Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim

Hozzászólások

(#14) mephi666 válasza Stukker1987 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

filmekből szerintem nem kell kiindulni... szvsz. egy keleti nő is lehet csapodár, ugyanúgy, ahogy egy nyugati is lehet hűséges... :K (oké, hogy más társadalom és más elvárások, de akkor is meg lehet találni mindenhol azt, akivel tökéletes a harmónia és egyik fél sem akar ki-/félrelépni)

ez a kimásolt szöveg meg szerintem itt-ott nagyon LOL :D jobban végigolvasva el tudnék képzelni ilyen "robotot" és lenne is rá kereslet bőven ;] (gyártani kellene és jól meggazdagodni belőle)

ui: tetszett az írás, de szerintem felesleges volt kihangsúlyozni pl a whisky márkáját meg a hasonlókat... és szerintem nem csak az ilyen "vízipipázós-borozós" élményektől lesz jó egy kapcsolat... (ezeket éreztem teljesen előtérbe helyezve) kíváncsi lennék, hogy megtörtént eseményen alapul-e az írás, de szerintem fiktív.... mindenesetre tetszett :R

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Bűneim
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.