Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ehh, szerintem tök béna. Az előző szögletes ezerszer jobb.
Ez úgy néz ki, mint anno az olcsó noname sugárcsöves tv-k távirányítója. :D

Régi:

[ Szerkesztve ]

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Nekem az említett Philips féle oválisból van. Borzalmas. Rettenetes. Rühellem. Nem értem, hogy egy 3 éve 150k-s, a maga idejében erősen középkategóriás tv-hez mi a fenéért kellett ilyen ótvaros gagyi anyagú, és nem épp ergonomikus sz.rt mellékelni. Végre kidühönghettem magam valahol :D

(#3) elefant válasza kcsa (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

de második távirányítónak lehet hogy jó lesz. ne feledd, hogy a Philipsnél az volt az egyetlen periféria. Egyébként egyetértek veled, én is idegrohamot kaptam attól.

(#4) kcsa válasza elefant (#3) üzenetére


kcsa
veterán

Nem is a samsung féle megoldást szidtam. Második megoldásnak jó lehet, bedobhatod a kanapé mögé ;]

(#5) anrab válasza kcsa (#4) üzenetére


anrab
addikt

egyetértek philips-el kapcsolatban.
van egy cinema /50"PFL7956/ 21:9-em az említett táv-val. a guta kerülget tőle. van hogy ötször is meg kell nyomnom valamelyik gombot.

(#6) Füleske16 válasza anrab (#5) üzenetére


Füleske16
csendes tag

Jaja, nekem is van, hogy akár hatszor, hétszer is meg kell nyomnom a >balra<, vagy >jobbra< gombot...
:D

(#7) elefant válasza Füleske16 (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

dehát nem is csak az, hanem hogy kegyetlenül kevés rajta a gomb. egy csomó minden nem érhető el róla.

(#8) elefant válasza anrab (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

uuupsz és milyen egy 21:9 a mindennapokban?

(#9) Füleske16 válasza elefant (#7) üzenetére


Füleske16
csendes tag

Ez is ismerős; pl. a polcot se érem el róla, olyan kis vacak... :(

(#10) wolfman


wolfman
veterán

+ - meg < > alakú gombok??? Nem lesz ezeknek kíméletlenül rossz a nyomáspontjuk? Valahogy a nem szögletes gombokkal nagyon rossz tapasztalataim vannak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) prolad


prolad
őstag

Csúnya,a régi klasszisokkal szebb.

(#13) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Bár ne tették volna ezt a megújítást. szörnyű :W

(#14) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Nekem az regi van es imadom. Ettol hanyingerem van....

(#15) XtremLor


XtremLor
őstag

A szappantarto itt is visszakoszon a samsungnal, a regebbi modell valoban szebb az egyszeru kinezetevel.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16) Vertic válasza wolfman (#10) üzenetére


Vertic
aktív tag

Nekem van ilyen a tv-hez (lásd 1. hsz), és pont azt szeretem benne, hogy kitapintható az összes gomb az alakja alapján, nem kell ránézni, meg lehet rajta jegyezni a gombokat, mert kevés van :) És nem nyeklik-nyaklik egyik gomb sem, jól használhatóak, nagyon masszív az egész távirányító, úgyhogy szerintem nagyon jól használható. Annyira, hogy csak azt szoktam használni, még akkor is, ha néhány funckió csak több nyomogatással érhető el rajta, mert egyébként sokkal kényelmesebb használni, mint a hagyományost.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#17) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Akárhányszor írjátok ezt a TV-vel ordítozást, mindig elkap a röhögés. Vizuális típus vagyok és látom apámat ahogy magából kikelve már 10x üvölti, hogy "hangerő le, megba**od a ku*vay anyádat te sz*r". :DDD :D

(#18) Dedicted válasza aero. (#1) üzenetére


Dedicted
tag

Szerintem a "piac szajat hallhattak" es atgondoltak hogy ...megis megerne egy probat hogy atalakitsak a masodlagos "smart 2"-t ellatni hivatott taviranyitot .

(#19) Dedicted válasza prolad (#11) üzenetére


Dedicted
tag

De ha "felhasznalo barat" fogalomrom beszelunk akkor szerinted masok otletebol miert meritett ? Szerintem eszrevettek a kihasznalasi kulombseget es ....valtottak ,teljesen jogosan egyetertek veluk .
-Miert maradjon minden mindeg "tradicionalis"szo jegyzek alatt egyes hulye konformistak miatt ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.