)
Időre, pontosan megérkezett a taxi és segítőkészen berak a kocsiba. Irány a röntgen!
Menet közben, kezdem a párbeszédet.
- De szép nagy kocsi! Csak 250000 km? Az igen!
- Ja, hogy az...visszatekertem. Több, mint fél millió van benne, németből hoztam.
- Azta...
- Mindent megoldhatok, 100e-ért még a központba is azt írhatok amit akarok, kell egy ilyen?
- Őőő nem, kösz...

Hazafele már nem taxival mentem.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2) Lauda válasza marositech (#1) üzenetére


Lauda
félisten

A kintrol valo autok oraja gyakorlatilag 100% tekerve van.

(#4) futo001 válasza marositech (#1) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én igazából eléggé rühellem a fajtájukat, nálam mélyre ásta már magát a taxis társadalom. Magyarországon.
Ha autót vezetsz, letolnak az útról. Ha motort vezetsz, mintha nem is léteznél. Ezt főleg a Főtaxik esetén vettem észre, mintha direkt vadbarmokkal dolgoznának. Ilyennek már át sem adom az elsőbbséget, várja ki a sorát. Nagyon sokszor kiakasztottak amíg Budapesten laktam. Ha meg taxizni kellett,bármelyik másik céggel hajlandó voltam menni, de ezekkel a gyökerekkel nem, soha.

Ami miatt pedig úgy általában nem sokra tartom őket:
-a hiénázás ami a reptéren megy
-a tolakodó dumálás
-személyeskedés

Amikor viszont az egyik lehazaárulózott mert külföldön élek, na az mindent vitt, azzal a paraszttal rendesen összevesztem, aztán csak bebasztam neki az ülésre a pénzt a fuvar végén. Nem kell egyetérteni a döntésemmel, lehet véleménye, amit lesz szíves magában tartani és este esetleg részegen fentrengve egy kocsmában kivesézni a hasonló értelmi szinten senyvedő haverjaival.

Amíg ezeket nem szűrik ki maguk közül, csak egy alsóbbrendű faj marad a társadalmi ranglétrán. És nem úgy fest, hogy lenne ilyen törekvés.

Persze van pozitív tapasztalat, de az nem feledteti az előző rosszakat.

A fentiek csak a budapestiekre vonatkozik, érdekes módon más városokban egyetlen negatív élményem sem volt, ott a taxisokra is másképp nézek. Tatabányán kimondottan jó arcok. :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#5) Misi1979


Misi1979
őstag

Kb egy éve, estefele a Westendben végeztem teendőimmel és eszembejutott, hogy még aznap délelőtt kaptam egy SMSt, hogy átvehető a szervizelt laptopom az Andrássy út 36. szám alatt. Órámra nézve tudatosult bennem, hogy pont 13 percem van zárásig, így úgy voltam vele, hogy tömegközlekedve neccesen érnék csak oda, viszont 1-2 ezer forintot megér nekem az, hogy holnap csak emiatt nem kell bemennem a belvárosba.

Odamentem a Westend bejáratánál bandázó, röhögcsélő taxisokhoz, “rutinból” már rögtön ezzel a kérdéssel indítottam: “Sziasztok, mennyiért tudna valamelyikőtök elvinni az Andrássy 36. szám alá?"

A válasz rögtön jött (apró érdekesség, 90%, hogy az egyik Uber-tüntetéses videón is látható “úriember” szájából hangzott el az alábbi mondat- azért nem vagyok 100%-ig biztos benne, mert kb az összes ottani taxis hasonló, mondhatni sztereotip módon nézett ki..) - “Hááááát szerintem ötezer, de hatból tutira megáll, öcskös!”

Kicsit hátrahőköltem, hátra csak rosszul hallok, nem is a stílus miatt, hanem az összeg döbbentett le, majd udvariasan visszakérdeztem: “Mármint 500 vagy 600 forintról beszélünk, vagy tényleg 6000-t mondott?” Kérdésemre -pár másodperces néma csönd után jött is a (szintén sztereotíp válasz): “Ne okoskodj öcsi, vagy tudodmit, gyere oldalra, ott nincs kamera és megbeszélhetjük a tarifát, na gyere..”

És itt jön az, amitől dobtam egy virtuális hátast és "reklámszagú" lesz a poszt, de nem érdekel, muszáj leírnom: egy tőlem nem messze álló fiatal srác (telefonját nyomkodhatta, passzolom) fültanúja volt a “beszélgetésnek" és odajött hozzám: “Hagyd ezeket, az Oktogon felé megyek úgyis, eldoblak szívesen."

