Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Illetve károsultak jelentkezését várom privátban!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) barnam_


barnam_
nagyúr

Undorító hogy így próbálnak szerződésekhez jutni. Viszont ha a szerződés rendben van (azzal hogy visszaadták a pénzt, beismerték hogy az R..2000 kft kötötte a szerződést, annyira meg nem kezdők gondolom, hogy azon bukjanak el), és megcsinálják amit vállaltak (kicserélik az ablakokat), akkor szerintem nem nagyon lehet beléjük kötni.

(#3) biker válasza barnam_ (#2) üzenetére


biker
nagyúr

azt sosem tudjuk meg, kicserélték volna-e, azonban egy dolog:

0Ft (mivel a ház, és nekik az IKV fizeti, majd közös költségben törlesztik) vs 540.000Ft elég nagy különbség.

és a szerződő valós cég lakásonként 500-ért szigetel ÉS ablakcserél, ők 540-ért csak ablakot, második nagy különbség

és 1 panel ablak 120-130.000FT?????????????
ebből kb 40 az ablak, vagy annyi sem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) whiz válasza biker (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Amúgy legalább a pénzt tényleg visszaadták?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) biker válasza whiz (#4) üzenetére


biker
nagyúr

persze :)
sűrű elnézések közepette

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Vakegérke válasza biker (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérésre se írd ki a Kft pontosabb adatait. Jogi hercehurca lehet belőle.

De mássz az orcájukba, ha lehetőséged van rá, és nincs mitől félned. Az ilyen patkányok szedik el tisztességes emberek kuporgatott pénzét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) barnam_ válasza biker (#3) üzenetére


barnam_
nagyúr

500-ért az egész lakást szigetelik?
Az ilyen eseteket talán meglehetne úgy előzni, hogy tájékoztatják a lakókat mennyibe fog kerülni, nem csak hogy majd a közös költségben törlesztik. Mert ha ők is tudják hogy 500-ért szigeteléssel együtt megcsinálják, biztos nem kötik meg a szerződést 540-ért.

(#8) mephi666 válasza biker (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

drága, de ennyire azért nem... kolléganőmék most cseréltették ki az összes ablakot, de szerintem nekik nem volt ennyiben (1+2fél szobás a lakásuk, van rajta pár ablak azért)

itt is próbálkozott valami fickó ablakcserével, de elküldtem... érdekes jelenet volt... úgy vettem a lakást, hogy már előtte kicseréltették az ablakokat, én meg a redőnyt elintéztem költözés után 1-2héttel... a fickó meg pár hete jött... ajtót nyitottam, mondta, hogy ablakcserét intéz meg redőnyt... mondtam, hogy nem aktuális, mert mindkettő megvolt már egy ideje, de ő csak nyomulni akart befelé a lakásba... úgy kellett elé állnom... mondta, hogy lentről úgy látta, hogy itt nincs kicserélve az ablak... el kellett mondanom párszor neki, hogy márpedig megvan már mindkettő, mire felfogta... elképesztően erőszakosak meg bunkók tudnak lenni némelyek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) barnam_ válasza mephi666 (#8) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az "ügynök" az egyik legundorítóbb ember fajta... (tisztelet a kivételnek)

(#11) biker válasza mephi666 (#8) üzenetére


biker
nagyúr

nézd, 5 perc alatt találtam 40-70.000Ft közt 1-2 szárnyú nyíló bukó ablakot sokkamrásat, 1.1-es üveggel, ami ide túlzás is, lévén még a szigetelt falnál is jobb lenne az ablak.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) mephi666 válasza biker (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

kolléganőm is valami 200-220körül fizetett és ebben bennevolt a munka meg ajtó+ablak: nagyszobában 150x150-es ablak+erkélyajtó, konyhában pedig asszem egy 150x150-es meg egy 75x150körüli ablak... most csináltatta meg a másik 2 szobában is, de azért jóval kevesebbet fizetett... ő is ilyen sokkamrás ablakokat rakatott fel, nem értek annyira hozzá, de tényleg nem a legsz@rabbat... a szigetelés meg itt úgy megy, hogy épületenként csinálják, nincs olyan, hogy valaki maszekban a sajátját újraszigetelteti... (itt nálunk is meg lesz pályázva, de szerintem fontosabb lenne a fűtéskorszerűsítés, mert milyen már, hogy decemberben általában bukóra nyitott ablakok mellett ülök 1szál gatyában meg pólóban, mert van vagy 25fok és nem lehet szabályozni?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezek amatőrök.
Errefelé azt csinálják, hogy körbejárják a panelokat szigetelés előtt és felveszik az önrészt.
100-300eFt.
Persze semmi közük nincs a céghez, sem a felújításhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.