Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Mélységesen meg tudom érteni amiken átmentél/átmész. Sajnos. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) cwn


cwn
tag

a maganynak is vannak pozitivumai , nem hiszem hogy el kellene keseredni, annyi no van a vilagon akik csak arra varnak hogy korbeugrald oket, elvezd az eletet szarj mindenre

[ Szerkesztve ]

(#3) #48613632


#48613632
törölt tag

cwn
ehez a dumához illik az avatarod :DD

amúgy az írás tetszik, bár érdekelne, hogy egy fiktív történet e, vagy valóban a szerzővel történt érzéseket adja át ...

[ Szerkesztve ]

(#4) cwn válasza #48613632 (#3) üzenetére


cwn
tag

sajnos mar elvagyok kotelezve, de ha visszamehetnek az idoben csakis japan, koreai csajt valasztanak, a magyar lanyok gazosak, persze vannak kivetelek

(#5) Stukker1987 válasza cwn (#4) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Ezt fejtsd ki nekem bővebben!
Miért koreai v japán?

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#6) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Jól írtad ki magadból a fájdalmat.... Át lehet élni...
Bár hasonlót sikerült nekem is átélnem. Első pillantás, vak, szenvedélyes szerelem, majd távolodás, megcsalás, szakítás. :O
Persze azóta az "eleje" megismétlődött (a "majd"-ig) csak a vége más most: házasság, lurkó, és még mindig a szerelem. ;)

Kitartás, nálad is lesz happy end!

blabla

(#7) cwn válasza Stukker1987 (#5) üzenetére


cwn
tag

A keleti nők legfőbb titka, hogy

1. önbizalmat tudnak adni a férfiaknak. Az önbizalommal teli férfi pedig fokozatosan meg tudja változtatni viselkedésében mindazt, amit a kedvese másnak szeretne látni.

2. A keleti nő mosolygós,

3.kedves, ámde

4.visszahúzódó, és

5.készséges. Jelenléte arra utal, hogy partnere biztonságban van, és bátran felkészülhet a szerelemre is. Az együttlét öröme számukra abban teljesedik ki, hogy az érzékek ünnepelnek, és a testi szerelemben, ahol mindent gyönyörűnek találnak. Az érzékek ünnepe az étkezés, a férfi örömének, ezen keresztül saját örömüknek felfedezése és a szexuális aktus egyaránt.

A csábító keleti nő
A távol-keleti nő egyáltalán

6. nem finomkodó luxus-baba. Teljes értékű nő. A testükre fordítják figyelmüket, mivel a szép test számukra első, és csak ezután jön az öltözék, ami lehetőleg csinos és egyszerű. Legtöbbjük

7.hagyománytisztelő és puritán, így a dekor kozmetikumokból viszonylag keveset használ. Fontos számukra, hogy teljes testüket ismerjék.

A csábító kelti nő egy napja
8.A reggelt fürdéssel, zuhanyzással kezdik. Testüket ilyenkor teljesen feltérképezik, és illatosítják. Alaposan szárítkoznak, és testüket balzsammal, vagy egy ősi recept szerint készült hintőporral kenik be. Hajukat gyakran mossák, így lágy és csillogó marad. A fogukat vagy modern fogkefékkel, vagy hagyományos fogápoló gyökerekkel kezelik, amitől

9.leheletük illatos. (bagózás nyilván nem jön szóba...)

10.Körmeik rövidek, és nagyon ápoltak, mert ez a masszírozáshoz nagyon fontos. Ezektől az önmagukra fordított előkészületektől kapja a keleti nő azt a sajátos önbizalmat, amit a férfinak is sugározni tud. Ettől válik hódítóvá is.

A házasság áldásai a távol-keleten
11.A keleti emberek a reggelt "egymásban megmártózva" kezdik. A reggeli szerelmeskedést szinte fontosabbnak tartják, mint az estit, hiszen ettől indul jól a nap!

12.A keleti nők ezután vagy dolgozni mennek - mint a nyugatiak - vagy a háztartásban tevékenykednek. Jóval

13. csendesebbek, befelé fordulók, és

14.belső egyensúlyukra is jobban figyelnek.

15. A férfiak hazavárása külön rituálé a számukra.

16. A masszázs, a teázás előkészítése, a harmónia megteremtése az otthonokban, a nő feladata és erre örömmel készülődik is.

17.A keleti nő okosan hallgat, és megvárja, míg a férfi kezdeményezi a beszélgetést.

18.Az esti szerelmeskedés jóval hosszabb, és alaposabb, mint a reggeli "mártózás".

