Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ripla


ripla
őstag

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Meddig lehet még a Q3 Engine-t nyúzni? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Plazmacucci válasza Mister_X (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Forever.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) batman91


batman91
őstag

Na azt majd meglátjuk. Mindig ezt mondják, de semmi sem teljesül belőle. Mennek a nagy ígérgetések, de csak annyi teljesül, hogy egyre szarabbul mennek és csökken a színvonaluk. Ez van, a CoD sorozat meghalt. Nem létezik számomra CoD az MW3 után.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) Shing


Shing
őstag

Most, hogy egy kicsit jobb grafikát kellett felmutatniuk úgy 5x rosszabbul fut a játék, mi lenne itt ha tényleg lenne egy komoly grafikai ápdét? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) eddie17 válasza Mister_X (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Ha minden igaz új motoron szorgoskodnak, ezért vannak ezek a kijelentések.

(#7) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Valahogy most az 1× el is hiszem nekik,. hogy szebb lesz az új COD. Új konzolgeneráció amin azért nagyot kéne alkotniuk, hogy sikeres legyen a game továbbra is és az X1+PS4- en már nem megy el az eddigi grafika. Ha nem javítanának a grafon azért az nagy bukás lenne.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#8) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Csak ne a source legyen az új motor. :D

Amúgy nekem tetszett a Ghosts grafja ps4-en, kifejezetten szép volt egyes helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#9) #75376384


#75376384
törölt tag

Mentségükre legyen mondva ezt nem az iw fejleszti. A treyarch azért elég jó kis bo2-t dobott össze anno. Szerintem megérdemelnek az újak is egy esélyt.
Bár valaki felhomályosíthatna, hogy mi ez a grafikán való buzilás? A ghostsnak sem az volt a legnagyobb hibája (ha valaki képes volt megbékélni a picit rondább kinézettel és a játék"élményt" nézte).

(#10) Gyula84


Gyula84
veterán

lenne inkább 2015 és írnának új motort :F nagy kérés lenne ez mikor milliók folynak be ebből a szennyből

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11) AS


AS
félisten

Amíg nem lesz új motor nem lesz sokkkkal szebb....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) fityesz9


fityesz9
tag

És 2015től már úgy lesznek a munkanevek, hogy cod2015jan, cod2015febr? :D
Na jó trollkodásból ennyi, de ha komolyan gondolják, jobb lett volna, ha hozzáteszik milyen új motorra állnak át, úgy lehet hihetőbb lenne a "valóba nszebb grafika". Már a valóban szó is visszatetsző kicsit. :)

Garrus, am I your dirty little secret?

(#13) beteg


beteg
őstag

és ingyen adják majd a ghost tulajoknak engesztelésül?
mert én többet fizteni cod-ért nem fogok, az biztos!

Csak futni kell!

(#14) hommeros


hommeros
őstag

Kíváncsian várom. Szinte biztos vétel.

fityesz9 A blizzardtól licenszelik majd az őj motort. :D

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) negyven2 válasza Mister_X (#2) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem belátták már, hogy elszállt felette az idő és ezért átállnak majd a Team Arena motorjára (esetleg egy Unreal 2) :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#16) tDr1v3r válasza Mister_X (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ennek már sok köze nincs az id Tech 3-hoz, eléggé át lett írva az évek alatt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) Steve1207 válasza beteg (#13) üzenetére


Steve1207
veterán

Rossz hozzáállás ugyan a részünkről, akik még az 1-2-vel tolták évekig, de évek óta köztudott a rókabőr hatás. Ettől függetlenül mindig csiszolnak annyit, hogy sokkal jobb legyen és pl a most belépő kis gamer userek is örüljenek és jobbat lássanak.
A neveket meg el kellene felejteni, ez nem erről szól már (lásd NFS széria, CoD, BF stb), csak azért tartották meg, mert ismert és így megveszik többen. Nem hasonlítgatni kellene az 5-6 éveshez, hogy az milyen jó volt.

Azt azért kérdem, mondjatok bármit, ami kategórián belül megközelítik ezt minőségben minden téren? Nincs. Ezért nekik is fölösleges volt kapkodni.

Másik Off: akkora a szórás az újításokban manapság PC fronton is, meg generáció váltás, hogy csapat legyen a talpán, aki ezeket követni tudja és minden adott hardverre normálisan optimalizálja. Az is csoda, hogy kb hasonló mindegyiken.

.

(#18) Ubran


Ubran
tag

Kivancsian varom :)

(#19) #08052480 válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

En mindig nevetek egyet amikor ezt meglatom - nem hiszem el, hogy egyesek tenyleg kepes elhinni, hogy Carmack eredeti kodjabol akar csak egy sornyi is fut meg a CoD-ok alatt.

(#20) Plazmacucci válasza #08052480 (#19) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az nem elég, hogy pl az fps érték még mindig befolyásolja az ugrást? Persze nem konzolról beszélek :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) tDr1v3r válasza #08052480 (#19) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Futni fut valamennyi mert pl. a dvar-ok tök ugyanazok meg ugyanúgy megvan a framerate glitch is, de már nagyon messze van a Q3-ban látottaktól a látvány.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) LobiDrg válasza ripla (#1) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Ez jó volt :DDD

(#23) #13110016


#13110016
törölt tag

Engem annyira nem érdekel a grafika. Inkább a játékélmény.
Számomra a BO 1 volt a legjobb. Mind SP mind Multi terén.

(#24) pmheros


pmheros
senior tag

"Állítása szerint az új Call of Duty hatalmas grafikai ugrás lesz a Ghosts-hoz képest. Az extra fejlesztési idő jót tett a játék minőségének, ezt hamarosan mi is tapasztalni fogjuk."

