Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) biker


biker
nagyúr

ismét iskola, hát halál...
tegnap csak fél nap volt, de a 3. órán kezdtem izzadni.
onnantól guggolva-térdelva
ma állni fogok végig, szerintem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52) Eastman válasza biker (#51) üzenetére


Eastman
őstag

Én a helyedben jobban vigyáznék. A fájdalom nem véletlenül jelez. Nem akarlak nagyon megijeszteni, de egy hosszantartó idegi "becsípődés" esetén maradandó károsodást szenvedhet a kilépő idegfonat miközben "nyíródik". Ez pusztán logika. Használd egy hétig úgy az egered, hogy odacsukod a vezetékét az íróasztalfiókhoz.

Nézegesd a korábban linkelt képet még egy kicsit! Becsípődés, gyulladás, a gyulladás után meszesedés, izom, idegi problémák, nem folytatom.
EZ NEM JÁTÉK, Barátom! Hidd el, hogy jót akarok.

Azt nem értem, hogy miért nem ..sztál még oda az asztalra a dokinál??? :(( Betegjogok is vannak! Ő kifizeti Neked a kiesett napjaid? :F

Vedd komolyabban, kérlek!

Jobbulást!

E.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#53) biker válasza Eastman (#52) üzenetére


biker
nagyúr

Hát, az odabaszással az a baj, hogy itt van összesen 4 háziorvos, akihez átmehetnék, mind ugyanabban a helységben rendel, egy fallal arréb, szóval túl gyorsan áthallik minden :(

De hétfőn mindenképpen kérek beutalót valahova.

Hidd el komolyan veszem, de hát könnyen rángatnak az orvosok.
Amikor beteg az ember, kínjában ritkán ugrál, ellenben emlékszik, és utána.......

Köszi mindent.

ui: hova kérjek inkább? reumatológus, neurológus vagy ortopédia? eddig 3-an 3-at mondtak :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#54) Eastman válasza biker (#53) üzenetére


Eastman
őstag

Ideggyógyászat a nyerő!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#55) biker válasza Eastman (#54) üzenetére


biker
nagyúr

No, ma bementem, aztán első szünetben hazajöttem, és inkább fekszek a jégakkun :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56) biker


biker
nagyúr

Akkor holnap megyek reumatológia, neurológia rendelésekre, és folyt köv

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#57) Eastman válasza biker (#56) üzenetére


Eastman
őstag

Helyes! :K

Eredményes napot!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#58) biker válasza Eastman (#57) üzenetére


biker
nagyúr

8:00-től 12:10-ig álltam a soromra a neurológián és rheumán, rheumán még ekkor 5-en voltak előttem, de a neuron mondták, egyelőre felejtsem el.

Kaptam egy szép nagy leletet, meg egy időpontot MR-re nov. 10-re
meg meckenzie tornára kell menjek majd

Ezután megsúgták, hogy ha kifizetem, lehet hamarabb is.
- Mennyit?
- 17.770Ft
- ok, mikorra van időpont?
telefon...
- Ma 14:00

Így aztán megbeszéltük, hogy megyek, mert ha helyrejönne addig, akkor tünetmentesen szart nem érnek vele.

Így kiugrott 18k mani, áttűztem X.kerbe, és már meg is van minden, egy oldalt írtak, rosszabbnál rosszabb eredményekkel
Ha megengeded átküldöm priviben, hogy a véleményed kérjem.

De mi a #&@&#@&#&#@&#@&#&&#@&@&#&# fizetek TB-t, ha így megy?
Mert a volumen korlát miatt nem tudják hamarabb időpontot adni, pedig kapacitásuk mint a fene.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#59) biker


biker
nagyúr

No, megkaptam az időpontot, nov. 14-re a gerincsebészetre konzultációra :(
Állítólag nem a sérv a gáz, hanem egy csigolyában van egy érdaganat, és az nagyobb gáz.

