Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Ja, és RIP Magdi Néni :)
Rohadtul utáltam a szerepét, de nélküle ....

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) aphra2 válasza biker (#1) üzenetére


aphra2
aktív tag

Magdi nénit én is sajnálom, nem is értem ,hogy miért kellett meghalnia.
Sorozatokből most at M1-en vetített Tűzvonalban tetszik, véletlenül csatorna nyomkodás közben leltem rá, picit belenéztem és megtetszett.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#3) malwy


malwy
senior tag

Dr. House ami maradt talán, bár az se a régi és heti EGYSZER. Szüleim az m1-en a Bűvölet című sorozatot nézik, és az is hagy maga után némi kívánnivalót. Bud Spencereken nőttem fel, megnézem én őket 20x is, de amik ma mennek, azokat még trailerbe se kívánom.

(#4) No-kia


No-kia
őstag

én is rászoktam már a discoveryre, meg az esti dvd-zésre, , TV felejtős :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) fekeandras válasza aphra2 (#2) üzenetére


fekeandras
őstag

A tűzvonalban 100% "állami" pénzből lett leforgatva amolyan PR sorozat jelleggel.Qrva sok adó forint ment el erre amit bizony hasznosabban is el lehetett volna költeni... :U

(#6) Psychonaut válasza No-kia (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

A Diszkóveri Csenöl tényleg jó! Vannak értelmes műsorok is a Májami Ink mellett, pl. Mythbusters, How It's Made, TimeWarp.

Engem sokkal jobban leköt, mint az, hogy ún. celebeket nézzek, ahogy vacsorakészítéssel bénáznak...

(#7) biker válasza Psychonaut (#6) üzenetére


biker
nagyúr

jaja, nekem is ezek a favoritok, csak fel kell veszegetni, mert sosem együtt és jó időben megy :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) Psychonaut válasza biker (#7) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát igen, ez a jellemző, hogy az ilyen populáris szarokat benyomják főműsoridőbe, a normális műsorok meg vagy napközben mennek, vagy éjjel... :(
Hiába, a pénz nagy úr...

(#9) keIdor


keIdor
titán

Én már évek óta nem nézek se Retek Klubot, se TéVéKettőt... agymosó csatorna mind a kettő. :(

Discovery, NatGeo nálam is ezek mennek, de egyébként ritkán nézek TV-t... inkább játszom a PC-n, vagy konzolokon, ha unatkozom itthon...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) tildy


tildy
nagyúr

Ki(k) dönti(k) el, mit nézzünk a tévében?
Te. Te döntöd el. Ami érdekel azt megnézed, ami nem azt meg nem.

Tudom a kérdés inkább az , ki dönti el, mi menjen a tévében, én csak az eredeti kérdésre válaszoltam:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) joey04


joey04
titán

én már évek óta a natgeo discovery párost favorizálom, annyi szerencsém van, hogy szeretem a sportot és rengeteg meccset adnak a sportadók által. De nekem tetszenének amiket írtál régi filmek csak szerintem pont hogy ritkán mennek. állandóan kitalálnak valami szart legyen az győzike, vagy valami aktuális valóságshow és az megy. meg valamilyen helyszínelők a 2000ből, na azt utálom a legjobban.
De most volt pl az állj vagy lő a mamám! imádom azt a filmet. inkább az, mint ezek a mai szarok. Van valami Kalandor írásában, bár nem 100%-ban értek vele egyet. Készülnek jó filmek/sorozatok manapság is, de nagyon kevés. Néztem sorozatok közül a Heroes, Prison Break, 4400, Dirt, Studio 60(ezt végignéztem) meg még párat, Végül majd mindnek cancel lett, mert ellaposodott. 2 maradt, amit rendszeresen nézek Született feleségek, szökés. ezeket sem teljesen, mert a feleségek szünetelnek, a Szökésnek meg már vége, de azért belepillantok ha magyaron megy.
Volt ez az új sorozat a Chuck, rákészültem, megnéztem, hát ez szar. :(
Szóval én szeretem amikor régi filmek mennek a tv-ben jobak mint az újak, de én már egyébként is leszoktam a filmnézésről tv-n mert nem viselem el a reklámokat, a megkötést, hogy mikor menjek ki wc-re mikorra kell hazaérni mert kezdődik valami. sorozatokat meg nem nézek szinkronosan 1-2 kivétellel.
Szóval nekem olyan nagy bajom nincs a tv-vel mert amire használom arra jó (sport, natgeo, discovery).