Extra fejlesztési idő ? Korábbi cikkből link :"Az Activision nemrég lezajlott pénzügyi konferenciáján a kiadó bejelentette, hogy az egyelőre csak Call of Duty 2014 néven emlegetett új epizódot immár a Sledgehammer készíti. Ezzel párhuzamosan a franchise átállt hároméves fejlesztési ciklusra, melynek keretén belül minden stúdiónak ezentúl három év áll rendelkezésére, hogy elkészítse a következő Call of Duty játékát."
Tehát a 2014 -ben megjelenő produkció még 2 éves ciklusban fogant. Vagyis milyen extra fejlesztési idő ? ami ilyen jót tesz a játéknak

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#25) wednesday válasza eddie17 (#6) üzenetére


wednesday
őstag

Az új grafikus motor nem fér bele az évenkénti futószalag COD termelésbe.

Még azt elhinném, hogy új motoron dolgoznak, de akkor az nem a 2014-es szappanoperai epizóddal fog debütálni.

(#26) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Ezúttal valóban sokkal szebb lesz a grafika Ez már hallottam tavaly is, és végül a látványtól hasmenésem lett.

[ Szerkesztve ]

(#27) athomi válasza pmheros (#24) üzenetére


athomi
veterán

Ezzel kapcoslatban valami nekem is sántít és én is hasonlókra jutottam.

(#28) WongFeiHong válasza Sondi1986 (#26) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nem a graffal volt a gond, hanem hogy sz*rrá szaggat még nagy gépeken is.

(#29) athomi válasza #08052480 (#19) üzenetére


athomi
veterán

Ha semmi köze hozzá akkor csak véletlen vannak a régi részekhez hasonló anomáliák? :)

(#30) Sondi1986 válasza WongFeiHong (#28) üzenetére


Sondi1986
addikt

Na az meg a másik.
De a grafika is sántít mert 2013-at írtak, én meg úgy éreztem hogy vissza mentem 2009-be.

(#31) #21346560


#21346560
törölt tag

Amúgy mi az a CoD? :U

(#32) @rglaaf válasza #21346560 (#31) üzenetére


@rglaaf
veterán

Amúgy mi ez a kérdés? vagy luxus elolvasni a topichoz tartozó cikket?

PSN:BiZzare_0 ️

(#33) Gyula84


Gyula84
veterán

cod4 után mw2 vel toltam ott volt változás szebb lett, aztán mw3 semmit se vettem észre a többire már pénzt nem adtam ki

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34) Freiherr


Freiherr
őstag

Ahol egy kecskével csapatsz a dzsungelben.
Ja nem,keverem a kecskeszimulátorral,passz.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#35) Lomha 8V válasza WongFeiHong (#28) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Mit jelent a nagy gép? Mert az enyémen meg sem röccent, olyan simán futott mint forró kés a vajban.

(#36) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Különben ez a cím most egy jó viccnek is el menne.

Vagy készülnek az április 1-re.

(#37) athomi válasza Lomha 8V (#35) üzenetére


athomi
veterán

>1200 x 850 x 270 mm

[ Szerkesztve ]

(#38) Lomha 8V válasza athomi (#37) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az tényleg nagy vazze. :D

(#39) gPoint


gPoint
tag

Hol van már a cod2 cod4.... már az mw2-t sem teszem fel, a többi meg mintha nem is létezne számomra.
rip

(#40) wolfman válasza ripla (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Pont ugyan ilyen kép jutott nekem is eszembe! :)

Sondi1986: Dehogy. Április 1. napjára, mint ahogyan az már 5 éve folyamatosan, a HL3 az ütőkártya.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41) haddent válasza Mister_X (#2) üzenetére


haddent
addikt

Végtelenségig és tovább. Egyébként várom nagy érdeklődéssel, hogy mit alkotnak. Ha végre egy jó 10 év (na jó annyi talán nem) után valami újat megint, mind anno CoD1 - CoD2 -vel, akkor várós :K
Grafikailag meg nagyon nagy kihívást jelentene nem felülmúlni a Ghosts -ot :DD

#17 Steve1207 Ha megtartották a nevet, akkor én igenis hasonlítom. Ha az a név, akkor legyen hasonló, olyan jó. A fejlesztőket meg nehogy már még védd is.. Hasonlóan fut mindenhol igen, hasonlóan szarul. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) WongFeiHong válasza Lomha 8V (#35) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Maxon AA nélkül még 680-on néztem anno, és volt olyan hely ahol 40 fps-re is leesett. Az meg egy CoD esetében minden csak nem sima. :N Persze mindenkinek másak az igényei, nekem pc-n egy CoD fix 60-al jó.

(#43) Lomha 8V válasza WongFeiHong (#42) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem minden fel volt húzva, kivéve a felbontást, az 1680x1050 volt. Nem tapasztaltam sehol lassulást. Vagy a szemem FPS-e kicsi és ezért nem tűnt fel, ez nem tisztázott. :D

(#44) #06658560 válasza fityesz9 (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Riga, Simson?

(#45) WongFeiHong válasza Lomha 8V (#43) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ha bennem van pár sör nekem is fixebbek a játékok ez alap. :D

(#46) Lomha 8V válasza WongFeiHong (#45) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Pálinkával is működik ez a fícsör? :DDD

(#47) WongFeiHong válasza Lomha 8V (#46) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

ÓÓ hát úgy már Crysis minden :)

(#48) wolfman válasza WongFeiHong (#45) üzenetére


wolfman
veterán

És az élelmosás milyen frankó lesz! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#49) Lomha 8V válasza wolfman (#48) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az biztos, de azért figyelni kell, mert hamar átfordul homályosba. :D

(#50) gabber01


gabber01
addikt

Biztos hogy kell még egy cod?...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.