Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Xero válasza Rhino666 (#1445) üzenetére


Xero
nagyúr

"Csak jelzem, hogy a szerinted ronda és átláthatatlan honlap világszínvonalú."

Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? :(

De szerintem most fejezzük be, mert nincsen semmi értelme ennek, ebben a topicban.

Nagyon beszűkült a szemléleted az Apple termékekkel kapcsolatban, de ezzel nincs is semmi probléma. Pusztán tartózkodj a hangoztatásuktól, mert még véletlenül valaki komolyan vesz. ;)

(#1450) emvy: Ne röhögtess pls. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1452) Parallaxis válasza KeFe (#1448) üzenetére


Parallaxis
addikt

Van egy kis különbség aközött, hogy egy rendszer eleve fel van készítve valamire (főként, hogy itt két rendszer együttes fejlesztésének az eredményéről beszélünk), meg aközött, hogy 8-10 alkalmazást, patch-et és egyéb bűvészmutatványt kell elkövetned, amit a kutya nem tesztelt együtt, és elég kellemesen zabálja a rendelkezésre álló erőforrásokat.

(#1453) Xero válasza Lacy6 (#1444) üzenetére


Xero
nagyúr

Neked mindenképpen csak és kizárólag Windows. Nagyon-nagyon sok régi egyetemi barátom dolgozik fejlesztő és/vagy szerszámtervező mérnökként. Ott nincs vita, kell egy bivalyerős PC, rá egy Windows és a cégnek/megszerzett tapasztalatnak megfelelő software.

Na meg persze egy SpaceMouse, bár ebből még csak három barátomnál találkoztam egy-egy pédánnyal. :B

[ Szerkesztve ]

(#1454) sixpak válasza Xero (#1419) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, voltak vicces dolgok....
Amúgy szerintem ez a másolás dolog kicsit komikussá kezdett válni, pár évvel ezelőtt.
Persze nyilván vannak olyan iPhone userek, akiket ez nagyon zavar...nehogy már azt gondolja valaki, hogy ott az utca túloldalán annál a tagnál az egy iPhone...az egy galaxy akárhány, csak úgy néz ki. :)
Na erre való az alma logonál kivágott tok. :D

Erről eszembe jutott egy tanulságos sztori.
Tényleg minden hátsó szándék nélkül, csupán érdekességből:
Egy népesebb társaság egyik tagja - tökmindegy melyik népcsoport - 2 éves hűségre szeretne telefont venni az egyik nagy szolgáltatónál.
Viszonylag hamar el is döntik, hogy egy Samsung lesz a kiválasztott, bőven 100ezer huf feletti összegért.
Majd amikor nyélbe ütik a bizniszt, a boldog tulajdonos rákérdez az értékesítőre, hogy olyan hátlapot tud-e venni hozzá, amin alma van... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1455) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem, most sem lesz igazán különbség országok között vásárolt i6 - i6+ esetében?

Mint annó LTE meg ilyenekre gondolok, tehát egy Hong Kong-ból vagy USA-ból vásárolt i6 is tökéletesen használható itthon?

üdv :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#1456) Lacy6 válasza KeFe (#1448) üzenetére


Lacy6
senior tag

Elvakult fan a "buvartacsko" felhasználó. Kár vele vitatkozni. Nem érti milyen az ha van választásod saját ízlés szerint alakítani a rendszert.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1457) Rhino666 válasza Xero (#1451) üzenetére


Rhino666
őstag

De igen, komolyan gondoltam, mert stilisztikailag és igényességileg megüti a világszínvonalat, emellett HTML5, CSS3 és JS valid is, amit elég sok honlap nem mondhat el magáról. Kíváncsi lennék az építő jellegű kritikára, ha már ennyire nem tetszik (az alaptalan igénytelen/átláthatatlan fikázás nem az).

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1458) Xero válasza sixpak (#1454) üzenetére


Xero
nagyúr

Engem pont nem izgat amúgy, hogy a Samsung mit csinált.
Pusztán az Apple szemszögéből volt gázos a szitu. Tőlem aztán minden lehet tök egyforma is az sem érdekel, csak legyen olyan termék ami nekem jó.