A keleti nők csodálatos fürdője
A lótuszvirág habbal illatosított fürdővízzel indul egy igazán kényeztető szerelmes éjszaka. A nő lassú és kényelmes mozdulatokkal vetkőzteti le partnerét, míg maga egy áttetsző kimonóban marad. A nő gondosan megmossa a partnere testét, egyetlen részt sem hagyva ki. Ugyanilyen gondosan, masszírozva, esetleg vízsugarat használva öblíti le. A hideg és a meleg vizet váltakoztatja, így serkenti a vérkeringést, és egyben ezzel teszi rugalmassá partnere testét. Olajos habbal borítja be kezét, amivel lassan masszírozni kezd, különös figyelmet fordítva az erogén zónákra. Türelmesen, sok időt fordít az előkészületekre, az illatokra, hangokra , fényekre, gyertyákra, lámpákra és a belső hatásokra. A keleti masszázs után lép csak maga is a fürdőbe és ekkor mossa le magát is, alaposan, saját testét partnere elé tárva. Az ellazult pár ekkor egymás testével masszírozza egymást. Óvakodnak a szögletes mozdulatoktól, a kerek, lágy mozdulatokra törekednek. Miután egy illatos törölközővel leitatták egymásról a vizet - erre az orchidea, vagy jázmin illata a legalkalmasabb - elfoglalják az ágyat, ami kemény, és nincsenek rajta felesleges dolgok. (Sok párna, vagy paplan, amibe bele lehet akadni …)

Külsőségek a keleti lakásokban
19. A keleti nő a fürdőszobára sok gondot fordít. Az illatokat tudatosan választja ki, és a törölközőket is alaposan illatosítja. Akárcsak a fürdővizet, a levegőt, vagy a gyertyákat. A gyertyák mellett olyan lampionokkal ékesíti a szerelem helyszíneit, amelyek olyan színekkel teszik hangulatossá a szobát, amik erősítik a szerelmi vágyat. Az egyszerű, puritánabb, ámde lágy formákat keresik. (ne feledjük, innen indult hódító útjára a feng-shui) A langyos hőmérsékletű levegőre és a lágy textíliákra is gondosan odafigyelnek. A virágok, a szobrok helye is tudatosan kiválasztott, inspiráló. A zenék és a hanghatások is az ellazult, és érzéki állapot elérését szolgálják.

ja es a szemeik az durva :

[link]

(#8) olbaidhun válasza cwn (#7) üzenetére


olbaidhun
őstag

Én tökéletesen elégedett vagyok a Magyar feleségemmel.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#9) cwn válasza olbaidhun (#8) üzenetére


cwn
tag

itthon 80% korul van a valasi statisztika, del koreaban 1%

nyugtaval a napot aszondjak:D

(#10) dabadab válasza cwn (#7) üzenetére


dabadab
titán

Latom, ez ilyen neten terjedo marhasag, ami teljesen nyilvanvaloan olyasvalaki irt, aki keleti not egyszer latott, akkor is csak kepen :) Azt mondjuk nem tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy ezt az ember komolyan is vegye ;]

DRM is theft

(#11) Stukker1987 válasza cwn (#7) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Basszus ezt honnan másoltad ki? :D

Annyit tudtam eddig(azt is filmekből) h gyakorlatilag férjüknek szentelik életüket! Nem tudom h ebben is van-e egyáltalán igazság!

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#12) venember83 válasza cwn (#9) üzenetére


venember83
nagyúr

Észak-Koreában szerintem még kisebb a válási statisztika. :U

(#13) cwn válasza venember83 (#12) üzenetére


cwn
tag

elkepzelheto, de oda nem ajanlatos menni :)

(#14) mephi666 válasza Stukker1987 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

filmekből szerintem nem kell kiindulni... szvsz. egy keleti nő is lehet csapodár, ugyanúgy, ahogy egy nyugati is lehet hűséges... :K (oké, hogy más társadalom és más elvárások, de akkor is meg lehet találni mindenhol azt, akivel tökéletes a harmónia és egyik fél sem akar ki-/félrelépni)

ez a kimásolt szöveg meg szerintem itt-ott nagyon LOL :D jobban végigolvasva el tudnék képzelni ilyen "robotot" és lenne is rá kereslet bőven ;] (gyártani kellene és jól meggazdagodni belőle)

ui: tetszett az írás, de szerintem felesleges volt kihangsúlyozni pl a whisky márkáját meg a hasonlókat... és szerintem nem csak az ilyen "vízipipázós-borozós" élményektől lesz jó egy kapcsolat... (ezeket éreztem teljesen előtérbe helyezve) kíváncsi lennék, hogy megtörtént eseményen alapul-e az írás, de szerintem fiktív.... mindenesetre tetszett :R

