Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Borzoló


Borzoló
senior tag

Koszonom a tesztet. Ilyet se veszek. Sot mivel 5000ft a raszanhato keret igy inkabb semmit sem veszek.
Megtartom a jo kis Microsoft WMO 1.1A egerem. :)

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#2) Kirrr válasza Borzoló (#1) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Az egy jó kis egér... ha működik, akkor felesleges váltani.

(#3) dobragab válasza Borzoló (#1) üzenetére


dobragab
addikt

Bizony :K

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#4) haxiboy


haxiboy
veterán

Elég hülyén néz ki. Maradok a Deathadder 3.5g-nél :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#5) Borzoló válasza Kirrr (#2) üzenetére


Borzoló
senior tag

Mukodik bizony. Sajna a kutyam megragta a kabelt, de osszebarkacsoltam es hiba nelkul megy XD

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#6) Sn00k


Sn00k
veterán

NEkem külsőre tetszik az egér főleg a +2 oldali gombokkal, DE ezek után biztos nem vennék. Igaz egyelőre tökéletesen meg vagyok elégedve a steelseries kana-val. Számomra , eddig ez a legklasszabb egér :K

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#7) Borzoló válasza Sn00k (#6) üzenetére


Borzoló
senior tag

A szomszed havernak feher szinbe volt olyan patkanya. Kiprobalhattam. Jo volt vele cs zni.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#8) Sn00k válasza Borzoló (#7) üzenetére


Sn00k
veterán

Jaja azt tolom en is vele a cs:got meg lol ozok is. Ezekre tokeletes foleg a nagy xl merete oldalso gombjai nagyon szuperek. Batran ajanlom mindenkinek :K

3njoy the Lif3

(#9) Borzoló válasza Sn00k (#8) üzenetére


Borzoló
senior tag

Meg nekem spec. Jobb tetszenek az egyszerubb vonalak, amit a Microsoft kepvisel.
Sajna manapsag kiveszoben van. A minosegi egerek kozt mar tuti.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#10) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Nem tudom mit művelhetett vele az előző tulaj, de ez a kopás nem normális! Nekem azóta van meg ez az egér amióta kijött (2+ éve) és nincs látható kopásnyom rajta. Annyi változás történt a burkolattal, hogy az eleinte csúszós oldalak mostanra enyhén tapadóssá váltak, de ez inkább előny mint hátrány.

Ezt a képet találtam róla (kb két hónapja készült). Kicsit poros meg ujjlenyomatos (képen valahogy jobban kijön), de sehol nem jött le róla a festék.

A főgombok tényleg gázosak gyárilag, de sokat segített, hogy a kapcsolókat japán omronra cseréltem és a burkolaton a gombok tövénél apró bevágást ejtettem. Ezenkívül az egér orrába ütközőket tettem a gombok alá. Ezáltal rövidebb úton, feszesebben járnak, és az alsó ponton megszűnt a süppedős érzés. A görgő alatti gombnak is jót tett a kapcsoló csere, és hogy a görgő tengelyére egy kis gumigyűrűt húztam (gumicsőből vágtam) amitől már nem lötyög, nyikorog.

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Nekem ez egy kicsit bazári. De ettől még (főleg a formája miatt) biztos lehet szeretni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.