elmondva egyszerű, beszúrnak egy tűt, és kitöltik a lyukat, de azért nem túl fájdalommentes...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#60) localhost válasza biker (#59) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jó dátum! [A születésnapom]
Aztán majd azt a sört is megisszuk egyszercsak, amire egy éve keresünk időpontot!
Jobbulást!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#61) biker válasza localhost (#60) üzenetére


biker
nagyúr

:R :R :R :R
Látod, látod, most a sok pirula miatt még inni sem ihatok :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#62) biker


biker
nagyúr

helyzet jelentés:

már 3 hete egész jó volt, elkezdtem finoman dolgozgatni, semmit nem emelve, stb.
erre most hétfőn, a hó óta elkezdett ismét rosszabodni, szerda óta ismét fekszem, és ma reggel majd bevizeltem egy tüsszentéstől, úgy belenyilallt :(

a sebészeten meg semmi jót nem mondanak :( szerintük nem sérv, ami az ideget nyomja, mert nem fáj jobban a lábam, mint a derekam, hanem porckorong tönkremenetel, amit egyféleképpen javítanak, kiveszik az egészet, és összecsavarozzák a csigolyákat ott.

várólista: 2 év :Y

egyelőre nem tudom, mitévő legyek.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#63) Eastman válasza biker (#62) üzenetére


Eastman
őstag

:(

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#64) biker válasza Eastman (#63) üzenetére


biker
nagyúr

nem kis szenvedéssel bejártuk a tesco-t (párom vásárolt, engem meg otthagyott itt ott a polcok végén, és támaszkodtam a kocsira.

Hát, azt hiszem pár nap pihenő benéz ismét

sebészeten azt írták, ezen csak fúziós műtéttel lehet segíteni, ha nagyon nem bírok vele élni, akkor javasolják, onnantól két év a várólista :(

OEP nem támogatja a porckorong implantátum és rugalmas kötés beépítését, csak a fúziósat :(

persze táppénzt még nem utaltak egy fillért sem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#65) RexMaximus válasza biker (#64) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Hello

Ismerős sztori, a közelllátásra, társadalombiztosítási rendszerre ilyenkor ne is számits (voltak más kisebb nagyobb problémáim na abban sem jutottam sokra velük :) ). Ismerösők segítségével gyorsultak fel nálam is a folyamatok. Problémám volt még velük, hogy nem tudják megoldani a problémákat, csak kezelni a tüneteket. 5 dokinál voltam, egyik sem javasolta magátol pl a gyogytornát vagy egy egészségesebb életmodót, esetleg táplálékkiegészítőt. Amiért írók, hogy értelme is legyen - http://www.doctorfit.hu/magyar/munkatarsaink.php?id=1 - nekem ő segített. Blogja - http://gerinc.blogter.hu/.

Eastman kolléga tanácsát vedd komolyan, ha valamit itt elbaltázol akkor az életed hátralévő részét egy roszabb minőségben fogod leélni.

(#66) biker válasza RexMaximus (#65) üzenetére


biker
nagyúr

Köszi!

Igen, a doktorok jó része a tüneti kezelést részesíti előnyben.
Most FLP termékeket tesztelek, mert jót mondtak róla, hátha.
meg torna, meg nyújtás

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#67) RexMaximus válasza biker (#66) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

glükózamin-szulfát anno Dona nevezetű porban kaptam, abból naponta kettő vettem be. Egyéb táplálék egészítőkben is van csak a mennyisége kevés.

Lenekeis cuccok közülük kalmag+d vitamin.

Tapasztalat – térdem is gyenge volt, annak idején kibicsaklott és mindkettő ropogott, sok lépcsőzés után fájt – erre erős porckopást állapítottak meg – nos ez gyakorlatilag megszűnt úgy, hogy most kb 25kg-al nehezebb vagyok mint fénykoromban :). Amúgy hatása jó pár hét után érezhető, mert lassan épül be a glükózamin-szulfát.

Derekamnál két dolog segített egyik a pihenés volt, utána jobb volt de ha picit terheltem – pl Tesco-s bevásárlás akkor hasonló tapasztalattal ért véget a kaland.

