Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k.


k.
őstag

Nekem is kell.Nem halsz bele. :)

(#2) Thunderzolee

Nem vágom mi ebben a baj. :F

Annyira komoly lúdtalpad van, h nem lehet hanyatt lökni? :D
Vagy egyszerre két irányba akarsz elindulni? :DDD

"A "kacsaláb" vagy lúdtalp - napjainkban szinte népbetegségnek számít. A becslések szerint kisebb-nagyobb mértékben a lakosság mintegy kétharmadát érintheti, kellemetlen, sokszor fájdalmas tünetet okozva."

Nem tudom mennyi idős vagy, de ha még tanulsz, akkor olyan munkahelyet válassz, ahol nem kell sokat állni. De ha kénytelen vagy állni, akkor meg úgyis észreveszed, ha hordanod kell lúdtalp-betétet, mert fájni fog a lábad, lábszárad, térded.
Ha meg nem fáj, akkor nem hordod, bár ajánlott akkor is.

Én a suzukiban dolgozok, egész nap rohangálok fel-alá (11órás műszakok), néha érzem, h kezd fájni a lábam, olyankor beleteszem a cipőmbe a betétet, de elvagyok nélküle is.
Ez van. Bénának születtem. :O

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) lorcsi


lorcsi
veterán

ez nem oylan nagy dolog :DDD

(#4) Bubu79


Bubu79
addikt

Szedhetnél gyógyszert is életed végéig - az nem lenne nagyobb szopás?

Mindennél van rosszabb...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5) tiv83us válasza Bubu79 (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

Szambol vedted ki a szot...

Sot van aki ludtalpbetetet sem hord...mert hord helyette kerekesszeket.
De hogy ne legyek morbid, van aki pl szemuvegre kenyszerul /ami ugye vizualisan felfedezheto, nem ugy mint a ludtalp betet/ egy eleten at es van akit bizony zavar es nem is all a legjobban.../tudom ott a kontakt, de sokaknak nem birja a szeme, allandoan kivenni-betenni, elmozdul, kiesik...stb. en azt hordok...:U/.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) Depression


Depression
veterán

Jajj, te szegény! ÚÚÚgy sajnállak!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.