Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) catroot válasza mondomén (#603) üzenetére


catroot
veterán

Yepp.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#702) BulletBill27 válasza CloZee (#693) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Te szóltál le mindenkit, aki jobban szereti a fémet a műanyagnál. :U

(#703) ^Boss válasza Janez0085 (#697) üzenetére


^Boss
őstag

mi köze a fizetésnek a botrányhoz?
hitelesítés ujjlenyomattal
bank és terminál kapcsolata, SEMMI nem tárolódik. világosan be lett mutatva.

bár gondolom a legnagyobb bankokat nem érdekli, hogy a fizetések nem biztonságosak, és csak poénból álltak az egész mögé (amit az android-féle megoldás évek óta nem tudott elérni).

(#704) Parallaxis válasza furio (#696) üzenetére


Parallaxis
addikt

Rendben, de mégsem akarsz HD Ready tévéket árulni Retina HDként

Házon belül annak nevezi, aminek akarja, aki ezen fennakad, azt csak sajnálni tudom.
Aki kicsit is ismeri az Apple-t, az tudja, hogy nem szeretnek számokkal és adatokkal dobálózni, nem a feature listát gondolják lényegesnek, mint a többi gyártó.
Ha eddig a kijelzőt Retina Display-nek hívták, akkor elég egyértelmű, hogy nem fognak eltérő megnevezést használni (még összezavarnák a gyengébb képességű vásárlókat :) ).

(#705) w333


w333
félisten

Miért nem lehetett kicsivel vastagabb ... most ez akkor jó így Link :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#706) section9 válasza ^Boss (#672) üzenetére


section9
őstag

A két napos üzemidő számomra is elég vonzó és gondolkozom is a vásárláson, de a puding próbája az evés. Majd a 0day vásárlók letesztelik, nehogy ez a készülék is "rosszul fogod" legyen. :)

(#707) CloZee válasza Parallaxis (#694) üzenetére


CloZee
aktív tag

Szemész?

(#704) Parallaxis : "Aki kicsit is ismeri az Apple-t, az tudja, hogy nem szeretnek számokkal és adatokkal dobálózni"
Persze, mert az átlag vásárlójuk nem érti meg, nem tudja mi az, ezért marketing szövegeket és neveket dobnak eléjük. Mert azt tudják hangoztatni, hogy bezzeg nekem ilyen, neked meg "csak" fullHD :D (Mobilarenán olvastam..)

[ Szerkesztve ]

(#708) furio válasza Parallaxis (#704) üzenetére


furio
aktív tag

Egyáltalán nem erről szólt a hasonlatom.

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#709) Cyberpunk válasza Janez0085 (#697) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem hoz újdonságot az iOS8? LOL :D

Csak egyet ragadok ki OS X és iOS közötti együttműködés. Ilyen szinten másik rendszer nem tudja. Azért ez elég komoly nem?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#710) w333 válasza Cyberpunk (#709) üzenetére


w333
félisten

Azért a jelenlévők közül megnézném hány embernek van OSX számítógépe, ismerőseimnek még mobilinternetre sem telik, de lényeg hogy ott az i5S a kezében, aztán wifi ... wifi ... wifi megmondod a jelszót stb. :o

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#711) ^Boss válasza section9 (#706) üzenetére


^Boss
őstag

ez elég valószínű, hogy nem lesz kamu, mert az 5S (1 nap mindenképp, de inkább 1.2-1.3) idejei x2 majdnem minden esetben az üzemidő a táblázatban. a 4.7-esnél meg egy 1,2-1,3-mas szorzó.
nem véletlen, hisz 50%-al kevesebbet fogyaszt az A8, így hiába nőtt a kijelző (és az akku, ami a nagyobbikban 2900 körüli elméletileg), nő az üzemidő.

(#712) Cyberpunk válasza CloZee (#693) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt tudom én is nem ma kezdtem az ipart volt műanyagtól elkezdve mindenem már gyakorlatilag. viszont prémium kategóriában nem nyerő a műanyag. Lásd a HTC is fémmel nyomul. És nem csak mobiltelefonoknál van ez így, ha nem tábláknál, laptopoknál, óráknál! Igen órák az összes igényes prémium kategóriás termék valamilyen fém burkolattal rendelkezik.

w333: nekem van. :D Viszont látod ettől még tudja.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#713) ^Boss válasza w333 (#710) üzenetére


^Boss
őstag

azokat sosem értem meg, akiknek nem telik rá, minek vesznek egy bizonyos ár fölött telefont. ha nem tudod érdemben kihasználni, mert nincs mobilneted (min. 1GB szvsz), akkor az egész nem éri meg...

(#714) BulletBill27 válasza w333 (#710) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ha nekik úgy kényelmes, nem sok beleszólásod van a dologba. ;)

(#715) CloZee válasza Cyberpunk (#709) üzenetére


CloZee
aktív tag

Kíváncsiság: Milyen extra együttműködés van az Osx és az Ios közt mint mondjuk egy BlackBerry 10 és BB Link közt? Vagy egy Galaxy S4 és a Samsung szoftvere közt?

(#712) Cyberpunk: Hogy az istenbe jön ide az óra? :U Én arról beszéltem, hogy a sok hülye sznob leugatja a műanyagot, és akkor is a fémes isteníti, ha sokkal rondábban lehet csak megoldani (lásd iphone 6), csak mert fém. Na itt kezdődik az elmebetegség, nem képesek látni, hogy elcseszte az apple, mert lenne rá megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#716) Cyberpunk válasza CloZee (#715) üzenetére


Cyberpunk
félisten

[link]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#717) CloZee válasza Cyberpunk (#716) üzenetére


CloZee
aktív tag

Nem a marketing duma érdekel, hanem a tények.