Vissza is kanyarodva az eredeti témához ezzel. Én még továbbra is őrlődöm ezen a 4.7" dolgon. Max is fogdostam egy One tíz percíg, de nem nőtt meg a kezem/zseben a francnak sem. Pedig mar farmer volt rajtam. Kibaszott velem az Apple elég erősen. ;]

(#1459) Parallaxis válasza Xero (#1451) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nagyon beszűkült a szemléleted az Apple termékekkel kapcsolatban

A csodákat, kezdem átérezni a Mérnök Úr problémáját..
Ugyebár van egy világszínvonalon üzemelő garázscége, ami PC-s alkatrészeket árul. Hát mi lenne vele, ha a népség ilyen holmi almás gépeket venne, amihez nem kell semmi alaplap, meg videó kártya, meg beépített önmegsemmisítővel ellátott Vargáné és Tsa tápegység? Hát szegény miből fizetné a netet, hogy ezen fórum hitetlen népeit a helyes útra terelje? Gondolom jó zsíros pénzekért rendszergazdai feladatokat is ellát, no ez is kútba esne egy olyan gépnél, ahol nincsenek napi szintű problémák.. Teljesen érthető, hogy szívből gyűlöli az Apple-t, hisz ez a galád cég a mindennapi megélhetésére tör. :)

(#1460) Xero válasza Rhino666 (#1457) üzenetére


Xero
nagyúr

A kritikám pusztán az, hogy szerintem sablon egy jó része.

Kiragadott comment a css-ből:
"/* This is the default Tooltipster theme (feel free to modify or duplicate and create multiple themes!): */"

Nem szoktam weblapokat írogatni, de ilyesmi commenteket én nem rakok a saját kódjaimba. :)

(#1459) Parallaxis: Na ácsi! Mérnököket nem szidjuk!

Ettől függetlenül mint írta, nem ez a főállása, ami nem is baj. Csak ugyebár nagy különbség van aközött aki lehúzta az iskolát és aközött, aki közben/utána szakmai tapasztalatot is halmozott föl.

[ Szerkesztve ]

(#1461) UFC válasza Parallaxis (#1459) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát igen.

Kedves Rhino666 26 évesen ennyit tud.

Mondod itt a saját számítástechnika cégedet ami 2014-ben alakult meg. Még nincs 1 éves se az üzleted és már úgy írod mintha milyen nagy szám és mennyire sikeres a cég.....

Van egy HTC One telefonod meg egy régi Volvo-d közben meg itt elő adod a világmegváltó gondolkodásodat. Ha ennyi szabadidőd van akkor se a marketing osztályon nem sok feladatod lehet se a magánéletben pedig 2 éve akivel együtt élsz párod vele is kéne foglalkozni. De azt nézve hogy itt mennyi időt eltöltesz hát marha sikeres lehetsz.

(#1462) Rhino666 válasza emvy (#1450) üzenetére


Rhino666
őstag

Tekintve, hogy végzettség szempontjából, szakmai és saját vállalkozás szempontjából is értek az informatikához, számítástechnikához, mérnöki tevékenységhez (amellett, hogy marketing igazgató vagyok egy cégnél), igen mérvadó a szakmai tapasztalatom és szakvéleményem. Ki is lehet röhögni, de az nem engem minősít.

(#1460) Xero: Gratulálok, megtaláltál egy harmadik féltől származó jQuery komponens egyik komment sorát. :DDD Legközelebb majd kiszedem az összeset, vagy inkább nem is használok külső komponenst. :R

Egyébként meg egyáltlána nem sablon, kézzel készült nulláról. Annak ellenére, hogy a minősége ezek alapján simán megüti a jobbfajta sablonok minőségét. ;) De nézz utána nyugodtan, hátha mégis megtalálod valahol. :R

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1463) Cilindrik válasza Rhino666 (#1425) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Öreg, ne haragudj, minden tiszteletem de ritkán látok ilyen szemellenzős embert mint te.