Kocsiba pattantunk, közben elmesélte a srác, hogy most volt az Ubernél valami bemutatón/tanfolyamon és valószínűleg nemsokára Uber-sofőr lesz, részmunkaidőben. Megköszöntem neki a segítségét, pont zárás előtt pár perccel beestem a szervizbe és így még aznap este átvehettem a gépemet. Aki nem pesti, annak kis segítség: a 2 cím meglehetősen közel van egymáshoz.. taxi-kalkulátorral megnézve kb. 1100 forintra jönne ki az út (ebben benne van a kb 500 Ft alapdíj is).

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Persze, ezek elszórt esetek, a taxisok 99%-a korrekt!

;]
Majd mesélek én is, csak most telefonról vagyok és van jó pár sztorim.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) marositech válasza futo001 (#4) üzenetére


marositech
senior tag

Nekem aza megdobbento, hogy a taxisok nagggyon melyen benne vannak az oravisszatekeros dologban.
Ergo, ok 90%-ban huzzak le a magyar autostarsadalmat. Borzalom!!!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nekem az nem tetszik sosem, hogy nem lehet csendben utazni. Muszáj a taxisnak szitkozódnia, emlegetnie valamit (bringás, motoros, BKV-s anyja, piros lámpa, közterületis, dugó, stb.), mindig beszélnie kell/beszélgetni akar... A másik meg, hogy szólnom kell a többségnek, hogy le ne merjen fordulni mellékutcákba, mert ismerem a járást az egész városban. Erre mondjuk csak kétszer volt precedens, de pontosan kettővel több, mint amennyivel kellett volna.

@Futo001: na nekem csak ennyi hiányzott volna, hogy lehazaárulózzanak: leállíttattam a kocsit és fizetés nélkül távoztam volna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Majd mindjárt jön egy taxis és levezeti neked, hogy te vagy a hülye.

(#10) oriic válasza D1Rect (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlegesd csak aztán átjön a másik topikból. ;]

Live-Die-Respawn

(#11) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Sokáig az Uber mellett voltam, de most egy kicsit a taxisok mellett vagyok. Elsősorban azért, mert a taxisoknak ez a főállásuk, az Uber sofőrök pedig többnyire csak fizetéskiegészítésképpen szállítanak. Olvastam többek közt, hogy pl. GYED-en lévő anyuka is Uber-ezik szabadidejében, amíg valaki tud vigyázni a gyerekre. Nem jó ez így. Nem azért kapja a GYED-et, hogy gyereknevelés helyett máshol dolgozzon. Persze ez már mind a múlt. A hiéna, bunkó, túlzottan élelmes, keménygyerek stílusú taxisokat viszont elítélem.

(#12) oriic válasza G-Guts (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Uber sofőrök pedig többnyire csak fizetéskiegészítésképpen szállítanak."

Itthon leginkább főállásban tolták.

Live-Die-Respawn

(#13) nyogo83 válasza G-Guts (#11) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nyilvan nem jol van ez igy, csak nem pont az emlitett peldaval.
Szerinted a GYED-en levo anyuka jokedvebol, vagy csupan kapzsisagbol Uber-ezik "szabadidejeben"?
Biztos unja a gyereknevelest, jobb neki dolgozni.

(#14) G-Guts válasza nyogo83 (#13) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Szerintem nem azért kapja a GYED-et az államtól - akkor a te adódból, igen - vagy egyéb cégtől, hogy gyereknevelés helyett magánszektorozzon. Igenis nevelje a gyerekét, ha már annyira akarta, ne pedig a pénzt hajhássza.

(#15) futo001 válasza G-Guts (#14) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ahhoz viszont a GYED-nek egy picit többnek kéne lennie, mint jelenleg. Feljebb erre akartak célozni.
Kényszerből tette valószínűleg, nem heccből. Az szerintem nem elítélendő, ha valaki mindent megtesz a megélhetésért, elismerés jár neki, nem ócsárolás. Lehet a párja elhagyta, vagy munkanélküli. Ilyenkor a valamire való ember küzd és nem beletörődik.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#16) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

btw, most epp Budapesten melyik tarsasaggal erdemes menni?

lenne egy nagyobb fuvar (ferihegy - XI - hajogyari, kb 35km inkl kb 5-10 perc varakozassal) es valahogy nem akarom, hogy annyira lehuzzanak, plusz valamennyire kritikus, hogy olyan max egy-masfel ora alatt meglegyen a kor es jo lenne, ha olyan 20k huf alatt maradna. ha nem talalok taxit akkor probalok baratokkal megbeszelni, de ez eleg nagy szivesseg ahhoz, hogy hivatasossal oldassam meg.