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Nagylajos_1


Nagylajos_1
tag

Lehet h nem ilyen füves, piás társaságban kéne mozogni meg barátnőt keresni, és nem olyan oldalon sajnáltatni magad ahol a tagok 70%a még pinát se látott, igaz akkor sincs kizárva h teljesen normális csajjal futsz össze de így kb csak magadat járatod le
üdv :C

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#16) finest


finest
őstag

Mért akartad már a második alkalommal kisajátítani? :U

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#17) Cyno válasza cwn (#7) üzenetére


Cyno
tag

Banye, és én kihagytam egyet anno a fősulin. Igaz, ő már itthon született. Ezek után mondhatjuk, hogy a férgese volt. Nehogy valaki komolyan vegye. :)
Te ugye nem ezeknek a „keleti” hölgyeknek a közvetítésével foglalkozol? :)
Egyébként nekem a végtelen határok című sorozat jut eszembe, amiben egy droid háztartás nő került egy családhoz. Egy biztos annak még lehelete semvolt. :)

(#18) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Üdv.!

Na akkor sorban:

pitepeti71: a történet igaz.

cwn, WildBoarTeam: nem vagyok elkeseredett, csak néha rámjön kicsit az írás. az előző írásom egy próba volt, mivel mondták páran, hogy tetszett nekik, ezért csináltam ezt is. szóval nem mindig vagyok ilyen sötét hangulatú, mint végig az írásban (hamár ez történt, akkor erre hegyezem ki).

mephi666: fiatal vagyok (középsulis), sajnos akikkel sokszor lennék messze laknak, a közelben meg ilyen a társaság. amúgy nem fiktív. a márkákat nem akartam kihangsúlyozni, de mikor próbálok emlékezni valamire, akkor csak írok, nem törődök ilyenekkel, max utána, mikor átnézem.

Nagylajos_1: 16-17-18 évesek között sajnos nagyon sok a füves, a pia meg szintén sokaknak alap. szerintem meg amúgy a LOGOUT közösséget ne írd le, nem csak kockákból áll. nekedis elmondanám akkor: ezt az írást nem önsajnálatból írtam, egyszerűen néha mikor romantikusabb hangulatban vagyok, szeretek visszagondolni mik történtek velem, az írásban természetesen sok a szomorú rész, de azért, mert ez így is történt. én meg úgy állok hozzá, hogy ha valaki szívesen olvas ilyesmit, akkor már megérte, hogy leírtam.

finest: mert a csaj azt akarta, hogy míg a pasiját papucsnak használja, addig hozzám jár éjszakánként. természetesen döntés elé állítottam. vagy komolyan, megcsalás nélkül, vagy sehogy.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#19) gamek!ller válasza Nagylajos_1 (#15) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Életem első nagy szerelmét ilyen társaságban ismertem meg..

(#20) cwn válasza Cyno (#17) üzenetére


cwn
tag

"Te ugye nem ezeknek a „keleti” hölgyeknek a közvetítésével foglalkozol?"

dehogy:)

(#21) gamek!ller válasza cwn (#20) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nagykár.. :DDD

(#22) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Már kezdtelek sajnálni te Casanova, hogy minden nő rád mászik! :) Ne akarjuk megérteni a nőket mert sosem fogjuk!

(#23) Cyno válasza Sweet Lou 6 (#18) üzenetére


Cyno
tag

Nekem tetszett, nem egy Bret Easton Ellis, de határozottan kellemes perceket szereztél meló közben.

(#24) Sweet Lou 6 válasza cwn (#7) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

A kliphez: csinik :) de ugyanúgy rázzák a p*csájukat egy zenei klipben, mint az európaiak. szóval nem nagyon látom, miért lennének igényesebbek, megbízhatóbbak :U

Cyno: köszönöm. :R

Runner_fxr: hogy ez mennyire igaz :D

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#25) zazahoho válasza Runner_fxr (#22) üzenetére


zazahoho
őstag

ez így igaz :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#26) Tim82 válasza cwn (#20) üzenetére


Tim82
nagyúr

Thai örömlányt minden fórumozónak! :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) Runner_fxr válasza Tim82 (#26) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Úgy van! :D Amúgy meg a thai, japán meg kínai nők a leg perverzebbek a világon! Nem kell őket szentnek nézni, sőt! Egyik ismerősöm volt thai földön nyaralni és mesélt pár érdekes dolgot! Délután bement egy bárba és az volt a műsor, hogy a thai csajok ping pong labdákat lövöldöztek a legszentebb szentségükből a terem túlsó végébe! Aztán jött a legdurvább felszippantották a szörpöt meg a vizet és üdítőt kevertek a muffal és utána azt kínálgatták! Ez nem kamu, ez tényleg igaz!

