Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) futo001 válasza marositech (#1) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én igazából eléggé rühellem a fajtájukat, nálam mélyre ásta már magát a taxis társadalom. Magyarországon.
Ha autót vezetsz, letolnak az útról. Ha motort vezetsz, mintha nem is léteznél. Ezt főleg a Főtaxik esetén vettem észre, mintha direkt vadbarmokkal dolgoznának. Ilyennek már át sem adom az elsőbbséget, várja ki a sorát. Nagyon sokszor kiakasztottak amíg Budapesten laktam. Ha meg taxizni kellett,bármelyik másik céggel hajlandó voltam menni, de ezekkel a gyökerekkel nem, soha.

Ami miatt pedig úgy általában nem sokra tartom őket:
-a hiénázás ami a reptéren megy
-a tolakodó dumálás
-személyeskedés

Amikor viszont az egyik lehazaárulózott mert külföldön élek, na az mindent vitt, azzal a paraszttal rendesen összevesztem, aztán csak bebasztam neki az ülésre a pénzt a fuvar végén. Nem kell egyetérteni a döntésemmel, lehet véleménye, amit lesz szíves magában tartani és este esetleg részegen fentrengve egy kocsmában kivesézni a hasonló értelmi szinten senyvedő haverjaival.

Amíg ezeket nem szűrik ki maguk közül, csak egy alsóbbrendű faj marad a társadalmi ranglétrán. És nem úgy fest, hogy lenne ilyen törekvés.

Persze van pozitív tapasztalat, de az nem feledteti az előző rosszakat.

A fentiek csak a budapestiekre vonatkozik, érdekes módon más városokban egyetlen negatív élményem sem volt, ott a taxisokra is másképp nézek. Tatabányán kimondottan jó arcok. :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.