Most itt ugy bizonygatod az igazad és próbálsz meggyőzni embereket, hogy látszik hogy 0 tapasztalatod van Apple termékellek de az OSX-el biztos (jó ha nem is nulla de 5-10 percnél nem több)

A sok badarságból csak egyet emelném ki az OSX-et:
Az én kis szakmám a DTP amit lassan 20 éve csinálok. Ebben a szakmában a cégek (a kicsiktől a multikig) előszeretettel használnak MAC gépeket és nem divatból hanem mert használhatóbb mint a PC.
Itt megemlíteném hogy pl a Photoshop először OSX-en volt elérhető, ahogyan rengeteg szkenner, levilágító stb. (mármint a driver).
De még az iskolában is (magyar állami suli) MAC-en oktatták a szakma csinját-bínját.

Jelenleg egy 2007-es őskövűlet C2D-s iMac-en dolgozok (sóher a főnök de ez nem ide tartozik) de még igy is bőven használható a legújab szoftverekkel, azokkal amik az otthoni szintén C2D win7es gépen ugy akadoznak hogy csak na. Ja a gépnek soha sem volt semmi baja de kicsit f*sok hogy a winyó előbb utóbb feladja.

És nem vagyok nyugdíjas de bevallom néha facebook-ozok. Amugy egy kolega itt pá hónapja csak azért le hpiszretezett mert MAC-en merek dolgozni PC helyett.

Ipad-et meg próbáld ki egyszer mondjuk pár napra, engem konkrétan leszoktatott az otthoni gépről.
Csak a pártatlanság kedvéért hozzá teszem hogy valószínú ezt tette volna egy jóbb féle androidos Tab is.

üdv

(#1464) Xero válasza Rhino666 (#1462) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerintem ne Vele izmozz. :DDD

(#1465) emvy válasza Rhino666 (#1462) üzenetére


emvy
nagyúr

A marketingigazgato karrier eleve nagyon jol mutat egy muinfos kepzes utan, tuti jol ment az egyetem -- a vilagszinvonalu weblap tenyleg csak hab a tortan.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#1466) Xero válasza Rhino666 (#1462) üzenetére


Xero
nagyúr

Őőő ok... :DDD

(#1467) Lacy6 válasza UFC (#1461) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ki vagy te nyomozó? xD Hogy mik vannak! :DD

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1468) Parallaxis válasza Rhino666 (#1462) üzenetére


Parallaxis
addikt

Tekintve, hogy végzettség szempontjából, szakmai és saját vállalkozás szempontjából is értek az informatikához, számítástechnikához, mérnöki tevékenységhez

Tudod, az öndicséret mindig kicsit büdös :)
Én több mint 20 éve foglalkozom azzal, amiről te írogatsz, de ettől még nem fogom magam fényezni, nekem az az elismerés a mérvadó, amit az ügyfelektől, kollégáktól kapok.

igen mérvadó a szakmai tapasztalatom és szakvéleményem.

Huszonévesen ez elég bátor kijelentés :D

Ki is lehet röhögni, de az nem engem minősít.

Hát, ha egy társaságban mindenki rajtad röhög, akkor az már okot adhat ám némi elgondolkodásra ;)

(#1469) UFC válasza Lacy6 (#1467) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát mindenkinek van egy állása amúgy majdnem :)

(#1470) Rhino666 válasza Xero (#1466) üzenetére


Rhino666
őstag

Ezzel most mit is akarsz mondani? :F Ja, hogy magamnak sem hagyhatok kommenteket a kódban? Vagy ez teszi kevésbé világszínvonalúvá? :) Szerintem ne erőltessük, keskeny ösvényen indultatok el. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1471) Rhino666 válasza UFC (#1461) üzenetére


Rhino666
őstag

Mondj egy dolgot amit szégyellnem kellene ezek közül. Vagy akár olyat, amiben többet értél el. A személyeskedésen és az önjelölt spionkodáson kívül mire vagy büszke? :)

(#1468) Parallaxis: Nem öndicséretnek szántam egyáltalán, csak rávilágítottam arra, hogy én is lehetek szakmabeli, attól még, hogy nem egyezik a véleményem más, szintén szakmabeli emberekével.