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Digital


Digital
addikt

A rohadt T kivette a digitális szolgáltatásból (analógból is) a filmmúzeumot! :W Szerettem nézni péntek délután a dokumúzeumot (BKV rulz!), meg az 50-es években készült magyar filmeket.
Mára én is Natgeo-t + Discovery-t nézek.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#13) Thunderzolee

Tildy a nevemben is beszélt. :K

A kedves néző dönti el, kíváncsi-e arra amit leadnak.
http://logout.hu/bejegyzes/thunderzolee/celeb_leszek/friss.html

TV (műsor) nélkül megvagyok évek óta. A net az már más kérdés.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Psychonaut válasza tildy (#10) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ki(k) dönti(k) el, mit nézzünk a tévében?

...láthatóan ugyanaz a cc. 1000 fős tábor véleményezése alapján döntik el, mi nézett, és mi nem..." :K

Ki(k) dönti(k) el, mit nézünk a tévében?

Na ezt dönthetjük el mi.

"z" betűkre kell figyelni aki nem látná. :D

(#15) tildy válasza Psychonaut (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem feltétlen.
A nézzünk felszólító mód is lehet , márpedig senki nem áll mögötted puskával, hogy márpedig teneked ezt meg ezt muszáj nézned.
------------------------------------------------------------------
Lehetséges:) Én is meglepődtem amikor írtad, mert mondom hm... Csak aztán rájöttem, én mi alapján gondolkodtam :) No , ezt is megtárgyaltuk :) Tényleg mindkettő értelmezés helyes lehet

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Psychonaut válasza tildy (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ketten kétféleképpen értelmeztük. A tied is jó. :K

(#17) #72042496


#72042496
törölt tag

Otthon NatGeo, Discovery, Film+, este pedig MTV és Comedy Central. Pesten nincs előfizetésem, mert nem ér annyit. Max. kötök egy antennát a TV-re, aztán nézem rajta a Barátok köztöt. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) bullseye


bullseye
addikt

bones az asszem lesz, csak kicsit csúszik. TSCC-t lehet sajnálni, de ugye kint is elhasalt végül, Chuck nekem is fura, pláne, hogy - ha jól értettem a Junkie-n - valami befejezetlen félszezonos akció-rejtély jön a helyére...

TV2 2 epizódos próbálkozásai meg csak simán szánalmasak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19) biker válasza Psychonaut (#14) üzenetére


biker
nagyúr

:R ugye aki olvas is...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20) biker válasza bullseye (#18) üzenetére


biker
nagyúr

nem lesz bones...
hivatalosan:

"Az RTL Klub is átszabta az estéit jövő héttől. A változtatás következtében mégsem folytatódik a Dr. Csont a 3. évaddal, jégre került a vicces-kémes Chuck, félbeszakad a Döglött akták ismétlése 4. évada, és elmarad az Emberrablás címet kapott Vanished premierje. További sorsukkal kapcsolatban a csatorna válaszát várjuk.

Műsoron marad, de szerdáról péntekre kerül a Tim Roth-féle Hazudj, ha tudsz!, és a keddről szintén péntekre, az évadzáróval búcsúzó Rejtély helyére kerülő Minden lében négy kanál. A hétfő és a péntek marad sorozatos napnak, kedden, szerdán és csütörtökön sorozatok helyett filmeket kapunk (jövő héten például a Con Airt, a Balhé Bronxbant és a Nicsak, ki beszél most!-ot). Az RTL Klub estéi tehát így fognak kinézni a jövő héttől:

hétfő:
20:10 Vacsoracsata
21:15 CSI: Miami helyszínelők
22:10 A szökés

kedd:
20:10 Vacsoracsata
21:15 film
23:30 Kemény zsaruk

szerda:
20:10 Vacsoracsata
21:15 film
23:00 körül második film

csütörtök:
20:10 Vacsoracsata
21:15 film
23:30 Kemény zsaruk következő rész

péntek:
20:10 Vacsoracsata
21:15 Hazudj, ha tudsz!
22:10 Minden lében négy kanál
23:15 A főnök"

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#21) biker válasza tildy (#15) üzenetére


biker
nagyúr

Lécci ne magyarázd el nekem, mire gondoltam. :U
Arra gondoltam, amit a kolléga le is írt: az, hogy miből választhatunk. Azt ki dönti el.
Kérdő mondat mióta felszólitó értelmű? ezen gondolkozz el.

