Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Hát ez maximum 15 ezer forint függetlenbe, mert felette már a konkurencia leöli...

(#2) mtm800


mtm800
senior tag

Gyenguska szegénykém.

(#3) helixP


helixP
nagyúr

Nemár... Középkategória 480 x 854-nel? Meg 5''-on? Meg amúgy is ez a felbontás akárhova...? 1/8? 1900-as akksi?
Nagyon-nagyon olcsón kellene adni ezt ahhoz, hogy sikeres legyen.

(#4) fornettisuti


fornettisuti
veterán

jujj de gyenge minden téren, ez cégesnek lehetne jó, ha nem 5" lenne a kijelző.
röviden: kár volt erőforrást pazarolni rá.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Az én előfizumhoz 13 ezerért van LG Leon, 8/23 ezerért (konstrukciótól függ) meg Vodafone Smart Prime 6.
Ezek 4G-sek, kamerában közepesek, S410, 1/8 ram/flash. Igaz mindkettő csak 5.0.1-es Lollival van.

Szóval ha nem MM lesz ezen az LG K5-ön, ingyen kéne osztogatni a 3 ezer körüli előfizuhoz.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Luck Dragon

5 hüvelykes, 480 x 854 pixeles kijelző foglal helyet,

Nem vagyok egy pixel mániás de ez a hűű kategória :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Wesder válasza janeszgol (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Nokia 108-on kívül semmit sem kapsz ingyen 3000ft előfizuhoz. Köszönhetjük azon rejtett erőforràsoknak, akik több telefont vettek fel így és sz@rtak a fizetésre...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) konczy3


konczy3
senior tag

5 hüvelykes, 480 x 854 pixeles kijelző
1,3 GHz-es, négymagos processzor
1 gigabájtnyi RAM
8 gigabájtos tárolóegység
4G-t nem kap, helyette marad a jó öreg 3G
Fényképező 2/5 megapixeles
1900 mAh akkumulátor

Most komolyan mit akarnak 2016-ban ezzel? Ezt függetlenül 20-ért is sokallnám, kártzya mellé meg ingyen is sokba kerülne! Samsung Galaxy S2 4-5 éve komolyabb volt.
LG :C

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#9) Crytek


Crytek
veterán

Jézusatyaúristen. Idén is van valami vissza a jövőbe évforduló? :W

Next PC Upgrade: 2022

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Rá kellett néznem a dátumra, hogy biztos nem április elseje van e. Bár ez még viccnek is rossz.

(#11) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Úgy látom az LG idén a G5-re bíz mindent, mert az alsó és közép kategóriában ezekkel már nem tud versenyezni.
Nem is értem, ki volt az, aki ezeket a készülékeket kigondolta.
Árazás ide vagy oda, ez így bukta.

(#12) BlackLamb válasza konczy3 (#8) üzenetére


BlackLamb
tag

És Te ezzel a kiemelt hozzászólással?

(#13) DrBubo77 válasza mg1992mg (#11) üzenetére


DrBubo77
addikt

A G5 után kijönni egy ilyen gyenge telefonnal?
Az LG meg a Samsung csak a flagshipekre koncentrál? Ez elég gáz 2016-ban.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#14) juhasz22 válasza konczy3 (#8) üzenetére


juhasz22
aktív tag

35-40e ft t ezert is el fognak kerni es mivel gyartjak valszeg van olyan aki meg is veszi majd..

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#15) mg1992mg válasza DrBubo77 (#13) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Sony is remekül kinyírta a talán legtöbbet keresett szériáját (Z Comapctok, az X széria összes tagja ugyanakkora...), nem tudom mi van telefongyártókkal.

(#16) gerii válasza helixP (#3) üzenetére


gerii
addikt

Ingyen esetleg adhatják előfizuhoz, de én arra is azt mondanám, hogy kösz, de nem szennyezem a környezetet.
Ezt is max a márka fogja eladni, semmi más, egyék meg őket a kínaiak reggelire.

