Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#159) Chaser válasza SkyTrancer (#140) üzenetére


Chaser
titán

erőviszonyokat tekintve "sz@ros" kis cég:) kb mintha egy sarki 50nm-es boltot hasonlítanánk egy 1000nm-es üzletközponthoz, bár nem a legjobb hasonlat
vga árak csúbyák, egyetértek, viszont cpu árakkal nincs gond - amd oldalon legalábbis ( : -, 50e alatt kapsz 6 magos 2600-ot - smt-t ne is nézzük -, lehet h nem elég a 120fps/4k-ra vágyóknak, de oda a vga sem 50e-s kategória, halandó embereknek bőven jó, és jön már az erősebb zen is
biztos nem lesz 700e körüli vga, már a 2080ti-nél is kiborult a bili, arra az árra már a fanok is köpködnek
meg jön az új konzol gen, elméletben brutális lesz az ms és sony megoldása is, már az x is elég brutál, pc-ből 200-ért sem raknék össze olyan konfigot ami annyit tud mint az x, és ezekre valóban optimalizálnak, nem leányálom a 4k 30/60fps sem, következő gennél meg valószínűleg sok évre elég erő lesz bennük a 4k/100-120 fps-hez, szóval a hardcore pc-sek is lassan nagyon átgondolják, kell-e nekik a pc-s játék, én se véletlen vettem inkább konzolt, pedig sok éve még nagyon lenéztem a konzolokat:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.