Viszont a megfelelő torna csodákra képes (nem az „esztékás” öregasszonyos verzió amit jelenleg csinálok az egy alkalommal 1 óra, optimális esetben naponta kétszer) idén az év első felében kezdtem el és most nagyábol ugyanolyan dolgokat csinálok mint előtte. Olyan energiát adott ez nekem, hogy át is szerveztem az életem (volt időm gondolkodni :) ). Aki átélte ezt értékelni a kis dolgokat is ha nem az a nap fénypontja, hogy viszonylag könnyen letudta a rötyit.

A lényeg egy életmód váltás, legalábbis én így gondolom.

Ami lemaradt - Eastman kolléga is javasolta ha jól emlékszem - este alvásnál pocold fel a lábad és többek közt a megfelelő folyadékbevitelre is figyelj. Így tehermentesíted az alsó szakaszt és az este folyamán regenerálódnak és folyadékkal töltődnek fel a porcok miközben lazább nyújtott állapotban van a gerinced. Napközben ha tehetem kaja után ugyanilyen állapotban pihenek 10 -20 percet, utána frissebb is vagyok és a hátamnak sem árt. Munka közben is kevesebbet hibázok ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#68) Eastman válasza RexMaximus (#67) üzenetére


Eastman
őstag

"...és többek közt a megfelelő folyadékbevitelre is figyelj. (...) az este folyamán regenerálódnak és folyadékkal töltődnek fel a porcok..." :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#69) biker válasza Eastman (#68) üzenetére


biker
nagyúr

igenis :)

nyomatom közben a mindenféle porcerősítő cuccokat, pl most vettem egy adag FLP-s cuccot, pl msm+kondroitin+glükozamin+aloe ital, meg hyaluronsav kapszula, meg ilyenek

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#70) Eastman válasza Eastman (#68) üzenetére


Eastman
őstag

...pontosabban éjjel, mikor alszol (...és a gerinc pihen).

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#71) biker válasza Eastman (#70) üzenetére


biker
nagyúr

hát én nem tudom, éjjel mit csinál, de reggelente teljesen áll egyben a hátam, és tök nehéz megmozgatni :(
sirdalud ellenére.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#72) biker


biker
nagyúr

Mindenkinek csak javasolni tudom ilyenkor a TENS készülékeket.
szerintem egy csoda :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#73) Eastman válasza biker (#72) üzenetére


Eastman
őstag

Mesélj! :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#74) biker válasza Eastman (#73) üzenetére


biker
nagyúr

a T.E.N.S. készülék bőrön át végzett elektromos idegstimulátor.
sok jót lehet róla olvasni.

Én ott döntöttem mellette, hogy ezzel kezelgetnek gyógytorna előtt, és mivel már kezdek kiakadni a fájdalomcsillapítók miatt, a bőröm meg már kiütéssel tiltakozik minden krém ellen, gondoltam veszek ilyet.
használtan egy 10-es, újonnan 20-24k

Ingerli a keringési rendszert, meg az idegeket, olyan frekin, ahol a jeleket továbbítja, így az idegek egy ideig nem udnak fájdalmat továbbítani.
és napi 3x 15perc kezeléssel 3 nap után ma se izomlazítót, se fájdalomcsillapítót nem vettem be, holott tegnap egész nap nővéremnél PC-t telepítettem, térdelve-ülve guggolva :)

első olyan csodamasina, ami hat is :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#75) biker


biker
nagyúr

úgy látszik, kijelenthetjük, minden reumatológus egy utolsó görcs gennyláda...

Mint a cikkben is írtam, egyszer, 10 éve jártam már egynél, aki közölte, mi f...t keresek én ott ilyen fiatalon.

Na, ma ismét voltam egynél, egy jó vén főorvos asszony, leírom pontosan mi zajlott le.
Hozzásteszem, én csak ültem a széken, elmondtam a panaszom, miközben ő rám se nézett, csak olvasta a leleteim, és írt a gépbe, le se vetkőztem, egyszer álltam fe la székről, mikor kimentem.

beszéd közben megjegyzéseket tett, minek mentem fizetős MR-re, mert tök fölösleges, mire sorra kerültem volna, úgyse kellett volna.