Ken Hong állításait ezután érdemes 5-tel elosztani.

[ Szerkesztve ]

(#17) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Komolyan, nem hiszem el, h az Lg nem tud csinálni egy normális középkategóriás telót. Vicc! :W
Mindig ezekkel a hurka szarokkal jönnek. Az F6 volt az utolsó középkategóriás telójuk, lassan 2,5 éve... Most ugyanazt ismétlik, csak ez már alsó kategória.

[ Szerkesztve ]

(#18) dkface


dkface
aktív tag

512MB rammal lenne igazi, így nem elég retró. :U (Egyébként nincs anyagi értéke egy ilyen telefonnak 2016-ban)

(#19) SkyLine3000 válasza dkface (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

És még a mai napig jönnek ki újabb és újabb telók, tabletek 512K memóriával, meg 4gb háttérrel... :Y

(#20) janeszgol válasza SkyLine3000 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez valamiért nagy divat lett tableteknél. Fél giga ram plusz Lolli 5.1 kombináció. Nem értem, miért. (Hiszen sokáig a táblákban 1 giga ramot tettek, mikor az azonos áru telefonok még javában 512 megával szereltek voltak.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez a felbontás ekkora méretben kevés.

(#22) Cifu


Cifu
nagyúr

Ezt hiányoltam a nemrég megesett Ken Hong interjúból: rákérdezni, hogy mégis miért nem képes az LG versenyképes készülékeket lerakni az alsó és a közép kategóriában? Oké, hogy a Flagship telefonok rendben van, nagyon is, de a többi... 2016-ban 1GB RAM-al kihozni telefont, hát izé. A kijelző a másik nagy izé.

A harmadik az ára lesz, mert azt nagyon hallgatják, de Indiában a 9999 rúpiás árrégióba várják, ami 41e Ft. Áfával ez az 50e Ft-s kategória lesz nálunk. Annak meg a felét, ha éri...

A K8 sem jobb vétel, ~15e rúpia Indiában, ami 60e Ft, nálunk ez 70-75e Ft környékére várható. Egy 5", HD felbontású, MT6735 SoC-al szerelt, 1,5GB RAM-os telefonért. Amikor közel ennyiért LG G3-at is vehetsz.

Egyszer kíváncsi lennék, hogy is alakulnak az LG eladási számai... És hogy ezekre a nevetségesen rosszul belőtt telefonokra mégis mi a magyarázat.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#23) #13110016 válasza Cifu (#22) üzenetére


#13110016
törölt tag

Egyszer kíváncsi lennék, hogy is alakulnak az LG eladási számai... És hogy ezekre a nevetségesen rosszul belőtt telefonokra mégis mi a magyarázat.

Nagyon jók azok a számok! :B

(#24) Cifu válasza #13110016 (#23) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hogy a Flagship telefonok jól fogynak, azt nem csodálom - lásd az LG G3 még most is nagyon-nagyon jó vétel, ahogy a G4 sem rossz ár/értékű készülék.

De hogy az alsó- és közép-kategóriában milyen eladásokat produkálnak, na arra lennék kíváncsi...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) judas13


judas13
addikt

passz
ingyen sem kéne
még harmadik telónak sem

szégyen ez az lg-től

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) batai15


batai15
félisten

Nagyon gyenge cucc. Max 20 ezret ér. Azt hittem 2016ba ilyen gyártótól ilyet már nem fogok látni.

(#27) Csapoati válasza rdt89 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkább a Chocapic mellé ingyen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) retroid


retroid
senior tag

Az LG szerintem már csak azért adja ki ezeket, hogy kikopjon a raktárban porosodó bontott Leon alkatrész tenger.... :D És még a kitudja hány éves modellek cuccai.... Ki kell adni valamiit ezzel ki is lehet pipálni le van tudva....