----

engem mondjuk a repteri fuvar eltorlese zavart. mire kihuztak a vonatokat ferihegy1ig arra atvittek a fapadosokat ferihegy2re, onnan meg hiaba van busz + metro, azert idoben huzos, 2-3 atszallas meg egy 25 kilos taskaval egy-masfel ora tomegkozlekedes adott esetben zakoban nem annyira kenyelmes. repteri fuvarral meg azert egesz jol tervezheto volt, hogy mi merre hogyan lesz.

mondjuk magyarul hala egnek tudok, bar tavaly ejjel1kor sikerult belefutnom hienaba a repteren (nem ment a taxisora, na ez a fix tarifas idoszakban sose fordult elo). vegul kb 10 eurom banta, szoval vehette ugy, hogy meghivtam egy sorre egy forgalmasabb utcaban valahol nyugatabbra.

persze volt jo tapasztalat is, tavaly sikerult a boraroson ejszaka leinteni taxist es korrekt volt, meg a drosztosok is rendben szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) nyogo83 válasza futo001 (#15) üzenetére


nyogo83
senior tag

Koszonom, hogy helyettem kifejtetted.
Ha egyedul neveli a gyereket, akkor azert GYES-bol nem feltetlen tudnak normalisan megelni.

Viszont tovabbra se birom kovetni a logikat, hogy hogy jon ez az Uber-hez, illetve miert/miben hibas ebben a helyzetben? :U

Aranydijas Blikk cimlap story lenne belole :DDD
"A gonosz Uber elszakitja a gyerek mellol az anyukakat, igy egyedul kell felnoniuk"

(#18) G-Guts


G-Guts
aktív tag

és nyogo83-nek is, mert gondolom nekem akartad írni.

Hát pont ez az! Ebben az országban sok a munkanélküli. Neki pedig van munkája és mégis hajhássza a pénzt, lehet más elől elvéve a lehetőséget. Ne feledjük GYED-en van, tehát van munkahelye, aki addig is utalja neki a pénzt, és a letelt évek után visszavárja, nem pedig GYES-en, akik lóf@sz összeget kapnak és a pár év GYES után sem biztos, hogy találnak munkahelyet. Szerintetek ez így jó?

(#19) oriic válasza G-Guts (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Neki pedig van munkája és mégis hajhássza a pénzt, lehet más elől elvéve a lehetőséget"

Ezt ugye nem gondolod komolyan?

Live-Die-Respawn

(#20) Misi1979 válasza G-Guts (#18) üzenetére


Misi1979
őstag

Te egy érdekes ember lehetsz.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#21) G-Guts válasza Misi1979 (#20) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Te pedig egy ...... Inkább nem írom le. Nem biztos, hogy lenne értelme. Lehet, hogy úgysem fognád fel...

[ Szerkesztve ]

(#22) nyogo83 válasza G-Guts (#18) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nnna.

Harmadjara mar nem megyek bele megint, hogy megprobaljam elmagyarazni, hogy ha egyedul neveli a gyereket, akkor lfaszra nem eleg a GYED, hogy Pesten egy alberletet fenttartva normalisan gyereket neveljen.
Hacsak nem szules elott valami 300 brutto koruli atlagfizuja volt. Szamszeruen mar tenyleg nem fogom levezetni... :W
Az meg hogy ez a "munkaja", meg mar szora se erdemes, gondolom az asszonynak a gyerek mellett meg a konyhaban a helye, mi?

Amugy van gyereked?

Viszont.
Tovabbra se ertem, hogy megis miben kellene az Ubert hibaztatni? Azert mert gyerekes anyukat alkalmaz, akinek otthon lenne a helye?

(#23) G-Guts válasza nyogo83 (#22) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Akkor cseréljenek helyet. Taxizzon a taxis helyett, de a GYED-et se felejtse a taxisnak átutalni, amíg ő neveli a gyerekét. ;]

(#24) Thome válasza G-Guts (#18) üzenetére


Thome
addikt

Aki átment az über rostáján (szabályzat), azt alkalmazta. Ergo nem vette el senki elől a munkát, keziccsókolom.

