Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#269) mengyan


mengyan
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja kaptam egy Cat B25-ös telefont. Szolgáltató váltás volt, és azért kértem ezt, mert szerintem nem való az én olajos-koszos kezembe az okosteló. A legfontosabb paramétert, azaz az 1000-es névjegyzéket előtte lecsekkoltam, valamint olvastam a telefonról hideget, meleget. Mivel sokan istenítették, valamint több ügyfélnél is láttam, és jó véleménnyel voltak róla, nem nagyon foglalkoztam a negatívokkal, főleg, hogy nem volt semmi konkrét, csak xarozás. Jeleztem a cégnél, hogy én ezt kérem az új, telenoros sim kártyához. Amire nem számítottam:
- csak 500 név fér a címjegyzékébe.
- halk és iszonyatosan visszhangos, alig érthető a másik félnél a hangom. Kivétel nélkül mindenkinél!
- a catphones.com szerint a telefonban 64MByte flash memória található. Ebben a példányban a memória infó menüpont szerint 346kByte, amiből 1,5kByte szabad. (sic!)
- ha hosszabb ideig beszélek, a beszélgetés végén 2x kell megnyomni a hívás vége gombot, mert elsőre csak a kijelzőt kapcsolja vissza. Ez a hiba nem jelentkezik néhány másodperces beszélgetések alkalmával, gondolom azért, mert nem megy el energiatakarékos üzemmódba.
- a magyarítás kritikán aluli. Amikor megláttam, hogy a névjegyzék az "érintkezés", ledobtam az ékvezérműszíjat, és visszaraktam angolra.

A kérdésem, hogy felismeritek-e a hibajelenséget? Remélem, ez csak firmware hiba, és javítható.
Verzió: Z880_DUAL_O8_C_TC_20141129

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.