De egy Huawei \ Honor mellett ezek olyan szinten szánalmasak hogy sírva tudnék fakadni egy magyar árazás vizionálása után..... De már lassan az összes nem AAA gyártó kettéröhögi az ilyen termékpalettát....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#29) Cifu válasza retroid (#28) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az a baj, hogy az AAA gyártók is. Az LG K5 kb. a Samsung Galaxy J5 jelenlegi árszintjén (~50e Ft) várható, ami tavaly jött ki, és másfél GB RAM mellett HD felbontású AMOLED képernyővel bír... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#30) Ruzcak


Ruzcak
tag

Valszeg nem vilagot akarnak valtani ezzel a k szeriaval hanem elkezdeni epiteni a brandet.
Hidd el ezt a telefont ,millio ember megfogja venni mert nagyinak gyereknek vagy akit nem erdekel a tema ezt fogják az arcaba nyomatni ha bemegy a szolgaltatohoz.
Fingja nem lesz arrol h mi a felbontas mi a ram vagy cpu.
Erintos okostelefon azt kesz.
Pont ez miatt hozzak europaba.

[ Szerkesztve ]

(#31) #06658560 válasza Ruzcak (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Hidd el ezt a telefont ,millio ember megfogja venni mert nagyinak gyereknek vagy akit nem erdekel a tema ezt fogják az arcaba nyomatni ha bemegy a szolgaltatohoz."

Aztán amikor a kedvenc instant messenger programja nem hajlandó elindulni mert nem friss, viszont nem tudja frissíteni a kevés tárhely miatt( 300MiB nem elég 30MiB-es appot frissíteni), ezért le kell törölni a kisunoka, Bodri kutya képeit, akkor úgy bassza a falhoz és soha a büdös életbe nem vesz többet eldzsít, hogy öröm nézni.

(#32) Cifu válasza #06658560 (#31) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pontosan... :U

Bár lehet, hogy Ruzcak ezt értette brandépítés alatt... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#33) konczy3 válasza juhasz22 (#14) üzenetére


konczy3
senior tag

Világ legnagyobb barmai leasznek, mindenhol akadni fog, telefonáláson s SMS-en kívül nem sok mindenre jó talán rádió vagy zenehallgatásra :DDD

(#12) BlackLamb :
Ha nem tetszik ne nézd!!! :( :N :(

Never Settle

(#34) boncser válasza Ruzcak (#30) üzenetére


boncser
aktív tag

Ezzel nem építeni, hanem rögtön leépíteni fogják a brandet.

(#35) TCsalogany


TCsalogany
csendes tag

Nemtudom mit szívnak az lg nél, de ütős lehet.

(#36) Ricardo válasza Ruzcak (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

"ezt a telefont ,millio ember megfogja venni mert nagyinak gyereknek vagy akit nem erdekel a tema ezt fogják az arcaba nyomatni ha bemegy a szolgaltatohoz.
Fingja nem lesz arrol h mi a felbontas mi a ram vagy cpu.
Erintos okostelefon azt kesz."

Aztán majd lesz belőle vélemény, hogy "milyen szar ez az android". Jobb esetben csak az LG-ről marad negatív élmény.

Ezzel nem brand-et építenek, hanem a gyártót, és az androidot hozzák kellemetlen helyzetbe.

[ Szerkesztve ]

(#37) Remekelek28 válasza Ricardo (#36) üzenetére


Remekelek28
őstag

Egyik ismerősöm most vett LG Leont és azt se tudja,hanyas kijelzője van még csak a nevét se tudta a telónal. Vannak rétegek,akiket nem érdekel. Kezeltem is kis időre..annak a rétegnek bőven megfelel az ilyen is,aki nem számmisztikus..
Nem is értem mért kell ezen annyit rugózni. Családba van samsung core prime is,szinte ugyanaz mint az e K%,vagy Leon. Előfizetésre,v céges telónak tökéletesek..