Háziorvos úgy küldött oda, hogy javasolja a balneotherápiát, vagy fizikóterápiát, mert ugyan az idegi fájdalom teljesen a múltté, a porc-izület tartós terhelésre fáj, ha nem csinálok semmit, nem fáj, de ha dolgozok, első nap ok, második nap már legalább egy, vagy kettő diclofenac, 3. nap már legtöbbször sehova.

Erre fennhangon közölte, hogy 5 hónapig senkit nem tathatnak táppénzen, és ezzel nem fognak engem leszázalékolni, és mit akarok én ott? miközben olvassa az MR-t, több csigolyán a deformmal, stb
Mire közölte, hogy feküdjek be 3 hétre a klinikára ahol egész nap kezelnek.
Én mondtam, hogy anyám volt ilyenen, de este hazamehetett, ehez miért kell befeküdni?
Ne okoskodjak, az csak pestinek jár, én vidéki vagyok.
Állítólag a fiumei úton van a klinika, 20 perc kocsival.

Aztán duzzogva felírta a fürdőjegyet, és hogy gondoljam meg a befekvést.

persze, előttem volt 20 nyugger, én meg ott 30 évesen, biztos csak szimulálok.

tele a f...om az egésszel.

Lehet, megmondom neki, hogy adjon beutalót, aztán a kórházban megbeszélem a dokival, hogy este hazamegyek.
de egyelőre megyek a széchenyibe...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#76) Eastman válasza biker (#75) üzenetére


Eastman
őstag

F@sza. :(((

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#77) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hat elfejtretem megunnepelni hogy jan1en volt a derek 10 eves evforduloja /a nyakam meg nyaron lesz 17/:- )

udv

neduddki

biker: hat oleg sokaig tartott mig beszereztel egeyt /nam fajt elelg?:- )/, mikor is linkeltem a cuccokat???

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#78) biker válasza neduddki (#77) üzenetére


biker
nagyúr

no, azért amit te linkeltél, az épp 10x ennyibe került volna :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#79) Dany007


Dany007
veterán

Hihetetlen, hogy ilyen létezik itthon :s Ennyire leszarják az embert, amikor a mentő viszi el =/
Szerintem tegyél panaszt valami hivatalos szervnél, bár lehet az se segítene :s
Eszméletlen... =/

(#80) RexMaximus válasza Dany007 (#79) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Hát inkább úgy fogalmaznék, hogy gyakorlatilag általános :)

(#81) neduddki válasza biker (#78) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a corposano az ~50k es az egessegugyben hasznalt, voltak nekekunk is ijjen hazi vackaimnk stablan 2 evente javitas:- (
amirol megemlekezel az a ultrahangos vibrator:- )

udv

neduddki

mod: melledleg annyira nem fajhat a ha a pizzel ennyire foglakozol:- ) /bocs magas vot:- )/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#82) biker válasza neduddki (#81) üzenetére


biker
nagyúr

A TENS készülék is egészségügyben használt, tartósan.
mielőtt megvettem, megkérdeztem a gyógytornászt, az ő készülékei mit bírnak, mert nem akartam szart venni.
SE-30 és SE-33 van ott 8-10 darab, a legöregebb 10 éves, napi 8-12x 15 perc fut le rajtuk, egyet kellett kicserélni, mert ráléptek.
egy sem ment tönkre ilyen terhelésnél sem, ezért vettem egy ilyet.

nem tudom, nálatok milyenek mentek tönkre, és mitől...

a másik szúrkálódásra: jelenleg közel 200.000Ft-ot költöttem már el, miközben táppénzt kapok, szerinted csak úgy terem a fán a pénz? vagy honnan lenne? nem értem ezt a beszólást...
20k volt csak az MR
50k a gravitációs ágy
3x 22k-ért vettem FLP-s porcépítő szereket (Forever Freedom és Active HA)
heti egy masszázs 15x 3.000
3 hónapig kéthetente csontkovács-természetgyógyász, 8x8000 Ft
soroljam még?

