Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim

Hozzászólások

(#51) Runner_fxr válasza CimbiX (#50) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Persze, a legtöbb fiatalnak a bulizással telnek ezek az évek! Rám pl. Methodman és Redman How High című remekműve volt nagy hatással! Tulajdonképpen kis túlzással ennek a filmnek a szellemében teltek a diákéveim! Illetve még nem felejteném ki Ice Cube Next Friday című művét sem!

(#52) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Ja és persze a Ne Légy Barom illetve a Félbetépve!

(#53) #56573440


#56573440
törölt tag

hmm én lehúztam pár évet stabil párkapcsolatban, majd leszűrtem egy örök igazságot, és azóta az ilyenből nem csinálok lelkiismeret furdalást. nem szabad, mert az ember pár év mulva visszanéz és eszébe jut hogy óóóó mekkora egy barom voltam akkor hogy kihagytam... tudom. sajnos.

ha nem veled akkor mással csalja meg a pasiját. ennyi, így megy ez...

(#54) CimbiX válasza #56573440 (#53) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Ez igaz, de neked kell utana a tükörbe nezni. Ha ezek utan megy, akkor te egy ilyen ember vagy. Ez nem mindenkinek sikerül, es nem is minösiteni szeretnek.

(#55) #56573440 válasza CimbiX (#54) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát jah. én se voltam mindig ilyen, 6 év eljegyzés, összeköltözés, és egy irdatlan pofon ébresztett fel hogy hé. azóta valahogy nincs úgy általában lelkiismeret furdalás semmi miatt. nem zavar még ha minősítenél vele akkor sem, nem vitatkozok vele mert igazad van. vannak olyan emberek akiknek ez nem fér bele, de az ember és a hozzáállása változik. sajnos a világunk jelenleg elkurvul. nincs rá szebb szó de így van. a csajok az első randin dobják a hátast, mert fontos a belső érték (fullbőr, légkondi, stb) , és még sorolhatnám. rájöttem hogy amíg keresem az igazit, azért nem feltétlenül kell unatkozni, és ha valakinek csak arra kellek akkor max egálban lehetünk, mert valószínűleg nálam is megállna itt a történet. más kérdés hogy az eltelt 1 évben a szerelem legkisebb morzsáját se sikerült kicsikarnia senkinek belőlem, pedig volt jelentkező, dehát ez van. majd egyszer.

(#56) Sweet Lou 6 válasza #56573440 (#53) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ebben van igazság...

#55 hát igen, a szerelemmel én is így vagyok. Egyszerűen már a legtöbb fiatal csaj annyira ribanc lett, hogy azt már nem tudom elfogadni, hiába szépek. A többi meg foglalt. Persze kivételek mindig akadnak. Legalábbis remélem...

sweetlou6.wordpress.com

(#57) CimbiX válasza #56573440 (#55) üzenetére


CimbiX
aktív tag

:R

(#58) #56573440 válasza Sweet Lou 6 (#56) üzenetére


#56573440
törölt tag

sajnos én nem nagyon találkozok ilyennel nem akarlak elkeseríteni. bár blikkes a hír és mint tudjuk nem egy intellektuális hírforrás, de no. ez a cikk maximálisan igaz.
kivételek biztos vannak, én azóta szedtem fel lányt buliban, operaházban, kiállításon és buszon is, kivétel nélkül ugyanazt tapasztaltam. semmi értékrend, semmi önálló vélemény, semmi önálló akarat. egy felületes, semmitmondó kapcsolattól én meg nem várok mást így 25 évesen csak hogy ha úgy alakul akkor felugrik. herótom van a minden péntek szombat buliba kell menni történetektől ahol persze nem saját kontóra, és még sorolhatnám. az a lány aki első randi után tőlem indul suliba/munkába az eleve kizárja nálam a hosszabb távú kapcsolat lehetőségét is.

ezért én úgy döntöttem hogy megfelelek az igényeknek, bár még csak 6-7 hónapja de lejárok edzeni rendszeresen, és megtanultam hogy nem mindent én fizetek, nem hordozom a tenyeremen, az edzést nem halasztom el ha akkor akar éppen találkozni, stb. a szánalmas pedig az hogy működik.

