Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

NICE!!!...bár vodkáék miatt nállam nem rúg labdába. :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) iknight


iknight
senior tag

Én vodás vagyok, szóval nagyon várom, viszont ha a qwertys változatának jobbna örültem volna. Esetleg a várható árról van valami info?

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) papi77


papi77
addikt

Na, ezt vártam már! :C Jöhet... :DD

Az első: NOKIA 1611

(#4) f.begbie


f.begbie
tag

A specifikációja pont az én igényeimnek megfelelő, ennél több nekem nem is kellene, kár a kizárólagos voda forgalmazás.

(#5) Bibby


Bibby
addikt

Damjanich közért az üt Hannoverben is. :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

nagyon szép feketében :)
attól tartok ez a tökéletes telefon (számomra), csak még az árra leszek kíváncsi. (najó, a tökéletes az egy ezzel egyező méretű és súlyú qwerty-s telefon lenne :) ) az annyira nem zavar, hogy vodás, biztos lesznek ebből is független példányok, ahogy a G1-ből is megoldották.

(#7) nrgia válasza Bibby (#5) üzenetére


nrgia
őstag

:DD
Burkolt reklám.

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

franc essen bele - ez a telefon kell..

de még várni 3-4 hónapot?! :Y
:(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) CHIPman válasza #16820480 (#6) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Megoldották, de mit ér? Nem mennek rajta a megvásárolt alkalmazások...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#10) #16820480 válasza CHIPman (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, ezt kifejtenéd? nem vagyok még nagyon otthon ebben az android unlock témában. nem lehet rá alkalmazsáokat tölteni, vagy mi?

(#11) iknight válasza #16820480 (#10) üzenetére


iknight
senior tag

A gyári független htc dreamet tiltották az android marketből mert egyszerűen le lehet másolni róluk a progikat, és igy mehet a warez ezerrel.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#12) CHIPman válasza #16820480 (#10) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A trémobil által kiadott független, fejlesztőknek szánt G1-en nem lehet futtatni a megvásárolt alkalmazásokat. Nem tudom, hogy ez a HTC által árult G1-ekkel hogy van...
szerk.: nab.zmeg, ezt minek írtam le? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13) domi007


domi007
őstag

De csúnya ez a teló.... :(

Akkor inkább Kaiser+a leportolt Android :U

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#14) #16820480


#16820480
törölt tag

de ez az ingyenes alkalmazásokat miért érinti? illetve csak google boltból lehet rá pakolni cuccokat?

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Ebben is van bluetooth korlátozás, illetve hiányzik a videófelvételi képesség?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) #16820480 válasza BloodRay (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

BT korlátozás van asszem, ez sajnos maradandónak tűnik, de videót tud felvenni.

(#17) BloodRay válasza #16820480 (#16) üzenetére


BloodRay
veterán

Kis lépés egy oprendszernek, nagy lépés az emberiségnek... ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ezt a készüléket nagyon elfogadnám.. de se vodás, se Trés nem vagyok, és minden j készüléket ezek visznek el, és persze függetlenül tuti nem lesz....

I humbly and respectfully decline™

(#19) iknight válasza Magnum_ (#18) üzenetére


iknight
senior tag

LEsz az, G1 is van ;)

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#20) #16820480 válasza iknight (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, de azért kicsit később jelent meg a független. sajnos most ez a divat, hogy jön valami új és jó teló, beetetnek vele, aztán csak szolgáltatós verzió van egy ideig :(((

(#21) tween


tween
őstag

Csak az a golyó ne lenne...

(#22) #16820480 válasza tween (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

pedig az a legjobb! :) BB telókon is az van, és nagyon szuper, mindenki dícséri.

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

jól néz ki, szép darab. :)
Mondjuk azért egy magyar ELZETT lakatot rátehettek volna igazána telefonra, biztos ami biztos. :D

(#24) BloodRay válasza tween (#21) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezzel én sem értem mi a gondod?
Sokkal hatékonyabb, jobb mint mondjuk a sima kurzorgombok.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#25) olanor


olanor
tag

Ez nagyon ott van . . . kezdhetek gyűjtögetni. :)

(#26) orbano


orbano
félisten

és akkor most miért is jó nekünk hogy a kezetekbe vettétek? a specifikáción felül kaphattunk pár rossz képet? :) aszittük valami szubjektív infó is jön a dologgal... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#27) Ricardo


Ricardo
félisten

Tetszetős. A kékfogért nagyon kár :W

(#28) #16820480 válasza orbano (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez nekem is eszembe jutott. legalább egy videót jó lett olna látni, vagy valami...

meg különben is: Bog, Bocha, kimerítő Android szoftveres tesztet akarunk! *hegyezi a vasvillát* MOST!!! *fáklyát gyújt* :K :))
tudom, hogy elfoglaltak vagytok mostanában, nagy a kongresszus-sűrűsége az időszaknak, de már a G1 tesztben be lett ígérve, és azota csend van :

(#29) vehement69


vehement69
senior tag

hmm elsőre okádtam tőle (fehér változat), de most külsőre határozottan bejövős! voda nálam sem játszik :)

Amúgy én nem tudom hova tenni valahogy ezt az Androidot.. Nem érzem úgy, hogy pl egy HTC TouchFlo, új Gigabyte, meg úgy általában a WinMO, vagy egy Apple iPhone OS mellett van keresnivalójuk, valahogy olyan káosz/nem szép, meg olyan kutyult dolognak tűnik.. Lehet, a tájékozatlanság :) Android tesztet én is várom! *boltba elmegy, vasvillát, fáklyát vesz, egy kis párcentis önbizalomforrást is bevág a tescos zacsiba, majd sheratan mellé beáll sátáni kacajjal!*

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#30) vehement69


vehement69
senior tag

még mielőtt bárki bármi rosszra gondol, a párcentis önbizalomforrás (centi-cl) valami márkás (hajós, DRAGON, keserű :D ) feles

I am cancer in your bones

(#31) Morden24 válasza vehement69 (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem érzem úgy, hogy pl egy HTC TouchFlo, új Gigabyte, meg úgy általában a WinMO, vagy egy Apple iPhone OS mellett van keresnivalójuk, valahogy olyan káosz/nem szép, meg olyan kutyult dolognak tűnik..

Bevallom, ez nekem is így tűnik. Amúgy volt ígéret átfogóü Andro cikkre, engem már nagyon érdekelne, hátha elmúlasztja a heveny viszolygásomat ettől az os-től.

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.