(#25) Mister_X válasza Thome (#24) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De nem érted, hogy a GYED-es übermami elszipkázta a szegény adófizető becsületes taxisok elől a napi betevőt? Mégilyet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) Thome válasza Mister_X (#25) üzenetére


Thome
addikt

Valóban igazad van... :(

Persze azt a tényt elfelejti, hogy aki überen rendelt sofőrt aki mondjuk pont az übermami lett volna, az sehogy se ment volna taxival... :DDD

(#27) G-Guts válasza Thome (#24) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Dehogynem. Az utast, a személyszállítás tárgyát, ennélfogva magát a személyszállítás lehetőségét elvette tőle. Lehet, hogy az utas fogott volna egy taxit, de helyette Uber-ezett. Tehát nagyon is valószínű, hogy elvette más elől a munkát. Ne csak az orrodig láss.

(#28) Mister_X válasza G-Guts (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, képzeld, én meg szegény futárt fosztottam meg a munkájától, amikor elmentem a kajámért. Meg a szomszéd péket, amikor egy másik pékségben vettem kalácsot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) futo001 válasza G-Guts (#27) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Szegény, becsületes taxis.
Engem pont nem érdekel a fajtájuk. És pont. Feljebb írtam, miért is nem. Ahogy más is kifejtette. Majd ha normális szolgáltatást kapok a pénzemért a sok feketézés, bunkózás és lehúzás után, majd sajnálom őket, de pont ők teremtik meg azt a körülményt, amiben egy Über életképes lehet. Csak ők okolhatóak ezért, nem érdemes máshol keresni a probléma okát. Az übermami meg lehet hozzájutott egy kis extrához, de a taxisok a sok be nem vallott adó után és "feltornázott" fuvardíjjal sokkal több extrához jutnak, amit végső soron nevezhetünk lopásnak és hiányként jelentkezik a másik oldalon. Szóval a taxisok oldala még mindig többszörösen mínuszt okoz az Überhez képest.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#30) Csapoati válasza G-Guts (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jézusmária. Tehát akinek két állása van, az is szemét, mert elveszi más elől a munkát? Vagy ezt így hogy gondoltad? A dolgozó nyugdíjasok is szemetek?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) G-Guts válasza futo001 (#29) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Eleve azt nem szeretem, aki mellékállásként nem bejelentve csinálja azt, mint aki bejelentve főállásként. Ha valaki persze csal, hazudik, fusizik stb. az olyat egyáltalán nem sajnálom, ha Uberes, ha taxis.

Például valaki, aki ledolgozta az adott napi bejelentett munkaidőt, utána vállalna egy kis cipészkedést, ezzel ellehetetlenítve a helyi cipészt. Vagy sorolhatnám.

(#32) Thome válasza G-Guts (#27) üzenetére


Thome
addikt

Aki az übert válassza (választotta), az nem fog taxizni. Ez fix.

De szerintem már csak direkt-trollkodsz.

(#33) futo001 válasza G-Guts (#31) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ezzel már nagyjából egyet értek.
De ügyeskedők mindig lesznek, ilyen az ember.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#34) dugynok válasza G-Guts (#23) üzenetére


dugynok
senior tag

1, Honnan tudod, mennyi gyed-et kap?
2, Csipke bokor vessző
3, Akkor aki gyed extrába megy vissza dolgozni az is tolvaj? De itt visszakanyarodhatunk az első kérdéshez.
4, Honnan tudod, hogy él, milyenek az életkörülményei, honnan tudod, hogy neki nincs szüksége pénzre?
5, Erősebb kutya b@...k, másnak is állt a zászló, hogy uberezzen, nem vesz el senkitől semmit. Ennyi erővel a munkanélküli se mennjen dolgozni, mert biztos van nála szegényebb, akinek jobban kell a pénz...

A taxisok mintha nem csalnának... Órahasználat, adózás, stb.... Akkor őket se szeressed.

[ Szerkesztve ]

(#35) G-Guts válasza dugynok (#34) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Látom max write only, min read only üzemmódban vagy, hiszen korábban leírtam, hogy sokáig az Uber mellett voltam.
Először is, tudod mennyi a minimálbér után járó GYED és mennyi a GYES közti különbség? Ráadásul ekkor még csak a minimálbéres GYED-ről beszéltem...

aki gyed extrába megy vissza dolgozni az is tolvaj? Igen, hiszen saját maga elől veszi el a munkát...

Majd amikor odamennek hozzád és leütnek, mint vak a poharad, majd elveszik a pénzed, te meg majd kérdezed, hogy miért tette, lehet majd azt válaszolja, hogy Erősebb kutya b@...k Végül is ez is egy válasz.

