- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból amikor még nem volt Ryzen!
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- urandom0: Új kedvenc asztali környezetem, az LXQt
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sellerbuyer: Nem veszélytelen a RAM duplázás de vajon megéri?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
atti_2010
nagyúr
Nem mondtam hogy felesleges, de nem kell akkora dolgot csinálni belőle, pláne nem úgy ahogy a kolléga beállította: hogy lám az Nvidia megcsinálta az AMD meg nem, hiszen az alaplap gyártókon múlik, ráadásul eddig nem igen láttam lapot amin ne lett volna MANUÁLIS beállítás.
-
Oliverda
félisten
válasz
#65675776 #23 üzenetére
Ezt az alaplapgyártóknak kellene megoldani. Amennyiben fixen kivezetik a sávokat, akkor ugye ezzel nincs gond. Az egyszerűbb kapcsolók egyenlően osztanak, ha mindkét slotban van kártya, de persze akár azt is meg lehetne csinálni, hogy BIOS-ban lehessen manuálisan kiosztani a sávokat. Persze ez költségesebb lenne, amit látszólag mostanában nem akarnak bevállalni a gyártók. Inkább csicsáznak mert azzal több vásárlót lehet szerezni.
Ilyet a DFI 790FX-es alaplapja még tudott.
-
csongi
veterán
Most már nagyon várom milyen lesz ez a liano. Lehet hogy játékos gépnek tökéletes lesz, és nem kell, a szerintem jóval drágább buldózerre költeni.
Malachi :
Ha a Liano hozza a mostani Athlon2 és Phenom2 közötti teljesítményt akkor már tuti elég Lesz játekos gépnek.Persze jó árral társítva. A többi a körítésen múlik. Ami hiányozni fog az a tuning, mert hát az elmúlt 5 évben csak kihasználtam a bennük rejlő tartalékot. Így lesz egy kis hiányérzet -
hát ez az, hogy addig az új lapok ára is csökken majd. ez szinte biztos. a másik meg, hogy tényleg azt kellene tudni, ár/teljesítmény arányban hogyan viszonyul majd egymáshoz a két újonc. most megveszem az AM3+ lapot aztán szeptemberben kiderül, hogy bőven elég lett volna a Llano is...szóval dilemma. de milyen jó kis dilemma! végre!
-
dezz
nagyúr
Én sem értem, miért csak két memslot került rá, ha már ATX...
(#13) Malachi: "addig meg miért vegyen bárki is?"
Már miért ne vehetne, ha egyszer működnek benne az AM3 tokos procik is?
Aztán később jöhet egy AM3+-os. Sőt, most kisebb ráfizetéssel cserélheti akár az AM3-as lapját, mint amikor már kint lesznek az új procik.
-
De miért nem tudnak normális módon 1x16/2x8 sávot csinálni a VGA-knak? Ha a Llano egy finomhangolt Phenom II GPU-val, simán lenne értelme normális CF kiépítésének.
Gondolom, majd később lesz ilyen is. Az ASRock tuti megcsinálja.
-
Kon
csendes tag
Jó lenne tudni kb mennyibe fognak kerülni ezek a lapok.
-
azért az nem kicsit vicces, hogy szinte "özönlenek" az AM3+-os lapok, pedig processzort szeptember előtt nem fogunk majd - addig meg miért vegyen bárki is? az Llano meg itt van a kertek alatt és vadászni kell az alaplapokat. hát, izé.
mondjuk szerintem sokan játszanak kivárásra - köztük én is - ha egy alacsony fogyasztású Llano is jól muzsikál majd asztali gépekben akár játékok alatt is, akkor kell a fenének a Bulldozer. meglátjuk, de sajnos várni kell.
-
vinibali
őstag
nem értem miért a NORMÁLIS méretű ATX-et kellett lebutítani
-
toldy
őstag
Semmi itx,
eddig csak az asrock vagánykodott.
-
mdraco
őstag
A mATX-es alaplapon 4 memória slot van és ATX-esen már csak 2 fért el?
-
DEJVID
őstag
Le a D-Sub-bal!
-
LTwinHU
tag
Nem rossz az a G55!
-
beef
őstag
Volt már itt valami cikk vagy értekezés az FM1 vs AM3+ ügyben?
Előnyök, hátrányok legfőképp. -
leviske
veterán
Miért pont a G35 papírkájára vésték rá, hogy enthusiastic? A G55 korrekt lapnak tűnik.
-
atti_2010
nagyúr
Valami normálisabb lapot valaki nem adna már ki, eddig az ECS tetszik az FM1 lapok közül meg mondjuk az Asus.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 MHz 2x16 GB RAM eladó
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Samsung 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z97-K Z97 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Kingston HyperX Renegade 2666MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- Új és újszerű 15"-16" Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- Focusrite Scarlett 2i2 2. gen. // Számla+Garancia //
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 144Hz képfrissítés
- Bomba ár! Acer Travelmate P214-53 - i5-1135G7 I 8GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest