Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim

Hozzászólások

(#63) #56573440 válasza Runner_fxr (#61) üzenetére


#56573440
törölt tag

látod nekem ezért nincs tv-m :) nem vagyok egyszerűen kíváncsi a sok szemétre ami onnan is jön.

a legutóbbi hölgyemény pl átjött, kiakadt hogy nincs, majd kérdezte hogy ugye azért facebbok/iwiw/myvip et ugye megnézheti innen. csodálkozott amikor azt mondtam hogy nem, mert most nem azért van itt. amikor mondtam hogy én egyiken se vagyok fent úgy nézett rám mint egy ősemberre... szép lassan annyira eltorzul ez a világ hogy én már félek mi lesz majd a gyerekemmel.

a mostani lányoktól meg mit várunk amikor olyan forradalmi stílus hódít mint az emó, az antifitnes clubbal meg sp vel az élén, akiket a média felsztárol, 20 kiló vasággyal és őket kell imádni mert ez a trendi. amikor a csapból is a szingli vagyok az menő, de mindenkivel lefekszek mert másképp nem lehet folyik? még a hugom is aki 17 éves és viszonylag kevéssé fogékony az ilyenekre most ment ki egy évre németekhez tanulni, a reptéren meg csak pislogtam. övtáska, benne végülis csak az összes irat, pénze, mindene, a válla fölött és a hóna alatt átkötve, a táska meg a háta közepén. mondom hé így 2 másodperc alatt pakolnak ki és észre se veszed. dehát így divatos jött a válasz...

az alapvető gond hogy amiért mi még megdolgoztunk, megdolgozunk az nekik természetes és magától értetődik, ők ezt megkapják, a média és a haverok pedig nem egészséges értékrendet ad át. eddig 1 év alatt egy hölgy nem volt hajlandó eljönni egy operettre, nem hogy valami normális darabot megnézni. én szeretem, van egy varázsa, a mostani lányoknál viszont ha nem imax akkor az nem is játszik.

ezek után én személy szerint nem érzek semmiféle bűntudatot ha akár csak egy éjszakára összejövök egy csajjal, ő semmi többet nem akar, akkor miért ne én legyek az akivel megteszi, ha már úgyis megteszi valakivel. feleségül nem veszem, és megtanultam elvonatkoztatni az érzelmektől is. a baj hogy tényleg meg kell tanulni minimális lelki életet élni mert másképp belehülyülsz a folyamatos csalódásokba.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.