(#36) dugynok válasza G-Guts (#35) üzenetére


dugynok
senior tag

Én tisztába vagyok vele. Te tudod mennyi a maximum gyed? Mondjuk egy egyedülálló anyukának, akinek esetleg albérletet is kell fentartani, az a max 100párezer forint semmi. De élj meg egy gyerekkel a minimál gyedből és talán felébredsz az álomvilágodból... Nem értem miért támadsz valakiket, akinek gyerek, család mellett még plusz munkát kell elvállalnia a megélhetési gondok miatt.
Egy súlyos bűncselekményt hasonlítani egy munkakereséshez/munkavállaláshoz kicsit durva hasonlat, nem?
Érdekes felfogásod van, az biztos, saját kis világodon túl nem látsz, empatikus kézséged kör áthúzva.

(#37) G-Guts válasza dugynok (#36) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Nagyon tévedsz ha azt hiszed, hogy amit írtam, azaz: Olvastam többek közt, hogy pl. GYED-en lévő anyuka is Uber-ezik szabadidejében, amíg valaki tud vigyázni a gyerekre azért Uberezett, mert nagyon kellett nekik a pénz, szinte az éhhalál között voltak. Francokat. Egy kis plusz lóvéhoz jutott könnyen, ezért csinálta. Ennyi, nem több.

(#38) Misi1979


Misi1979
őstag

Így lesznek a boldogtalan gyermekekből frusztrált felnőttek (?).. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha anno a kiskrapek megkapja a vágyott matchboxot, de nem volt pénz, az anyuka nem ment el maszekolni, így a kiskrapek boldogtalan maradt és legfeljebb mást húzgálhatott szomorú magányában:/

Aztán eltelt jópár év, bekötötték a netet, de a húzgálás szokása megmaradt..

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#39) G-Guts válasza Misi1979 (#38) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Na most már elég legyen!!! Add vissza az anno ellopott matchboxomat! ;] Na jó, egye fene, ha jól viselkedsz, húzgálhatsz rajta te is párat, ha már annak idején ezért nyúltad le a matchboxomat. :P

(#40) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Újabb gyöngyszem:
[link]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#41) dugynok válasza G-Guts (#37) üzenetére


dugynok
senior tag

Még mindíg nem árultad el, hogy tudod-e mennyi gyed-et kap és nincs-e valóban szüksége a plussz pénzre...
Csak szidalmazol és vádaskodsz mindenféle információ nélkül. Fogjál kezet magaddal

(#42) Thome válasza futo001 (#40) üzenetére


Thome
addikt

Pont linkelni akartam.

Szegény taxis, a genyó ír leakarta húzni 5 ezerrel, emiatt jogosan akadt ki.... :U

(#43) tDr1v3r válasza Thome (#42) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a mocskos bevándorló meg elmegy a rendőrségre panaszkodni... hallatlan.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Az a szomorú, hogy a hírrel először egy Ír hírportálon találkoztam.

Hajrá taxisok!

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#45) Csapoati


Csapoati
nagyúr

[link]

Nagyon nevetek! Illetve nem, inkább sírok...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) Sirandrish válasza Csapoati (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A BKK ugyanis szerdáig 82 esetben ellenőrizte a taxisokat a Szigetnél, és 59 esetben találtak jogsértést. Vagyis a taxisok 72%-a megbukott az ellenőrzésen."

Hol itt a probléma? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) Csapoati


Csapoati
nagyúr

[link]

Újabb rafinált taxis :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) futo001 válasza Csapoati (#47) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Ez ugyanaz a majom, amelyiket feljebb linkeltem. Megnyugtató, hogy már ellenõrizték és ilyen komoly szankciókat sikerült kivitelezni a barmával szembe.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#50) Thome válasza dugo_ (#49) üzenetére


Thome
addikt

Csak ugyanazt tudom mondani mint eddig is. Szerencse, hogy a megbízhatatlan, összevissza változó tarifával dolgozó, s veszélyes über ki lett tiltva.

:U

[ Szerkesztve ]

(#51) Peti78 válasza dugo_ (#49) üzenetére


Peti78
őstag

Pont ezt akartam linkelni, ezért kerestem fel a topikot :D Van taxis topic a ph-n? SZívesen megkérdezném őket, hogy mi a rongyért ilyen rongyok. Egyébként mivel nem fővárosi vagyok, nem volt alkalmam használni az übert, de a taxisokat rühellem. Még azokat is, akikkel szoktam menni, de ők a kevésbé rosszak. Aki taxis, az rühell dolgozni, azt a fajtát pedig nem szeretem.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#52) Eastman válasza dugo_ (#49) üzenetére


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.