Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Véleményem szerint off és off közt is van különbség.

Nemrég történt az egyik topicban(5610-es),hogy elkezdtünk a topic témájától eltérő dologról beszélgetni de helyett nem vettünk el a többi hsztől mert egyszerűen a teló problémamentessége folytán egyszerűen nincs mit beszélni róla szinte

[ Szerkesztve ]

(#2) Dr. Oid válasza madstunt (#1) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Van ilyen, persze. Én ennél tágabb értelemben értettem az offolást, vagyis például bomlasztásként.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Minden csoda három napig tart.

Én már kiszálltam az ügyből, és ezzel nem vagyok egyedül. Az egysikúság hamarosan zátonyra viszi az igénytelenséget.
Máshol is jeleztem: egyszerűen nem értem, hogy ilyen helyesírással, fogalmazással, szóhasználattal miként lehet valaki felső tagozatos az általánosban. Középsuli... Na hagyjuk már...

Kérész életű a dolog. Hamarosan eltűnik a süllyesztőben. Ennek értelmében úgy hiszem, hogy igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy saját blogon belül azt ír mindenki, amit csak akar, ha nem sérti vele az alapszabályokat.

Ez egy jó közösség, szerintem nem bomlasztható. Más kérdés, hogy a ban-ok (bár jogosak voltak,) betettek a közhangulatnak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.