Én mondhatom: nezzük XY filmet! ha választhatom azt, és kérdezhetem: nézzük XY filmet? ha el szeretném dönteni a választékból.
De nyilván nem mondhatom, hogy nézzük XY filmet ! ha nincs műsoron.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) tildy válasza biker (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocsánat, nem akartam semmit belemagyarázni a mondandódba.
kérdésed többértelmű , ezért is írtam oda, hogy te nyilván nem erre az értelmére gondoltál. Ennyi.

Viszont azon gondolkozz el, ha nem így használod, hanem mondjuk úgy , hogy ki dönti el: mikor menjünk ki a buszhoz, mit vegyünk a boltban, mit hozzunk el a szüleinktől stb. akkor felmerülne-e benned az , amiról én is beszélek.
Ebben az esetben -bár lehet a felszólítás hülyén hangzik, a pontos megnevezését meg za ilyen mondatoknak nem ismerem - márpedig azt jelenti, hogy mit kell cselekednünk, mit kell vennünk , mikor kell mennünk, mit kell hoznunk . Tehát kell szükséges, fontos.

A legjobb példa amúgy arra amiről beszélek az : Anyu! Mit hozzak a boltból?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) biker válasza tildy (#22) üzenetére


biker
nagyúr

Értem mit szeretnél mondani, csak (talán) te nem :)

Az "anyu, mit hozzak a boltból" kérdésre ha anyu azt mondja, hozz a hentestől szódapatront, akkor anyu hülye.
Ugyanígy én hiába döntöm el, hogy szeretném nézni X filmet, ha nincs a választékban.

Tehát: ki dönti el, mikor menjünk ki a buszhoz?
nyilván én, mert tudom, mikor akarok utazni, de a közlekedési vállalat dönti el, milyen járatokból választhatok.
Én hiába akarok 12:00 kor buszozni, ha nem jár a busz.

Érted ugye :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) Atis707


Atis707
tag

Amit megnézek: retekklubon és/vagy cool-on a CSI, meg még a cool-on néha az X-akták, krimi, bűnügyi sorozat nálam #1 :K discovery-t meg kiskorom óta nézek, azóta utálom a tv2-t meg a reteklubot :D halálos fogás...túlélés törvényei, tudjátok :K

Így, hogy említetted, engem is érdekelne mi lenne a szavazás eredménye (gondolom felnőtt kategória nem lesz :F :P ;] )

(#25) samfishR válasza No-kia (#4) üzenetére


samfishR
senior tag

ha már tv, akkor nálam is discovery vagy nat geo, de más műsort nem nagyon nézek meg.. max a híradó, de azt is megválogatom, hol nézem meg, mert néhány adón bizonyos hírekről érdekes módon nem esik szó :)

(#26) Psychonaut válasza samfishR (#25) üzenetére


Psychonaut
addikt

Erről jut eszembe, "imádom", amikor a TéVéKettő meg a Retekklub ún. híradói mennek. Teleszemetelik a híreket mindenféle mellékinformációkkal, amire nem vagyok kíváncsi. Mondok egy példát, egyik kereskedelmi TV mai hírműsorából:
"Egy kanadai fesztiválon összedőlt a nagyszínpad, egy ember meghalt, többen megsérültek. A színpadon Kevin Costner zenekara lépett volna fel következőként." Könyörgöm, ez ki a f*szt érdekel? Semm köze nincs a hírhez, hogy ki játszott volna rajta...
És sokkal rövidebben fogalmaztam mint az adott csatorna riportere.