(#1465) emvy: 26 évesen előléptettek igazgatóvá, de rossz nekem. :U Biztos nagyon rosszul csinálok mindent az életben. :W

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1472) Parallaxis válasza Rhino666 (#1471) üzenetére


Parallaxis
addikt

csak rávilágítottam arra, hogy én is lehetek szakmabeli,

Lehetni lehetsz, csak az írásod ezt messze nem tükrözi.

(#1473) Xero válasza Rhino666 (#1470) üzenetére


Xero
nagyúr

Természetesen írhatsz, és hagyjuk is. :K

Aki azon az ösvényen elindult az jelen esetben Te vagy az OS X-es bejegyzéseddel.
Tedd túl magadat rajta, hogy butaságot írtál, a többség ezt felfedezte és pont.
Nem ciki az önbizalom, de tudd, hogy hol van ennek helye. ;)

Részemről itt lezártam, mert parttalan vita. A teli korsót, pedig nehéz megtölteni. :K

[ Szerkesztve ]

(#1474) Rhino666 válasza Parallaxis (#1472) üzenetére


Rhino666
őstag

Csak mert nem értek veled egyet? :F

(#1473) Xero: Kifejtenéd nekem, mi volt az a butaság amit én írtam, a többség meg felfedezett? :F Az önbizalmammal pedig nincs gond. Vagy attól kellene rosszul éreznem magam, hogy határozott véleményt alkotok és tartom magam hozzá? :F

Szerk: A vita részemről is le van zárva, mert látszólag nem lehet egymástól eltérő észérveket szembeállítani anélkül, hogy jönne egy-két zseni és elkezdene személyeskedni, indokolatlanul viccet csinálni az egészből, kiforgatni más szavát és szándékosan félreértelmezett mondatokon lovagolni. Persze tisztelet a kivételnek, sosem állítottam, hogy lenézem azt, aki máshogy gondolkodik, mint én -- még akkor sem, ha megrögzött Apple felhasználó (tisztában vagyok vele, hogy pl. a Photoshop, Premiere Pro stb. régen jobban futott Mac-en, mint Windows-on). Akik meg nem feltétlenül tartoznak a kivételbe; nem kell primitív hőbörgésbe kezdeni, ha kifogysz ellenérvekből.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1475) Parallaxis válasza Rhino666 (#1474) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem, mert nem értesz egyet nagyjából az egész IT iparággal, de ez hosszú történet lenne veled megértetni.

Lehet szeretni, lehet utálni az Apple-t, de semmibe venni azt amit eddig már letettek az asztalra csak olyan tudja, aki abszolút dilettáns a szakmában.

(#1476) Xero válasza Rhino666 (#1474) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez:

"Az OSX nem nekem való, mert értek a számítógépekhez és dolgozok is rajtuk. Nem vagyok se nyugdíjas, se Facebook-mániás tinilány."

Égbekiáltó marhaság.

(#1477) Rhino666 válasza Parallaxis (#1475) üzenetére


Rhino666
őstag

Ja értem, szóval nem értek a számítástechnikához, csak mert nem használok OSX-et és mert szerintem az Apple az összes "innovációját" mástól lopta és semmit nem tett le az asztalra a szektásító marketingen kívül. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#1478) emvy válasza Rhino666 (#1477) üzenetére


emvy
nagyúr

Kerdes: szerinted a Google-nel miert az OSX a de facto fejlesztoi oprendszer? Ott csak hulyek/hozzanemertok dolgoznak?