(#38) #06658560 válasza Remekelek28 (#37) üzenetére


#06658560
törölt tag

(#39) Remekelek28 válasza #06658560 (#38) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez egy 8gb belső memóriás telefon. Én tavaly 2 db 4GB os telefont használtam hasonló felbontásban és volt rajta 15-20 alkalmazás. Mindig lefrissitett mindent..Nem is volt gondom vele.
Ha meg csak egy messengert használ 8gb os telefonon. Azért kicsit gondolkodj.

(#40) Cifu válasza Remekelek28 (#39) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én egy 8GB-os Nexus 4-est használok jelenleg. Konkrétan pár "alap" dolgon túl (Facebook, Viber, Dolphin, Waze) már annyira nincs hely, hogy fényképezni már csak óvatosan tudok, hogy a maradék ~400MB-ot ne töltsem meg...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#41) Ricardo válasza Remekelek28 (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Viszont ha véletlenül akadozik gyorsan merül, akkor pont ezért fogja szidni a gyártót, vagy az androidot (feltéve ha azzal tisztában van milyen rendszer van a telefonon), mert z eszébe sem jut, hogy a vas gyenge alatta, ivel arról fogalma sem lesz.

(#42) Ruzcak


Ruzcak
tag

Rosszul fogalmaztam,
Nem brandet építenek hanem a k seriest hozzák köztudatba.

Igen sokaknak ez kevés lesz de egyszer megvette szerintem utána szarik rá az lg.

Aki meg a g5t veszi meg ugyis pozitiv velemennyel lesz.
Aki meg a k5t az valszeg nem fog szakmai portalokon visszajelzest adni +ugye nem terjed a hír h mekkora szar az adott készülék.

Szerintem pontosan tudják hogy melyik rétegre mennyire kell figyelni.

A highend user úgyis rakattan a modularis cuccra, az also kozepkategoria meg ugysem számít.

Így nagyyobb a profit mintha fejlesztesre marketingre es dragabb alkatreszre koltenenek kozepkategban.

(#43) Ricardo válasza Ruzcak (#42) üzenetére


Ricardo
félisten

"Aki meg a k5t az valszeg nem fog szakmai portalokon visszajelzest adni +ugye nem terjed a hír h mekkora szar az adott készülék."

Csak nem vesz többet LG-t.

(#44) Remekelek28 válasza Cifu (#40) üzenetére


Remekelek28
őstag

Egy memkártya ennél a telefonnál megoldja ezt a gondot is :) persze a tiednél nem.

Ricardo: Én általába a sony tulajoktól hallom ezt a lassulást stb. Samsung,Lg vonalon egyre kevesebb panasz van. Szerintem ne bizonyos gyártók bakijaiból induljunk ki.
Itt a barátnőm L70 telefonja,max 3 havonta inditom neki ujra. De akkor se lassul be,kis mikrolagok vannak néha,de ez egyáltalán nem zavarja napi 4 órát youtubozik,meg böngészik facebook nélkül. Azt mondja,h eszem ágába se legyen lecserélni. 2 éves lesz.
Ha egy hardcore user vesz egy felsőkategóriás telefon után egy ilyet,persze,h másabbnak érzi,de van aki az ilyen 30 40 ezres telefonnak is ugy örül mint majom a farkának. Nem hiszem,hogy a ti családotokban,ismerősötöknél nincs ilyen telefon.

(#45) Remekelek28 válasza Ricardo (#43) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez egy körforgás. Lesz a sonynak meg a samsungnak és a kinai gyártóknak is gyenge készüléke,azok áldozatai meg mennek LG t venni ha falhoz vágták a telójukat.:). Ennyi

(#46) Cifu válasza Remekelek28 (#44) üzenetére


Cifu
nagyúr

De. Az én barátnőmnek LG G3S-e van. Katasztrófa. Eleve lassan vált az appok között, de egyre látványosabb lassulások, újraindulás amit egy év után produkál, és újabban már az is előfordult, hogy nem tudta felvenni a hívást. Anno én marha rábólintottam, mert a barátnőm nem bízott a kínai márkákban, az LG-ben viszont igen (és én is). Azóta bánom a döntést, és borzadok el azon, hogy az LG továbbra is képes ilyen szinten 1GB-os telefont kihozni.