(#59) Runner_fxr válasza #56573440 (#58) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát bizony kapja az ember a pofonokat rendesen! De kell is ,hogy észhez térítsen! Én azt vettem észre a legtöbb lány azért sír, hogy legyen végre egy olyan barátja aki szereti, figyelmes, hűséges, tenyerén hordozza! Majd ha kap egy ilyet az élettől azt nem tudja értékelni és elkezd futni egy olyan pali után aki meg leszarja sőt kutyának nézi! Ez nálam kb. 3 csajnál játszódott le. És mindhárom esetben én voltam az a barom aki a tenyerén hordozta a leányzót! Mondanom sem kell egyik sem térült meg! Csak a csalódás, felesleges anyagi és érzelmi ráfordítás! Visszagondolva oké ezek megtörténtek de még is kik voltak azok a lányok akiktől kaptam is nem csak adtam? Kivétel nélkül mind azok akiket egyáltalán nem hordoztam a tenyeremen ,a befektetett energia minimális volt és mégis sok szeretetet és odaadást kaptam! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a csalódások miatt bosszút kell állni a többi utamba kerülő lányon akik esetleg meg sem érdemlik! Csak nagyon észnél kell lenni, mert hiába akar ő összejönni veled és látszólag a nyeregben vagy amint megszimatolja gyengeséget egyből visszájára fordul! Nem szabad bedőlni a nőknek, mindegyik azt várja, hogy előbb bizonyítson a férfi. Mutassa meg tisztességes és őszinte a szeretete és akkor esetleg kegyeskedik lefeküdni velünk! Én erre annyit mondok bizonyítson ő is!! Azt sem értem miért hiszi azt a legtöbb lány, hogy ő valami kurva nagy szívességet tesz nekünk férfiaknak ,hogy lefekszik velünk? Mintha neki nem lenne ugyan olyan jó! ;] Az is egy baromság, hogy a férfiak mindig csak a pélójuk után mennek és minden nőt meghúznak aki az útjukba kerül! Én ezt pont fordítva látom! Általában ha egy férfi és egy nő összeveszik legtöbbször a nő az aki azonnal menekül az újabb kapcsolatba és pár hét múlva már egy másik férfi oldalán vigasztalódik! A férfiaknak sokkal több szünet szokott lenni a kapcsolataik között! És akkor most ki is az aki nehezebben bírja ki szex nélkül? Hát persze hogy a nők! Nem azt mondom ez kivétel nélkül mindenkire igaz mert akadnak kivételek, de nagy általánosságban ezt látom és tapasztalom!

[ Szerkesztve ]

(#60) #56573440 válasza Runner_fxr (#59) üzenetére


#56573440
törölt tag

dettó. sajnos tudni kell ki az akit szabad és lehet kényeztetni. a kedvenc az volt amikor első randin rákérdezett hogy nekem milyen kocsim van. visszakérdeztem hogy és neked milyen kocsid van? csak hápogott. ezekre egyébként a standard válaszom, ahogy a kecó is vagy albérlet vagy nagybátyám kiment amerikába de tavassza, ősszel, télen jön haza addig én fizetem a rezsit, stb. volt jópár kapcsolat ahol a hölgyemény vérszemet kapott, és két hét után a mi lenne ha odaköltöznék mondat jött.

persze pasik közül is sok a köcsög, aki kalandot hajt, aki kihasználja a nőket, ez tény, és nem is tagadom, de ettől még nem magyarázat arra hogy miért ilyen a mostani fiatalság. a mostani 16-22 éveseket meg most sajnálom már, az ő korosztályuk valami eszetlen. buszon, buliban, bárhol a mindenem kintvan, hangosan ordibáló, több vas van a számban meg az arcomon mint a terminátorban típus. ha a mostani 16-20 éves lányokból kéne választanom szerintem még jobban el lennék keseredve...

(#61) Runner_fxr válasza #56573440 (#60) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A mostani generáció azért ferdült el mert nagyon erősen jön a zsidó maszlag Amerikából! Ez a követendő példa minden fiatalnak! Na meg ez, hogy mindenki sztár akar lenni szóval ez is megmagyaráz sok mindent! Én eleve Swet 16 meg hasonló állatságokat nem mutogatnék a Tv-ben. És a fiatal srácoknak sem kéne olyan divat irányzatot mutatni ahol az a lényeg minél inkább hasonlíts egy buzira! Kajakra buzik a mai fiatal srácok többsége! Én állítom itt annyi köcsög lesz emiatt egy pár éven belül ,hogy az borzasztó! Én is voltam 16 éves és hordtam olyan ruhákat amit ma igencsak megmosolygok, de azért nem akartam bebuzulni! Régebben is volt hülye divat, pl. hogy mindenki kokszolt és kopaszra borotválta a fejét. Az sem volt a legjobb de inkább az mint a buziság!