(Engem aztan nem erhet az a vad, hogy iFan vagyok..)

while (!sleep) sheep++;

(#1479) Xero válasza emvy (#1478) üzenetére


Xero
nagyúr

Ejj pont ezt akartam ellőni, de azzal, hogy véletlenül csináltak saját frissítési backendet hozzá? :DDD

Amúgy még mindig Win-el kínzod szegény rMBP-t? ;]

(#1480) emvy válasza Xero (#1479) üzenetére


emvy
nagyúr

Most epp nem, mert a LightTable mindenen ugyanugy megy, es kvazi csak azzal szorakozom mostansag -- nyaron nem igazan ment jol a Windows rajta, nagyon melegedett vele. Linuxot lenne jo rarakni, de az egy remalom MBP-n, sajnos.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#1481) Xero válasza emvy (#1480) üzenetére


Xero
nagyúr

Csak mert most én is felzavartam rá egy 8.1-t natívan (a MP-n nem volt elég hely az SSD-n :B ). Ez a skálázás dolog még nem az igazi.
A melegedést én is érzékeltem. ThrottleStop és MacsFanControl párossal meg lehetett oldani a gondot. Ha mégis kínoznád tovább. ;)

A 2007-esen nekem járt Debian és Arch is. Nem mondom, hogy nem volt vele sz*pás, mert volt, de összelőhető.

[ Szerkesztve ]

(#1482) emvy válasza Xero (#1481) üzenetére


emvy
nagyúr

Koszi, megnezem.

Jah, igen, osszeloheto, de nincs _annyira_ nagy kedvem szopni vele, tekintve hogy ports-on keresztul majdnem minden megvan igy is. Sajnos most a Yosemite alatt nem megy a ports egyelore.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#1483) #40359168 válasza buvartacsko (#1399) üzenetére


#40359168
törölt tag

"iPhoneon azonnal pöccre ment ugyanez. Bármiféle beállítás nélkül azonnal látta az AirPrint képes nyomtatót és működik."
Ugyanez nálam a munkahelyen, 4S-sel, annyi, hogy mi WP-ről is megpróbáltuk.

(#1484) Xero válasza emvy (#1482) üzenetére


Xero
nagyúr

Elvileg forrásból megy. Szoktam nézegetni a levlistákat és valami ilyesmi rémlik. De tényleg csak nézegetem, szóval lehet, hogy valamit félrenéztem.

(#1485) gabber01


gabber01
addikt

Don't feed the troll! Lehetne már ennyi eszetek.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#1486) P00By válasza dilajoska1 (#1430) üzenetére


P00By
nagyúr

Mind a kettőt imádtam! :K

(#1487) KraX válasza Rhino666 (#1383) üzenetére


KraX
őstag

"Szigorúan. Mögé látok az Apple birkamegtévesztő vallási és marketing hadjáratának és tudom, hogy attól még, hogy sokan leutánozták az iPhone-al elterjedt apróságokat, egyiket sem az Apple találta ki - mindent mástól loptak."

Meg ha igy is lenne,akkor is az a helyzet, hogy az apple hasznalhatobba tette az adott featuret es itt rengeteg peldat fel lehetne hozni ha akarod bovebben kifejtem. A blizzard is hasonloan tevekenykedik, nem sok sajat otletet alkalmaznak a jatekaikban, de amit atvesznek mashonnan azt kipolirozzak es hasznalhatobba teszik. Engem mint usert total hidegen hagy, hogy az lg prada elobb jott ki ha egy hulladek a konkurens termekhez kepest es itt nem feltetlenul az applerol van szo.

For the God Emperor!

(#1488) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Látom itt már hosszú oldalak óta csak offtopik és szájkarate megy. :DDD

Na, én saját magam részéről - nagy-nagy Apple szeretőként - a következőképp látom a helyzetet. Valóban nem hozott semmi meglepőt az új iPhone, de azért lássuk be, egyre nehezebb feltalálni a spanyolviaszt ebben a szegmensben. Engem a nagyobb felbontás vagy több RAM cseppet sem izgatna, tehát ilyen téren irrelevánsnak és gyerekesnek tekintem a hasonlítgatásokat, hogy "2012-es technológia", stb. Aki használt már iPhone-t, tudja jól, hogy nem sok jelentősége van, ahogyan pedig egyre erősebbek a hardverek, gyakorlatilag észre se vehető. Vagy velem van a baj, hogy jelenleg az iPhone 5-öm prímán működik, annyira simán és gyorsan, hogy nem érzek ingerenciát a váltásra, legalábbis közel sem akkorát, mint a két éves iPhone 4-esemnél anno? Ha attól vagyok iSheep, hogy úgy érzem, "szánalmas" 512 MB rammal és több éves technológiával is prímán fut a készülékem, akkor oké, legyen hát, hívjatok iSheep-nek... :U

Ami a dizájnt illeti, nyilván élőben kell látni, de azt azért elismerem, hogy ez a formavilág az én szemeimnek kevésbé "szexi", mint az i4/i5 szögletes eleganciája; bár nem kétlem, valószínűleg jobban kézbe simul.