(#27) adalbert1 válasza biker (#20) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmmm, hát a filmek és úgy unblock az egész műsor tényleg szívás (Con Air, lol, már vagy 8-9 éve is adták a tv-ben), viszont a Kemény Zsaruk egy nagyon jó sorozat! Aki esetleg még nem látta tehet egy próbát vele, dióhéjban 4 korrupt zsaruról szól LA-ben akik egy külön akciócsoportot alkotnak. Persze mellette még az őrs többi dolgozójának a napjait is nyomon követhetjük, általában 2-3 szálon folyik a cselekmény (minden részben van valami egyéb bűnügy amin a nyomozók dolgoznak az akciócsoportos szál mellett), + minden évadnak van egy fő storyvonala. Részemről csak ajánlani tudom mindenkinek, mondjuk számomra annyira addiktív volt hogy egyben végignéztem mind a 6 évadot és kb. a falat kapartam hogy mikor jön már a hetedik záró évad. :)

(#28) biker válasza adalbert1 (#27) üzenetére


biker
nagyúr

Pl ha mar sorozat, a Roma-t miert nem adjak le? Ja, mert jo? Ertem en...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) pohár válasza biker (#28) üzenetére


pohár
félisten

Mááár volt :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30) Peti78 válasza biker (#1) üzenetére


Peti78
őstag

Mi lett Magdi nénivel?
A vacsoracsata fontos, nagyon kell. Igazi műremek. A sok hülye "celeb" mit eszik... Igaza volt Nagy Ferónak :DDD

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#31) Psychonaut válasza Peti78 (#30) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meghalt

Egy hét alatt 93,000-res nézettség, nem rossz...

[ Szerkesztve ]

(#32) adalbert1 válasza biker (#28) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem alacsony lenne a nézettsége... Mondjuk én már azon is ki voltam akadva jó 10 éve hogy a Maffiózókat miért szerda 23-kor kell adni...
Vagy a Seinfeldet vasárnap 23:30-kor...
Ami egy kicsit is nézhetőbb sorozat volt (vagy az élvezhetőbb az jobb szó rá), de nem hozott volna akkora nézettséget mint a szánalmas celeb műsorok, azokat mind nézhetetlen időpontokra száműzték (amikor aki iskolába/dolgozni megy másnap azért már feküdne lefele).
Végső soron olyan tvn-k van amilyet megérdemlünk, ha a szenny műsoroknak a legnagyobb a nézettsége, ne csodálkozzunk hogy azokat nyomják. Ha lenne igény Vers Mindenkinek-re (talán a TV1-en volt régen), mert hozná a nézettséget és a pénzt akkor az menne orrba-szájba.
De nem, a fő célcsoport(ok) nagy részének az ilyen buta majmok kellenek akiket celebeknek hívnak, ha nekik már elég szegény az életük akkor bámuljanak valami csillogást is amin lehet csámcsogni.
Ehhh...... :(((

(#33) madstunt


madstunt
addikt

A bunyó karácsonyig má rég vót nagyon:DDD

(#34) Psychonaut válasza madstunt (#33) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt nem karácsony tájékán szokták leadni? :D
Viccen kívül...

(#35) Peti78 válasza Psychonaut (#31) üzenetére


Peti78
őstag

Köszi, akkor már tisztában vagyok az összes fő eseménnyel ami az elmúlt fél évben történt :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#36) biker válasza pohár (#29) üzenetére


biker
nagyúr

azt hiszem, csak az első évad volt, az is éjjel.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) Wolverine válasza fekeandras (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

A Tűzvonalban az utóbbi 20 év legjobb magyar sorozata. Meg is lepődtem, milyen jó volt... de sajnos ebből sem lesz 4. évad, mert nem adnak rá több pénzt. (ugyanakkor teljesen érdektelen új sorozat megkapta ugyanezt a támogatást :((()

adalbert, Mo-n minden sitcom megbukott eddig - kivéve a Jóbarátok. (igen, a Rém rendes család is...) Ezért ment a Seinfeld lehetetlen időpontokban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) adalbert1 válasza Wolverine (#37) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, így már érthető, de akkor mit várnak tőle ha berakják egy lehetetlen időpontra? Csak azért hogy kitöltsék valamivel a műsoridőt? :)

Másrészt meg a Seinfeld szvsz magasan az egyik legjobb sitcom a 90-es évekből (szigorúan szvsz mielőtt valaki megkövezne :)) ), eddig bármelyik barátomnak mutattam egyből fanná vált. :) Párszor linkeltem a filmvilágba is jeleneteket, de ahogy észrevettem senkit nem érdekeltek :). De kb. ezek azok amik miatt a legjobban tetsző sorozat:
Too late to be drinking coffee
Lord of the idiots
It's not you, it's me

Látszik, hogy számomra George neurotikus karaktere mindent visz. :)

