Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) Cifu válasza MPowerPH (#78) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akinek ez a hobbija, az nem igy latja, es annak 2 evente az a 1db nap nem szenvedes, hanem szorakozas. Takaritani egyebkent sem art a gepet.

Mármint mi? A gépépítgetés vagy a játék? Hogy vannak, akiknek jó hobbi a vízhűtéses PC-kkel való foglalkozás, azt teljes mértékben elfogadom. Csak ez egy szűk réteg, ne ezt határozzuk már meg etalonnak...

A csond fogalma pedig leghuteses usernel mas, mint egy vizesnel. Neked az csondes, ami nalam mar hangos. 19dB? Megorulnek....

Ez nem léghűtés vs. vízhűtés ingerencia, hanem egyéni ingerencia kérdése. Aki amúgy is fülessel játszik, azok jelentős része pont nem foglalkozik ezzel a témával. Olyannal is találkoztam, akit azért nem érdekelt a hangos hűtés, mert játék közben úgy sem figyel rá, amúgy meg folyton zenét hallgat, és azért nem hallja.

Nálam most pl. a légkondi kb. mindent túlharsog, pedig az sem hangos fajta. De az engem is hűt... :)

De! Valakinek szamit a 10-12 fok is, eleg csak OC -ra gondolni, vagy az uj Ryzenekre, amik leghutessel nem futjak ki magukat.

Mert a mai játékok elsöprő többségénél óriási különbséget jelent, ha a CPU pár száz Mhz extra sebességet nyújt (10% alatt, általában)? Főleg ha ilyen költségszinten (mint az épített víz) beszélünk, akkor aligha 720p vagy 1080p a mérvadó. 1440p-től kezdve meg kb. hibaszázalékon belüli az eltérés, mivel GPU limitbe ütközik a felhasználói úgy is.

Ez megint egy szűk rétegre vonatkoztatott téma...

Na meg szvsz eleg csak ranezni, rontja az osszkepet az a bumszli nagy borda.

Ízlések és pofonok, engem pont nem érdekel, hogy néz ki belül a gépem (utoljára kb. 20 éve vettem átlátszó oldalfalú gépházat, de hát még fiatal voltam és bohó... :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.