Nem fogok váltani i5-ről, nem azért, mert rossz készüléknek tartom az új modelleket, hanem egyszerűen azért, mert tökéletesen működik az i5-öm; az egyedüli dolog amire már rég óta fáj a fogam, az a Touch ID, de ez azért olyan dolog, amire simán tudok várni akár még egy évet. Továbbá, tanulva az 5S példájából (ami azért bőven hozott újdonságokat), egyáltalán nem biztos, hogy a 6S csak ráncfelvarrás lesz, sőt mi több, én el tudom képzelni, hogy a 6S lesz a "real deal" - talán még azokat a "fránya" csíkokat is eltüntetik vagy elvékonyítják a hátlapon, bevallom, azok nekem se tetszenek túlzottan. :)

Száz szónak is egy a vége: részemről egy újabb nyugis, elégedett, boldog év következik az iPhone 5-ömmel, aztán jövőre meglátjuk, mi a helyzet. :)

(#1489) petymeg


petymeg
addikt

Az utóbbi néhány iPhone szériában, (a 4-től felfele) az egyetlen, ami tetszett az a külcsín volt. Szerintem baromi szépek voltak a 4-5 számozású szifonok.
Nos, ezzel ezt is sikerült elbaltázni és visszatértek a szappantartó formához.
De mindegy is, úgyse én vagyok a célközönség.
Utálom a kötöttségeket.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1490) tDr1v3r válasza petymeg (#1489) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A szappantartó forma a legjobb fogás szempontjából szvsz.

Az új iPhone már az iOS 8 miatt is elcsúszott nálam... vannak jó funkciók, DE nem szép a felület. Az alapkoncepció jó lenne, de nem figyeltek a feedback-ekre, pedig elég sokat kaptak tavaly... elveszett belőle az amiért jónak tartottam eddig az iOS-t (az alkalmazásokon kívül).

Hogy nagyon csúnyán mondjam: az iOS 7 designalapjaira hajazó vonal követő MIUI 6 jobban néz ki mint az Apple saját felülete.

Rhino666, te meg nagyon beképzelt vagy. Többek között a hozzád hasonlók miatt tagadják sokan azt hogy magyarok...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1491) akoska07


akoska07
nagyúr

Amióta figyelem az iphone-kat...
Még ekkora "lehúzás" nem volt az apple részéről.

Megjelent a szolgáltatóinknál a listában.

Ez aránytalanul rohadt drága !!!

Nagyon szerettem volna egy ilyet tulajdonolni,de "hülye azért nem vagyok".
Legalábbis a mostani gondolkodásom alapján,nem. :o

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1493) akoska07 válasza R-E-D (#1492) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ideiglenesen mellé,két előfizetéssel.
Majd leváltotta volna.

De ez elmebeteg módon drága !
De tényleg !

Azért ennyire nem fog odab@szni a készülék !!!

Az árakon felkúrtam magam rendesen !

Ráadásul idióta módon kihagyták az egyetlen elfogadható opciót,a 32GB verziót ! :W
16Gb kevés,a 64Gb-nak meg nem sok értelme van,a 128Gb-ról nem ejtenék szót.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1494) Lacy6 válasza akoska07 (#1493) üzenetére


Lacy6
senior tag

mennyi lenne?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1495) almoska84 válasza Rhino666 (#1462) üzenetére


almoska84
tag

Tekintve, hogy végzettség szempontjából, szakmai és saját vállalkozás szempontjából is értek az informatikához, számítástechnikához, mérnöki tevékenységhez (amellett, hogy marketing igazgató vagyok egy cégnél), igen mérvadó a szakmai tapasztalatom és szakvéleményem. Ki is lehet röhögni, de az nem engem minősít.