A magam részéről most oltom be a barátnőmet is a kínai telefonokra, mert a következő esélyesen Xiaomi/Huawei vagy hasonló, és biztosan nem LG, pláne ha az LG ilyen ipari hulladékokat hoz ki alsó és közép kategóriában... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#47) #06658560 válasza Remekelek28 (#39) üzenetére


#06658560
törölt tag

8GB tárhelyes LG-m van. Az android rendszer a következö helyet foglalja:
System Data - 4,97GB
Android system WebView - 57,03MB
Drive - 115 MB
Fordító - 29,66MB
Gmail - 31,18MB
Google alkalmazás - 83,66MB
Google Play Áruház - 33,56MB
Google Play Filmek - 23,58MB
Googla Play Játékok - 28,08MB
Google Play Könyvek - 36,84MB
Google Play Újságos - 40,59MB
Google Play Zene - 45,81MB
Google Play-szolgáltatások- 158 MB
Google Szövegfelolvasó - 52,17MB
Google+ - 66,33MB
Hangouts - 56,88MB
LG Backup - 19,39MB
Térkép - 97,29MB
Utcakép - 54,92MB
Youtube - 50,62MB
Böngészö - 81,51MB
Talkback - 8,26MB
SmartWorld - 8,58MB
Szumma: - 6149MB~6,15GB

8 GB-os telefonon.

Ezeket nem én pakoltam fel.
A francért nem lehet rendesen táblázatot csinálni, s veszi ki a RIOS a plusz szóközöket...

#42 Ruzcak:
"Nem brandet építenek hanem a k seriest hozzák köztudatba."

Amennyiben a soha többet kategória köztudatba hozása a cél, akkor jól csinálják.

"Igen sokaknak ez kevés lesz de egyszer megvette szerintem utána szarik rá az lg."

És utána csodálkozik, hogy a vevö meg szarik LG-t venni és a cég nem tud profitot termelni a telefonokból.

#44 Remekelek28: Nem, mivel az ötös android óta nem lehet rendesen kártyára költöztetni az appokat. Nekem is van kártya, maximum képek, videók mennek át, a többi marad telefonon és anyázhatok, hogy 400MB nem elég a 40MB app frissítéséhez, a gmail szinkronizáláshoz, stb.

[ Szerkesztve ]

(#48) Ricardo válasza Remekelek28 (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

A Sony jó példa. A környezetemben két ember is van akinek anno Xperia U telefonja volt. Mindkettő szidta mint a bokrot. Eladásra kerültek. Azóta egyiküknek sem volt Sony készüléke. Egyikük sem hard user, és nem csúcs telefon után használták.
Egy alap telefon is lehet szerethető, de nagyobb az esélye annak, hogy nem megy minden simán, és akkor inkább árt a márkának mint használ.

(#49) gerii válasza #06658560 (#47) üzenetére


gerii
addikt

Ezt most komolyan begépelted? :D

(#50) Remekelek28 válasza Cifu (#46) üzenetére


Remekelek28
őstag

Volt 1 éve G3s em. Engem a launcher ujratöltés zavart,de más gondom nem volt vele. Persze az nem egy gyors telefon. Az s410 elfért volna bele. Viszont akkubajnok.
De összességében ott a gyenge optimalizálás és a gyenge processzorhoz a HD kijelző volt a buktató.
Ha ajánlhatom a g4s-t próbáljátok meg az már ég és föld erőben. Használtam azt is egy kis ideig. Bár ott az akku volt gyengébb

Kopi31415. Egy 30 ezres telegonba ne várjuk el,hogy 16 gb memóriát tesznek. A 8 gb elég lehet egy sd kártyával. Az appokat a belsőbe,a képeket zenéket,meg a kártyára. Aki játszani akar az szánjon rá többet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.