Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szipipeti


szipipeti
csendes tag

bakancslistán volt.... :W

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Ráböktem a linkedre, Assange-t gúnyolják rajta épp', nyoma sincs a tűznek. Már le is égett a katedrális? :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) bitpork válasza Eastman (#2) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ehh elfelejtettem h live volt :( Bocsánatot kérek

MOD

(#1) szipipeti: nekem is. Már soha nem láthatjuk ezt a közel ezer esztendős csodát.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4) marositech válasza bitpork (#3) üzenetére


marositech
senior tag

Hat az inkabb 150 eves lesz. Egyszer mar lenyomtak 0-ra forradalom idejen.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#5) C4mp3r


C4mp3r
addikt

2007-8 korul voltam, meg eleg suldo koromban, elo kell kotornom a kepeket, remelem meg megvannak. emlekszem, hogy gyonyoru volt belulrol, nagy kar erte. kivancsi leszek azert, hogy mi lesz a vizsgalatok vege, a felujitasi munkakat vegzo ceg most aggodhat, hogy kicsit felmegy az insurance premium

masik livestream

[ Szerkesztve ]

(#6) lacos001


lacos001
senior tag

"A katedrális alapkövét 1163-ban fektette le III. Sándor pápa. A francia forradalom alatt majdnem teljesen elpusztult az épület, 1845 és 1878 között az eredeti terveknek megfelelően újjáépítették."

Feleségem teljesen szomorú, idénre tervezte, hogy megkuksizza. Tőlünk 570km csak...

[ Szerkesztve ]

(#7) updog


updog
senior tag

Bakker. [link]. Ezt látni...
2013-ban jártam ott, egész sok helyre bementünk, fent az eldugott kis kiállítást is megnéztük, kb. abban a 20 percben senki nem járt arra, nagyon hangulatos volt.

Ha megint újra is építik (mert miért ne tennék?), akkor is 70-80 év múlva már nem lesz olyan ember a Földön, aki jelen formában még látta... durva, hogy lesz egy fapados túrából egy ilyen hátborzongató emlék.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#8) erer1000


erer1000
őstag

majd újjá építik..

szomorú eset, stb.
de egy két év és ismét ott lesz. nem kell annyira felfújni hogy vége a 8. csodának

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#9) total90 válasza erer1000 (#8) üzenetére


total90
veterán

Mert az majd teljesen olyan lesz... 🤨

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) mephi666 válasza total90 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

a tervezett felújítás is lényegében ugyanez lett volna, csak addig balf@szkodtak vele, míg nem szólt közbe a balszerencse... nem vagyok építész, de nem lesz időállóbb a végeredmény, ha foltozgatás helyett most újjáépítésnél szerkezetileg jobban megerősítik? az is lehet, jobb így hosszú távon, mintha pár éven belül rászakadt volna egy része a turistákra...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) razorbenke92

Én is jártam ott, és amikor az asszony szólt, hogy mi van, teljes letargiában néztem az élő képet.

Nyilván nem az eredeti, nyilván újra megcsinálják, de akárhogy is nézzük, ez egy szimbólum. Az pedig, hogy az emberek szeme láttára leég, az egy borzasztó tehetetlen érzés.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#12) Bird


Bird
addikt

Szegényebb akkor lenne, ha porig égett volna.... Így újjáépítik a tetőszerkezetet ami amúgy is felújítás alatt állt.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem semmi különleges nincs ebben a templomban, csak a köré szőtt irodalmi művektől lehet ennyire felkapott. Ajánlom a kölni dómot, az is gótikus, brutális építmény. Fel lehet menni a toronyba is lépcsőn, lift nincs. Az eredetit meg úgy sem láthatta volna egyikőnk sem, ez is már egy újjáépített verzió volt.

[ Szerkesztve ]

(#14) Csapoati válasza Lauda (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, semmi különleges nyilván. Csak az egyik legkorábbi, egyik legnagyobb és egyik legjellegzetesebb gótikus templom. Számomra a milánói dóm a legszebb, de ez szubjektív.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Lauda válasza Csapoati (#14) üzenetére


Lauda
félisten

A reims-i katedrális is gyönyörű gótikus építmény. De ez tényleg szubjektív, kinek mi tetszik. Arra utaltam, hogy önmagában a notre dam-ot, mint építményt semmi nem tenné különlegessé, ha nem kapcsolódna hozzá irodalom.

(#16) mephi666 válasza Lauda (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

'95 körül felsétáltunk mi is a kölni dóm tornyába... gyönyörű volt onnan a kilátás :K ha jól rémlik, valami 900+ lépcső vitt fel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Yutani válasza total90 (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nagyapámnak van egy baltája. A nyelét kicserélték háromszor, a fejét egyszer, de attól az még a nagyapám baltája. :)

#tarcsad

(#18) 8th


8th
addikt

Jujjmostmilesz.

(#19) Lauda válasza mephi666 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Bizony. Én öt éve voltam, akkor ha szemben állsz vele, a jobb oldaliba lehetett felmenni, nem tudom ez állandó-e vagy sem. Az volt durva, hogy egy csigalépcsőn közlekedik a kétirányú forgalom. ;)

(#20) Eastman


Eastman
őstag

Adakozás indult. A hírek szerint.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.