(#28) Sweet Lou 6 válasza WildBoarTeam (#6) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

:R

Kívánom, hogy ne legyen "majd" (vagy legalábbis sokáig ne legyen)!

sweetlou6.wordpress.com

(#29) LÁZ


LÁZ
addikt

sajnos éppen aktuális nálam is 4,5év után.. :O . Köszi az írást, jó volt olvasni...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#30) Sweet Lou 6 válasza LÁZ (#29) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

sajnálom...
szívesen :R

sweetlou6.wordpress.com

(#31) gamek!ller válasza Runner_fxr (#27) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Aztamegveszekedett.. :DDD

(#32) Sweet Lou 6 válasza Runner_fxr (#27) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Hát ha ez igaz, akkor durván újraértelmezték a pajzán csajok fogalmát :DDD

sweetlou6.wordpress.com

(#33) venember83 válasza cwn (#20) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig igény az lenne. :DDD

(#34) nem_tom


nem_tom
őstag

Nagyon szép írás! Jó volt olvasni. :)

(#35) juhig12 válasza venember83 (#33) üzenetére


juhig12
tag

az tuti! :D

(#36) Tubica


Tubica
senior tag

Nekem nagyon tetszett. Gyönyörű. Úgy írtad le, mintha én lennék Te.
El tudom magam előtt képzelni az egészet :) :( :O

Nagyon szép írás.
LÁZ: sajnálom :(

( Megjegyzem. Bennem van egy kis régimódiság. Bár 91-es születésű vagyok, még sem szeretem a cigarettát, a vizipipát, se az alkoholt. A bulizós társaság se vonz, csak az otthon. )

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#37) kidpepi


kidpepi
tag

Nagyon tetszik az írás. Az utolsó bekezdés, és annak hasonlósága az elsőhöz különösen megfogott. Örülök, hogy végig olvastam.

(#38) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

nem_tom, Tubica, kidpepi: köszönöm. :R

Tubica: valószínű te leszel az egészségesebb. habár a piát mértékkel iszom, dohányozni, vízipipázni elég sokat szoktam. addig jó, míg nem szoksz ezekre rá.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#39) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Remek írás, jó volt olvasni :R

(#40) Sweet Lou 6 válasza bacsis (#39) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Örülök, hogy tetszett :R

sweetlou6.wordpress.com

(#41) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Jó, de tényleg. De azért ne legyél ilyen Kristóf. Pontosabban bűntudatod ne legyen.

(#42) Sweet Lou 6 válasza Psychonaut (#41) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Az írásban "Barbi" néven szereplő csaj miatt volt... már túl vagyok rajta, főleg miután jobban megismertem... Sőt, nem is őmiatta volt, hanem inkább a barátját sajnáltam.

sweetlou6.wordpress.com

(#43) bitblueduck válasza cwn (#7) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Nem olvastam végig, de ez kb 1az1ben ilyen powerpointos körlevél szöveg :C
Csak az maradt le a végéről: "küldd tovább férfi társaidnak, hogy ők is megismerhessék a keleti nők titkait".

Sweet Lou 6: ha tényleg igaz a sztori... 16 évesen drogok, suli után kocsma ahol ki sem szolgálhatnának, vizipipa, cigi, félrekefélés meg ami még létezik. Abban az életkorban, amikor még az embert gyereknek tekintik, Szerinted ez nincs egy kicsit elbaltázva?

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#44) Sweet Lou 6 válasza bitblueduck (#43) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

1. 18 éves voltam.

2. nem élek droggal.

a többi igaz. és igen, el van baltázva.

sweetlou6.wordpress.com

(#45) DerDer


DerDer
tag

jó írás volt, ment egy szavazat:)

(#46) Sweet Lou 6 válasza DerDer (#45) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Köszönöm :R

sweetlou6.wordpress.com

(#47) JoeYi


JoeYi
őstag

szép írás

(#48) Sweet Lou 6 válasza JoeYi (#47) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Örülök, hogy tetszett. :)

sweetlou6.wordpress.com

(#49) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Jol megirtad. A helyzet sajnos ismerös. Hulladek, mindket fel. Csak felejteni erdemes az ilyet, es kerülni a jövöben. Nekem meg negy-öt ev utan is büntudatom van emiatt neha, de azota legalabb sikeresen kikerültem minden hasonlo helyzetet.

(#50) CimbiX válasza bitblueduck (#43) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Hat, talan a rengeteg dugast leszamitva rengeteg gyereknek igy telt a gimis idöszaka, nalam legalabbis 10 evvel ezelött szinten ez ment :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.