csak haragszol rám valamiért, vagy annyira vagy szociálisan érzékeny, mint Gy. F. budapesti lakos?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#83) neduddki válasza biker (#82) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en asztan jol tudom hogy amikro faj a dolog az ember nehezen veszi eszre a poent /vagy csak nem szereti/ de kerlek van ottan egy kettospont gondolatjel meg utanna egy zarojel is ami azert leeshetett volna ,de ezt a gondjaid szamlajar airom es nem vesem fel
tobb dolgot javaltam, latvanyosan nem erdeket /barmikor elkerhetted volna barmejji cuccomat, ra s kerdesztel mejjik ire jo/, most erre mit mongyak verd nyugodtan a sajat fejed a falba ha Neked ez jo es nem kell a masok tapastalat es segicsege, ennyi

udv

neduddki

mod: engedelmeddel idem ulom a 9evet annak hogy csontkovizok 2 jo szoert mert a sorstarsaimtol egyszerun nem tudok penzt kerni a segicsegert szoval ennyit a cocijalis erzekenysegemrol /csak hogy a legszukebb temanal maragyunk/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#84) biker válasza neduddki (#83) üzenetére


biker
nagyúr

akkor félreértettelek, elnézést

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#85) neduddki válasza biker (#84) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

semmi gopnd:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#86) biker


biker
nagyúr

Ma engedtek ki a Flór Ferenc kórházból, ahova kis javulás után bekövetkezett lázas megfázás, és köhögés okozta gerinc panaszok miatt kerültem vissza.
Gyakorlatilag már tök jól voltam, aztán 39,5-ös láz, ami begyullasztotta az izületet, majd köhögés, ami az izmok segítségével elrángatta amit lehet, végül mentővel vittek be 4-én.
10 nap kezelés, ebből 3 napig felkelni sem bírtam (kacsa, és hasonlók), gerinc mellé adott lidocain + szteroid injekciók, meg egy kis fentanil tapasz (ez üt ki a legjobban, meg a szédülés hányiinger mellékhatás.)
27-én várnak az OITI-ben (Major Ottó doktor úr)
Így a "saga" még folytatódik, sajnos. nem kizárt a szike sem :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#87) biker


biker
nagyúr

Holnap megyek az OITI-be, már várom, remélem nem 1 évre kapok időpontot, mert akkor bekattanok. Még fizetnék is a korábbi időért, ahhoz képest, hogy korábban sz..tam a műtéttől, most is kicsit, de inkább jöjjön, aminek jönnie kell.
Remélem olyan kedves és rendes lesz ott is mindenki, mint a Flór Ferenc reumatológián. Ott kimondottan mindenki kedves és segítőkész volt.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#88) biker


biker
nagyúr

ja igen, a #75-ben foglaltak első mondatára, amit nem ismételnék meg, a Flór kórház reumatológusai nem azok, aki pedig akkor nekem jutott a sok közül, hogy az Ő betege leszek, Sterba doktornő, különösen nem.
Egyből kiszúrta, hogy a valószínű pikkelysömör, amit lát a hajamon, annak is lehet következménye, egyből küldött bőrgyógyra, meg a szívemmel is küldött tovább vizsgálatra, mert talált gyanút, szóval lelkesen és alaposan kivizsgált.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#89) biker


biker
nagyúr

4. ora az OITI varojaban.
meg 10en vannak elottem:(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#90) biker


biker
nagyúr

7,5 óra... nem rossz. és még voltak utánam is.
2-3 hét, és megyek a kés alá. utána állítólag jobb lesz.
reméljük...
első műtét, amire emlékszem is majd, kicsit zabszem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#91) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

(#92) Eastman válasza RexMaximus (#91) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm szépen! :R :R :R

Erre rá is mozdulok! --> [link] ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#93) RexMaximus válasza Eastman (#92) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Szívesen :) (#65-ben már írtam ;) csak elfelejtettem, hogy ph nem automatikusan linkel).

