Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666 válasza biker (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

drága, de ennyire azért nem... kolléganőmék most cseréltették ki az összes ablakot, de szerintem nekik nem volt ennyiben (1+2fél szobás a lakásuk, van rajta pár ablak azért)

itt is próbálkozott valami fickó ablakcserével, de elküldtem... érdekes jelenet volt... úgy vettem a lakást, hogy már előtte kicseréltették az ablakokat, én meg a redőnyt elintéztem költözés után 1-2héttel... a fickó meg pár hete jött... ajtót nyitottam, mondta, hogy ablakcserét intéz meg redőnyt... mondtam, hogy nem aktuális, mert mindkettő megvolt már egy ideje, de ő csak nyomulni akart befelé a lakásba... úgy kellett elé állnom... mondta, hogy lentről úgy látta, hogy itt nincs kicserélve az ablak... el kellett mondanom párszor neki, hogy márpedig megvan már mindkettő, mire felfogta... elképesztően erőszakosak meg bunkók tudnak lenni némelyek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.