Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narasim


Narasim
aktív tag

na a 20 centisekből szeretnék már végre látni eladó példányt is! kettőt kérek! :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Több helyen olvastam, hogy ez az "érdekes" színvilág több embert is riaszt. Nekem egy D14-es van, és nem érdekel a színe, nem azt nézegetem, viszont teszi a dolgát, de rendesen ám! :C

Megpróbálom megkeresni egyik tesztemet, és a printscreen-t feltölteni ide.
A 6 magos 3960x 4GHz-en megy 5 vagy 10 perc sterrteszt-en és a ventik ~450 fordulaton mozognak, de a cpu hőfok 45 fok körüli --- ha jól emlékszek az adatokra, de megkeresem....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Meg is van:

A teszt alatt:

A teszt után pár perccel:

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

A 200mm tenyleg johetne mar.
A procimat egy U9S huti dupla ventivel, hatul pedig 2x80mm huzza ki a hot egy Core V1 ITX-bol. :-)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#5) tailor74


tailor74
őstag

Végre kezdenek más színekben is gondolkozni. :)
A minőség önmagáért beszél náluk, de az a f*sbarna szín... :U

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Én nagyon szeretem a Noctuát.A procimat is az hűti és ha később házventiket kell vegyek azok is Noctuák lesznek. Sok emberrel ellentétben szeretem a színét, számomra elegáns. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Drenadar válasza tailor74 (#5) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem meg nagyon jó, hogy valamiben egyediek, így egyből felismeri az ember, kitűnik a tömegből :)

És ahogy leírták páran, nem nézegetik a ventit beszerelés után...

(#8) #20655360 válasza Drenadar (#7) üzenetére


#20655360
törölt tag

Na ja. Ha ventiket kezdenék gyártatni, hasonló színben pompáznának. ;]

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

A slim 120mm-es nagynyomású venti érdekes lehet.
A 200mm-es érdekes állatfaj, mert már alacsony fordulaton: a rotor tövénél még nem csinál semmit a lapát, a nagy kerületi sebességet elérő lapát végeknél, meg már jelentős a szélzaj. Rendes négyszöges kerettel hőleadóra tökéletes, de csak úgy szellőztetni halkan, nyomó oldali terhelés nélkül, nem a legjobb választás.

(#10) tailor74 válasza Drenadar (#7) üzenetére


tailor74
őstag

Ugyanakkor elég sokan vannak olyanok is, akik szeretik látni a gép belsejét. :)
Önmagában véve lehet hogy elegáns, de én még nem láttam olyan gépet, amivel harmonizálna ez a szín.
Újra hangsúlyozom, hogy ez semmit nem von le a minőségükből, csak nekem nem tetszik..ennyi. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) Góliát


Góliát
senior tag

Remek márka ez a Noctua, anno volt egy NH-L9i-m. Jól végezte a dolgát! Ezek is jók lesznek, biztos vagyok benne.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#12) McSico


McSico
senior tag

Az a 20 cm-es venti várós.
Nekem a színével nincs bajom. Szerintem ez adja meg a karakterét a dolognak. :)

Viszont hol lehet kérni az extra rögzítőket a régebbi hűtőkhöz?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#13) Exodius


Exodius
őstag

Egy szó: Noctua. :D

(#14) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Átlátszó ventik. :C
Jövőre szénszálasat dobnak piacra?

⭐ Stella

(#15) t72killer válasza #16939776 (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, a 20centi komoly méret, nem hiába terjedt el leginkább a 12-es a szakmában. Mindenesetre gyönyörű darab, még úgy is viszket a pénztárcám, hogy nem férne gépbe :DD:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) Lacok


Lacok
őstag

Régóta használom a cég termékeit annak ellenére, hogy meglehetősen drágák de csak pozitívan tudok róluk nyilatkozni. :K

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#17) joe979


joe979
aktív tag

Az a 20as kavaró már a tavalyi Computexen is kint volt. Lesz ebből valami, vagy csak kiviszik mutogatni?