(#39) Depression


Depression
veterán

Jó lenne tudni, hogy hogyan lehet bekerülni a statisztikában résztvevők közé.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#40) South Velen válasza Wolverine (#37) üzenetére


South Velen
addikt

:R
A Beugró mellett az egyetlen műsör volt, amit néztem abban a qrva tévében.. rendkívül jó sorozat volt, bár a 3. évadon már érződött, hogy kevesebb pénzből gazdálkodnak, da a 2. évad minden tekintetben a legjobb sorozattá tette számomra a magyar és külföldi sorozatokat is beleszámítva, addiktja lettem.. dehát igen... ezt is elvették.. kevesen nézték, minthogy a legtöbben még a létezéséről sem tudtak. Most néztem végig az ismétléset, ugyanolyan szórakozást nyújtott, amikor először néztem végig .. egyszerre humoros, izgalmas és egyszerűen jó, nem azt mondom, hogy hibátlan, de kedvencem volt .

(#41) Crystalheart válasza fekeandras (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"A tűzvonalban 100% "állami" pénzből lett leforgatva amolyan PR sorozat jelleggel.Qrva sok adó forint ment el erre amit bizony hasznosabban is el lehetett volna költeni..."

Nem az állami pénzzel van a baj, hanem a minőséggel, ha baj van. Én támogatnám, sőt, kezdeményezném, hogy az állam komolyabban fektessen be a filmiparba, de a végeredmény ne olyan legyen már, mint egy gyengébben álcázott kommunista médiahadművelet.

[ Szerkesztve ]

(#42) South Velen válasza Crystalheart (#41) üzenetére


South Velen
addikt

az egyetlen magyar sorozat, aminél nem ez lett a végeredmény...
Humor, izgalom, és sikerült elérni azt, hogy beleélje az ember magát a sorozatba. Persze, ha valaki a hibákra koncentrál..

(#43) Crystalheart válasza South Velen (#42) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Most nem a Tűzvonalbant minősítettem. Már csak azért sem tenném, mert remélhetőleg a forgatókönyvírójától fogok az ősszel okulni néhány dolgot forgatókönyvírás-ügyben :DDD

(#44) South Velen válasza Crystalheart (#43) üzenetére


South Velen
addikt

:)

(#45) Crystalheart válasza South Velen (#44) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De azt nem mondtam, hogy a kivitelezés tetszik. A kameramozgással néhány nyugati bűnügyi sorozat módszerét próbálta utánozni az operatőr, de látszik, hogy nincs benne sok gyakorlata. A hangtechnika az átlagosnál is rosszabb, én nem tudom, milyen mikrofonnal vették föl, de a Szomszédokban jobb (egyenletesebb, normalizáltabb, stúdió-szerűbb) volt a hangminőség. A színészekkel nem volna gond, de némely dialógust másként írtam volna, néhányat jócskán... Vannak részek, ahol szabályosan elalszik az ember, annyira érdektelen. Szóval van még hova fejlődni... de legalább fejlődünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) South Velen válasza Crystalheart (#45) üzenetére


South Velen
addikt

A kameramozgás néha engem is idegesített, néha viszont eltalálták a szituációnak megfelelően, de nem volt tökéletes, az tény.. :) Hangminőségről nem tudok nyilatkozni, a 72-es Pana TV hangszóróján nem jöttek ki számomra az ilyen hibák. A dialógusok meg, szerintem az egyik legerősebb részei voltak a sorozatnak.. persze, hogy nem volt hibátlan, de valóban, a fejlődés kiugró volt.
Dehát vége, nem kell ...

[ Szerkesztve ]

(#47) Crystalheart válasza South Velen (#46) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha összehasonlítod azt a teljesítményt, amit ezek a színészek szinkronizálás közben nyújtanak (és ami általában szinte tökéletes), és amit a kamera előtt, akkor nyilvánvalóvá válik, hogy a rendező a hibás a legtöbb bibiért. Mert neki így jó.

A hangminőséggel szinte az összes magyar filmnél gond van, jellemzően az európai filmek sajátossága ez, és sok hollywoodinál is majdnem ilyen. Pedig berendezés kérdése az egész... Amerikában már kezdik fölismerni, hogy érdemes stúdió-szerűre kozmetikázni a hangot. (Pl. a 300-ban.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.