Padot próbáltam már (régebben még amikor sportoltam volt egy hasonló megoldás nálunk, igaz az orosz pad volt ami hasizom erősítésre találtak ki, de ugyanígy lehetett lógni rajta és szöget állítani).

Még van egy bevált krémem - [link] itt érdemes a hírlevélre is feliratkozni, sok gyakorlati tanács van benne (nem kifejezetten gerinc).

(#94) biker válasza Eastman (#92) üzenetére


biker
nagyúr

nekem van, nem ez, más gyártmány. 50k volt.
nem rossz, de mostanság elhanyagoltam. annyira fájt...

gerinc.blogter meg tök jó, én is szoktam olvasni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#95) Eastman válasza biker (#94) üzenetére


Eastman
őstag

Megoszthatnátok a tapasztalataitokat a denevér(jellegű) ágyakról. Anatómiailag és az élettani hatásairól képben vagyok, viszont ha Biker pl használta és ennek ellenére kés, akkor az nem túl jó. Mondjuk a feltaláló (...és az orvosa) a riportban arról beszél, hogy pont az a lényege, hogy te állítod a kívánt dőlésszöget magadnak, úgy ahogy neked kényelmes, szemben a függeszkedéssel ami egy komoly megterhelés a gerincnek és az izületeknek.

Tény az, hogy ha csökkentjük a porckorongokra nehezedő nyomást (függeszkedéssel), a kiboltosulás visszacuppanhat a porckorong belsejébe így megszüntetve a panaszokat.

Én mindenképpen utána járok ennek a ágynak! :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#96) rarri válasza Eastman (#92) üzenetére


rarri
senior tag

Amíg nincs olyan ágyad, addig a fejenállás, vagy a gyertyaállás is nagyon jótékony, esetleg a bordásfalon lefelé lógás. Alváshoz a lábad felőli részen az ágy lábához berakni könyveket, vagy fakockát.

biker : Remélem sikerül megtalálnod a neked legjobban megfelelő kezelést, és gyógymódot. :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#97) Eastman válasza rarri (#96) üzenetére


Eastman
őstag

Azért ez nem ilyen egyszerű, Kedves! Hidd el nekem. A fejen-gyertya állás közben folyamatosan dolgoznak, kompenzálják az egyensúlyi helyzetet a gerinc kisizmai (rengeteg apró izom dolgozik ott együtt.) A bordásfalas sztorinál pedig a teljes testsúlyoddal húzza a csigolyáid, izmaid, izületeid a gravitáció. Ezért más a batmanágy. Jóval kímélőbb megoldás. :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#98) #64791808 válasza biker (#94) üzenetére


#64791808
törölt tag

Szia,

hogy van a hátad? Szombathelyen van egy jó kapcsolatom, egy remek ortopéd szakorvos, korrekt, alapos, és érti a dolgát. Ha gondolod, megpróbálhatnánk összehozni egy találkozót. Jó, le kell jönnöd szombathelyre, de ecsém, ha lenyomorodsz, az nagyobb szopás.

Priviben szólj rám!

Üdv

(#99) rarri válasza Eastman (#97) üzenetére


rarri
senior tag

Tudom. De neked gondolom te nem a derekad miatt szeretnél " fejenállni ", ezért gondoltam a többi módszerre.

Nem szorosan kapcsolódik, de anyukámat gerincsérvvel akarták műteni pár éve, és nem engedte, hanem elkezdett callenetic tornát végezni minden nap, ami az izmok nyújtásán alapszik, és minden nap lógott ő is egy falra szerelt vízszintes rúdon, igaz nem fejen állva. Mára teljesen megszűntek a panaszai, fittebb lett, mint én. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#100) Eastman válasza rarri (#99) üzenetére


Eastman
őstag

De, a derekam miatt. :((( De a jó a rosszban (vagy a rossz a jóban), hogy én a hivatásomnak köszönhetően át is látom a problémámat A-Z-ig. Nem játék. Egy rossz mozdulattal, hibás diagnózissal, helytelen terápiával tönkre lehet tenni egy életre a gerincet. Mindent óvatosan és csak fokozatosan!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.