Szissz

(#18) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Halkak jók, ezek a ventik.
Nekem mindig zenét kell hallgatnom, mert a csendben felerősödik a fülcsengésem, amúgy sem hallanám őket sztem. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19) #65675776


#65675776
törölt tag

Még az AMD-től is kétféle információ szivárog, hogy akkor mennyi is lesz a furattávolság AM4 esetén, de a Noctua-nál már biztosan tudják?

(#20) Reggie0 válasza #65675776 (#19) üzenetére


Reggie0
félisten

Talan lehet, hogy ok megkaptak az infot az AMD-tol?

(#21) #65675776 válasza Reggie0 (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eddig OK, de akkor meg minek a ködösítés? Vagy mind a két szivárogtatónak igaza volt, és eltérő kiosztás lesz OEM és retail lapokon? Volt már példa erre is.

NDA-ra meg ne hivatkozzanak, mert akkor azt most szépen megszegte a Corsair.

[ Szerkesztve ]

(#22) Reggie0 válasza #65675776 (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Vagy mind a kettot fogjak tamogatni. A konstrukciot elnezve meg az utolso pillanatban is tudjak cserelni a rogzitot.

(#23) imibogyo válasza tailor74 (#10) üzenetére


imibogyo
veterán

Önmagában véve lehet hogy elegáns, de én még nem láttam olyan gépet, amivel harmonizálna ez a szín.
Én már igen. :B

(#24) RECSKA válasza tibaimp (#3) üzenetére


RECSKA
veterán

Es mindezt 15 fokos szobaban? :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#25) Gilthanas


Gilthanas
aktív tag

A gépem oldalán nincs már csak noctua venti és oda bizony egy 20 as kéne már régóta :) A színe nem a legszebb, de elég egyedi marketing szempontból. A barna amúgy nyugtat és bizalmat áraszt.

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#26) tibaimp válasza RECSKA (#24) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egy CoolerMaster HAF 932-el megtámogatva!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27) #65675776 válasza tibaimp (#26) üzenetére


#65675776
törölt tag

A kérdés ettől még él: a szobában 15 °C van? Mert több nem igen lehet.

Reggie0: Igen, ez mindenképpen nagy előnye a rendszerüknek.

(#28) tibaimp válasza #65675776 (#27) üzenetére


tibaimp
nagyúr

pontosan nem tudom, hogy mikor csináltam a tesztet, de kb. Max 17-20!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#29) Reggie0


Reggie0
félisten

En csak azt sajnalom, hogy a noctua blowert nem fejleszt, pedig abban lenne boven lehetoseg.

(#30) #16939776 válasza Reggie0 (#29) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1

Nem mondanám, hogy nem lett volna már rá szükségem, pl.: 120*120*35-ös méretben.

(#31) Reggie0 válasza #16939776 (#30) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat. En most egy BCB0812UHN-nt hasznalok, de azert 11000-res fordulaton van hangja...

[ Szerkesztve ]

(#32) #16939776 válasza Reggie0 (#31) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem egy BFB1212VH-t kellett átalakítanom, 120mm-es helyére légzáróan.
Viccesen néz ki a nas hátán, de hallhatóan süvít a levegő a HDD-k között, és csak 60% megy /~2000Rpm/

bírnám ha PWM-et ismerné, és szép skandináv-barna színe lenne...

[ Szerkesztve ]

(#33) 04ahgy válasza #65675776 (#21) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ugyan az AMD rendezvényén mutogattak ZEN-t, de az alaplapokról és a hűtésről nem esett sok szó.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#34) DarkFater válasza 04ahgy (#33) üzenetére


DarkFater
tag

Hát nem is tudom... nekem a Noctua mindig egy kicsit túlsztárolt volt.

Azért azt viccesnek tartom, hogy az előremutató fejlesztésként jellemzett lamella kialakítást a SCYTHE már 3 éve meglépte, de sebaj.

A "Next" generációs 120-as Noctua ventilátor gyártását a SCYTHE 2 éve hagyta abba.. :)

Miről beszélünk?

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#35) #65675776 válasza 04ahgy (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

Na ezaz. Ha lejárt volna egy NDA, akkor nem a partnerekre bízták volna a bejelentést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.