Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) RedMan


RedMan
tag

Felmerül egy gondolat, hogy nem lehetne-e kiegészíteni a szabályzatot egy olyan ponttal, hogy vagy a nyertes aktiválja 24 órán belül a nyereményt a saját fiókjában vagy egyszeri lehetősgként felajánlja DE CSAK a sorsoláson résztvevő másik emberkénk aki nem nyert, amit a fórumba kellene megtennie, hogy a nyereményt xy-nak ajánlaná fel és ennek is 24 órán belül meg kellene történnie aktiválással együtt. A végcél ua. lenne, hogy valaki olyan nyerne egy játékot aki szeretné és nincs meg neki, viszont lenne lehetősége az eredeti nyertesnek eldöntenie, hogy tényleg neki van szüksége-e a játékra vagy esetleg örömet tud vele szerezni másnak. Valószínűleg nem sok ilyen eset lenne, de ezzel egy kicsit izgalmasabbá lehetne tenni a sorsolásokat. Kíváncsi vagyok a véleményetekre (ezt az üzenetet az összes bizottsági tagnak elküldtem), hogy mit gondoltok ezzel kapcsolatban.

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#102) danih válasza RedMan (#101) üzenetére


danih
addikt

Szerintem felesleges, hiszen eleve az jelentkezik, aki szeretné a játékot. Aki nem - ne jelentkezzen, ennyi.
Plusz visszaélésre is lehetőség lehet, szólok az ismiknek hogy ők is jelentkezzenek, többszörözve az esélyem.

[ Szerkesztve ]

(#103) ruti válasza RedMan (#101) üzenetére


ruti
Közösségépítő

személy szerint nem támogatom az ötleted,

egyrészt burkoltan benne van a nyerési esély növelési lehetősége
(pl.: haverokkal többen jelentkezünk, és megállapodunk, hogy bárki nyeri közülünk, mindenki nekem adja, mert nekik úgysincs rá szükségük)

másrészt akinek "nem is annyira" kell a játék, az ne vegye el a nyerési esélyt mástól a jelentkezésével

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#104) Youri válasza RedMan (#101) üzenetére


Youri
veterán

Nem tarom jó ötletnek, az indokokat leírták előttem

RTX ON

(#105) BalaNce87 válasza ruti (#103) üzenetére


BalaNce87
addikt

másrészt akinek "nem is annyira" kell a játék, az ne vegye el a nyerési esélyt mástól a jelentkezésével

Az az igazság hogy a 80%-a ilyen hozzállással jelentkezik, ilyenkor lenne értelme odaadni olyannak aki játszana is vele (nem csak fél perceket) ezután talán elgondolkodna a nyertes hogy csak alibiből jelentkezett így a további hasonló felajánlást kihagyná.

(#106) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hát ha már ide is kikerült, ide is kírom, amit írtam privátban:

A szándék nemes, de az ötlettel kapcsolatban van pár kételyem:

1) miért jelentkezik valaki akkor, ha nem is kell neki igazán a játék? Ennek arról kellene szólnia, hogy csak akkor jelentkezik valaki, ha tényleg szeretné az adott játékot. Ha másnak akar kedvezni, ne jelentkezzen, és ne rontsa a másik esélyét. Az egyetlen igazságos rendező elv itt a véletlen szerencse lehet, azzal, hogy jelentkezel, és utána önkényesen módosítod a végeredményt, az összes többi jelentkezővel szemben inkorrekt.

2) durva visszaélésekre adhat okot, ha akarok egy játékot nagyon, akkor meggyőzök még rajtam kívül 4-5 embert, hogy jelentkezzen, majd ajánlja fel a nyereményt nekem, majd később visszaadom neki a szivességet. Ezzel a kartellezéssel a saját esélyemet megsokszorozom, a többiek esélyét masszívan lerontom. És hidd el, lenne ilyen, nem egy, nem kettő.

Így is túl sok a jelentkezés, személy szerint nagyon szúrja a szemem, hogy egy jó nagy csoport minden sz*rra jelentkezik, ha kell, ha nem, így én inkább úgy javítanám az esélyeket, hogy masszív jelentkezési korlátot vezetnék be. (...) Meg az is, hogy sokan filléres bundlifelajánlásokkal szereznek jogot 100+ limites elite sorsolásokra.

(#107) RedMan


RedMan
tag

Köszönöm a véleményeteket és igazatok van!
Látszik, hogy más perspektívából közelítettem meg a dolgot és ezekre nem is gondoltam, mert nem a kijátszás vagy a csalás volt a fő szempont. :) Azt viszont félreérthető volt, nem az van, hogy nem annyira érdekel a játék valakit és rájön, hogy inkább odaadja másnak, hanem, hogy valaki más a nevezők közül jobban örülne neki, mint az aki megnyerte (de ettől függetlenűl szeretné a játékot). Tudom, hogy sok embernek furcsa az ilyen hozzáállás (nem Neketek) és inkább trükközésre használnák ezt a lehetőséget!

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#108) Mister_X


Mister_X
nagyúr

félre :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Kérdés:

Új vagyok és először játszom ebben a kategóriában (státusz miatt), de még nem ajánlottam fel játékot. Ha véletlenül nyerek és nincs BP-m, akkor automatikusan elvetésre kerülök vagy értesítenek és felajánlhatok játékokat? Egyébként is felajánlanék,de ma kicsit rövid az átfutási idő.

(#110) 7 válasza maddionmax (#109) üzenetére


7
addikt

Ha nincs pontod, a jelentkezőket számoló program nemes egyszerűséggel nem tekinti érvényesnek a jelentkezésedet.

[ Szerkesztve ]

(#111) maddionmax válasza 7 (#110) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszönöm, akkor ezeket is buktam :(
Na nem baj,majd fél év múlva kb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.