(#62) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Teljesen egyetértek veletek. A mostani fiatal csajok többsége a meleg divatmajmokra vagy pénzes rosszfiúkra bukik a legjobban. Persze ehhez az Amerikából/Angliából származó média is sokat hozzátesz. A cél a züllés, hülyítés, új értékrendek felállítása. S abban is nagy igazság van, hogy a csajokat nem szabad elkényeztetni, mert csak kihasználnak. Éreztetni kell velük, hogy nekik is kell tenni azért, hogy működjön a kapcsolatotok, illetve jelezni, hogy "te vagy a férfi". Eddig egy kivétellel találkoztam összesen, de sajnos ma már az a csaj is megváltozott.

sweetlou6.wordpress.com

(#63) #56573440 válasza Runner_fxr (#61) üzenetére


#56573440
törölt tag

látod nekem ezért nincs tv-m :) nem vagyok egyszerűen kíváncsi a sok szemétre ami onnan is jön.

a legutóbbi hölgyemény pl átjött, kiakadt hogy nincs, majd kérdezte hogy ugye azért facebbok/iwiw/myvip et ugye megnézheti innen. csodálkozott amikor azt mondtam hogy nem, mert most nem azért van itt. amikor mondtam hogy én egyiken se vagyok fent úgy nézett rám mint egy ősemberre... szép lassan annyira eltorzul ez a világ hogy én már félek mi lesz majd a gyerekemmel.

a mostani lányoktól meg mit várunk amikor olyan forradalmi stílus hódít mint az emó, az antifitnes clubbal meg sp vel az élén, akiket a média felsztárol, 20 kiló vasággyal és őket kell imádni mert ez a trendi. amikor a csapból is a szingli vagyok az menő, de mindenkivel lefekszek mert másképp nem lehet folyik? még a hugom is aki 17 éves és viszonylag kevéssé fogékony az ilyenekre most ment ki egy évre németekhez tanulni, a reptéren meg csak pislogtam. övtáska, benne végülis csak az összes irat, pénze, mindene, a válla fölött és a hóna alatt átkötve, a táska meg a háta közepén. mondom hé így 2 másodperc alatt pakolnak ki és észre se veszed. dehát így divatos jött a válasz...

az alapvető gond hogy amiért mi még megdolgoztunk, megdolgozunk az nekik természetes és magától értetődik, ők ezt megkapják, a média és a haverok pedig nem egészséges értékrendet ad át. eddig 1 év alatt egy hölgy nem volt hajlandó eljönni egy operettre, nem hogy valami normális darabot megnézni. én szeretem, van egy varázsa, a mostani lányoknál viszont ha nem imax akkor az nem is játszik.

ezek után én személy szerint nem érzek semmiféle bűntudatot ha akár csak egy éjszakára összejövök egy csajjal, ő semmi többet nem akar, akkor miért ne én legyek az akivel megteszi, ha már úgyis megteszi valakivel. feleségül nem veszem, és megtanultam elvonatkoztatni az érzelmektől is. a baj hogy tényleg meg kell tanulni minimális lelki életet élni mert másképp belehülyülsz a folyamatos csalódásokba.

(#64) Gallopper válasza CimbiX (#50) üzenetére


Gallopper
csendes tag

Szerintem az fontos hogy legyen valami ilyenkor. Különben nem élet az élet. Sokan túlértékelnek dolgokat és nagyon sokat alul. Ez a legnagyobb bűn, mert ezzel megkeserítik azoknak az életét, akinek a lelke szállni akarna.

(#65) MmDorian válasza Stukker1987 (#5) üzenetére


MmDorian
őstag

tudnak tékvandózni :DDD

(#63) blackrulz

az "imó"kkal lenne a legkevesebb baj, de a sok divatmajom aki igazán elkurvítja ezt a világot, szarj mindenre, ez a menő. engem zavar, lehet, hogy old-fashioned vagyok, de ez így nem jó.
a lányoknak meg kell a pénz, és a pénz, és a pénz, meg az alkohol, meg a fű.

az exemmel emiatt szakítottam. és tényleg az van, hogy milióból egy.

kicsit off lett, de kijött. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66) ampulla válasza MmDorian (#65) üzenetére


ampulla
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#67) ampulla


ampulla
aktív tag

Teljesen átélt helyzet részemről is :/. Viszont nagyon jó kis cikk, élvezettel olvastam. :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.