Bocs, h belepofázok, de csöppecskét nem túl nagy az arcod?

:DDD :DDD :DDD

LG Leon 4G LTE :D

(#1496) #72042496 válasza akoska07 (#1493) üzenetére


#72042496
törölt tag

A szolgáltatónál pár hónap alatt is sokat csökkenhet az ára, nem? Ez egyelőre csak előrendelés, nem csoda, ha drága. Ha esetleg hosszabb távon sem lesz olcsóbb, maximum megmarad a pénzed. Különben is csak egy telefonról van szó, emiatt szerintem egy percig nem éri meg idegeskedni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1498) akoska07 válasza Lacy6 (#1494) üzenetére


akoska07
nagyúr

Előrendelhető:
[link]
Látható az összes opció.
Elmebeteg.... :o

#1496 Balika911 : Igen csökkenhet az ára.
Viszont pár hónap után már régen nem az i6-ról fognak beszélni,hanem az új versenytársakról. És engem sem fog érdekeli már decemberben sem.

#1497 R-E-D : Tényleg vicc !
i4 óta figyelem az áraikat,de mindig mást vettem.
Más más okból kifolyólag,de sosem döntöttem az iphone mellett.
Az i5 már nagyon csalogató volt,de akkor meg HTC One-t vettem,ami szintén nagyon jó döntésnbek bizonyult. A One után csak olyan készülék jöhet,ami néz is ki vhogy illetve tudásban és erőben aksi tekintetében tudja hozni azt a szintet,illetve inkább felül mulnia kellene ugyanis a One már 1.5 éves cucc.

Az i6 tetszik nem kicsit,bizalmat szavaznék nekik és megvásárolnám,de ez ..... pffff mennek a pics@ba a szarukkal. :o

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1499) sixpak


sixpak
nagyúr

Pusztán érdeklődésképpen kérdem, hogy az otthoni szórakoztatótechnikai eszközökkel mennyire képes együttműködni egy iPhone?
És itt nem az Apple által gyártott egyéb készülékekről beszélek, mivel az nem olyan sok háztartásban van, hanem wifis tévékről, hálózatra kötött erősítőkről, amelyek azért már rengeteg otthon szerves tartozékai.
Magyarul, képes egy iPhone arra, hogy hazaérek melóból és mondjuk két érintéssel elindítok egy Lana Del Rey albumot a telefonomról, mondjuk Flac formátumban a nappaliban lévő hangrendszeren?
Vagy egy videót ugyanígy megosztani a tévével helyi hálózaton keresztül, Miracast-tal vagy bármilyen más módon?
Vagy épp egy fotóalbumot küldeni a tévére...
Nekem ezek fontos dolgok és tényleg fingom nincs róla, hogy ez megoldható-e egy iPhone-al.
Köszönöm a válaszokat.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1500) Dany007 válasza akoska07 (#1498) üzenetére


Dany007
veterán

"Viszont pár hónap után már régen nem az i6-ról fognak beszélni,hanem az új versenytársakról. És engem sem fog érdekeli már decemberben sem."

Most jól értem, neked azért kellene most az i6, mert még arról beszél mindenki? Nem igazán tudom értelmezni mit is jelent ez... És, hogy mi fog változni decemberig...

"Előrendelhető:
[link]
Látható az összes opció.
Elmebeteg...."

Szintén nem tudom jól látom-e. De én úgy olvasom, hogy 99 font a telefon 2 éves előfizuval ami havi 38 fontot kóstál. Vagyis 40 ezer forint a telefon és havi 15 ezer a havidíj?
Csak azért nem értem, mert itthon a T-nél az i5S most, az akciózás után(!) 2 éves hűséggel, havi 15 ezres előfizetéssel is 110.000 forint. [link]
Mindezt persze a magyar fizetésekhez nézve...
Szóval most valamit vagy nagyon benézek, de abszolút nem értem, hogy a UK árakban mi az elmebeteg? Mert ahogy elnézem nálunk az i5S 3x drágább, mint nálatok az i6.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.