Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Keeperv85 válasza schawo (#20) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A linkelt videóban egy Macbook van betéve az effekt után. ;) Nem véletlen tettem offba. Ez már nem az ME 25 szintje. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) schawo válasza Keeperv85 (#21) üzenetére


schawo
titán

De hogy jön ide az hogy MAC? Az operációs rendszernek nincs hangja (az audiofil dolgoktól most eltekintve).

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23) Keeperv85 válasza schawo (#22) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Úgy hogy most az után keverésről beszélgettünk, mert szóba került fentebb, hogy a kis ME-25 mennyire helytálló otthoni felvételekre. Mutattam egy "videót", amin ugye "nyersen" fel van véve mit ad ki, még a fórumtárs mutatott egyet, ahol megfelelő felszerelés is rá van kötve. Azért mutatom a Mac-et, mert oda vannak olyan cél szoftverek, amivel elég drasztikusan lehet javítani a helyzeten. A videóban (eltekintve a hangfalaktól) egy darab pedál és egy kis Macbook csinál mindent. Szerintem az eredmény több mint kielégítő. A kis ME 25 is tud hasonlót. Pontosabban lehet vele ilyesmit csinálni, némi utómunkával.

(#24) schawo válasza Keeperv85 (#23) üzenetére


schawo
titán

Ha keverni akarsz, akkor ahhoz abszolút nem kell Mac. Windowsra is épp olyan jó szoftverek vannak, sőt még nagyobb a választék is. Kezdésnek például tekints a reaper.fm oldalra.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25) Keeperv85 válasza schawo (#24) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezen nem fogunk összeveszni. :) Én nem mondtam, hogy arra nincs, csak azt hogy Mac-re van jó pár ilyen alternatíva. Meg lehet csinálni Windows alatt is nyilván.

(#26) Plazmacucci válasza schawo (#24) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet mac-re olyan program van ami valós időben dolgozik :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#27) schawo válasza Plazmacucci (#26) üzenetére


schawo
titán

Van egy csomó ilyen. Amp sim a keresőszó a barátunknál. A legismertebb az Amplitube, de szerintem egy kalap szar. A kedvencem a TH2 Overloud, de megfelelő hardverrel a Line6 Ampfarm is jó.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) atidzsiforc válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Na az sound! :R

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#29) Plazmacucci válasza schawo (#27) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen a line6 cuccokról csak jót hallottam. Bár nem szeretem az olyan dolgokat aminek pc-hez van köze. Egy pod hd-t gondolkodás nélkül elfogadnék :)

atidzsiforc
:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) schawo válasza Plazmacucci (#29) üzenetére


schawo
titán

A többi Line6 sim csak vicc, ehhez meg min. másfél milliós Pro Tools HD ráhardver kell, hogy működjön egyáltalán. Nem minden arany, ami Line6.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#31) Plazmacucci válasza schawo (#30) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ilyesmit kár felemlegetni. Maradjunk csak a földön. Nem vagyok én audiofil, stúdióm sincs. Összehasonlítani meg csak az egy árkategóriás cumókat szabad. De ha már a drága szaroknál tartunk, egy Axe Fx annyival nem szól jobban mint egy Pod Hd de legalább hatszor drágább... Zenei környezetben meg olyan mindegy...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) atidzsiforc válasza schawo (#30) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Miert kell hozza pro tools miert nem eleg pl egy reaper?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33) schawo válasza atidzsiforc (#32) üzenetére


schawo
titán

Mert a Pro Tools alatt, PT HD hardverrel működik csak a TDM plugin, ami a PT HD Core és Accel kártyák DSP-jén fut.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34) atidzsiforc válasza schawo (#33) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ja hogy az ampfarm az nem vst. Ezt nem tudtam. :B

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#35) juuzer


juuzer
addikt

Én windows-ra nem találtam olyan programot, ami működött volna a digitech-emmel. És mivel türelmetlen vagyok, így hagytam a fenébe :D Maradt a multi+erősítő+mp3 felvételi szentháromság :DD

Vamos a la playa.

(#36) Plazmacucci válasza juuzer (#35) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jobb is úgy :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37) juuzer válasza Plazmacucci (#36) üzenetére


juuzer
addikt

A célnak tökéletes :))

Vamos a la playa.

(#38) Kisrompo


Kisrompo
újonc

Sziasztok!
Boss ME-25höz mindegy, milyen adaptert használok, vagy csak a kimondott Boss jó hozzá?
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.