(#718) BulletBill27 válasza CloZee (#715) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Mert a Samu lakkozott műanyagja a dizájn non plus ultrája, nem?

(#719) Cyberpunk válasza CloZee (#717) üzenetére


Cyberpunk
félisten

OMG! Ezek a tények. :D Le is rajzoljam? Ott a YT bétákon működik, lehet lesni!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#720) h3lios válasza BulletBill27 (#718) üzenetére


h3lios
addikt

Főleg, hogy már lecserélték azt a design-t. :D Keress más érvet ;)

B-tag: H3lios#2825

(#721) CloZee válasza BulletBill27 (#718) üzenetére


CloZee
aktív tag

Te komolyan ilyen elvakult vagy? Ki beszélt itt a Samsungról? Tanulj már meg olvasni, talán hasznodra is lesz.

(#719) Cyberpunk : Ha azok a tények, amik az apple.com on meg az appleblogon meg a hasonló fizetett oldalakon vannak, akkor a világ egyetlen használható telefonja az iphone még akkor is ha be se leeht kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#722) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Gyakorlatilag ugyanakkora az a külső mérete az 4,7 colos Iphone 6-nak , mint az 5 colos Samsung s4-nek és nagyobb a felbontása, ez azért vicc szerintem:
[link]

(#723) w333 válasza ^Boss (#713) üzenetére


w333
félisten

Azért mert rajta van az Apple Logó ... és mindenki lássa :W

Különben pont az ilyen emberkék vásárolnak ilyen tokot, kicsit gáz ... :U

(#722) ToniSoprano

Ugyan akkora mint az LG G2 ami már 5.2" kijelző ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#724) ^Boss válasza CloZee (#717) üzenetére


^Boss
őstag

jön egy hívás a telefonon, felveszed mac-en, vagy ipaden. sms-t küldhetsz mac-ről. nem imessage-t, smst, azaz nem csak almásokkal tudsz gépről beszélni (ami nyilván kényelmesebb, főleg ha előtte ülsz). és ezek persze visszafele is mennek, ha jön sms iphone-ra, megkapod mac-en, ipaden is.

böngészés: tudod folytatni a böngészést, amit elkezdtél iphoneon, mac-en is. felajánlja külön.

fejből ennyi, biztos vannak még apróságok.

(#725) Janez0085 válasza Cyberpunk (#709) üzenetére


Janez0085
tag

Azèrt azzal legyèl tisztàban, hogy a HUN iPhone felhasznàlók zömènek nincs semmilyen Mac gèpe. De a telefonon belül semmilyen közvetlen vàltozàs nincs aminek valós haszna van. De ez globàlis problèma, egyik gyàrtó sem tud elôrukkolni semmilyen új nagyszabàsú funkcióval. Alkotói vàlsàg van. Ezèrt is kèszült nagy kijelzôs iPhone nem Pedig a fanok miatt magasról szart az Apple mindig is az igènyekre mentek a sajàt elgondolàsuk alapjàn elôre. Az hogy csiszolgatja a Mac -hez az iPhone-t hàzon belül nem tartom akkora innovàciónak.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#726) BulletBill27 válasza CloZee (#721) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Te fröcsögsz itt órák óta. Nem jön be neked a telefon , nem veszed meg. Ennyi ;)
Mellesleg milyen elvakult? Csütörtök óta van iPhone 4s-em. :D

(#727) h3lios válasza w333 (#723) üzenetére


h3lios
addikt

Azt mondod ? :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#728) ^Boss válasza w333 (#723) üzenetére


^Boss
őstag

ez a szomorú, én örülnék a legjobban, ha nem lenne tele fikázással a topic, és csak az venne iphone-t/egyéb apple terméket, akinek szüksége van rá. rohadt idegesítő, hogy egy bejelentésnél a topic hsz-einek 80%-a flame, amikor nem ezért vagyok itt, hanem hogy megbeszéljük az újdonságokat...

volt dolgom mindegyik rendszerrel, nekem az apple-vonal tudja a legtöbbet nyújtani. nem vagyok fanboy, viszont az ok nélküli fikázást (retina hd-n fennakadók pl) képtelen vagyok elfogadni, mert óvodás szint.

(#729) furio válasza ToniSoprano (#722) üzenetére


furio
aktív tag

Ezt írtam fentebb, tényleg vicc. Mondják meg kérem, mi van az Apple iPhone6 házban, ami a Galaxy S4 házban nincs. mert hogy 5" Full Hd kijelző nincs az is biztos (2013!!). A galaxy s4 kissebb minden irányban, kivéve a vastagságot, ott sajnos kikap 1mm-el :) És akkor hol az S5, G3vsiPhone6plus size compare ...

[ Szerkesztve ]

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#730) BulletBill27 válasza h3lios (#720) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Most komolyan kezdjük elölről a tegnapit? :U
Zavar, hogy androidot futtat, ezért nem vettem meg. De nem megyek át a topikjába osztani az észt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#731) w333 válasza ^Boss (#724) üzenetére


w333
félisten

Micsoda innováció ... valaki használ még SMS -t :F

Ott a Facebook a telefonon és a számítógépen is, minek ehhez iOS ?

(#727) h3lios

Tavaly már reagáltam erre ... Link :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#732) CloZee válasza ^Boss (#724) üzenetére


CloZee
aktív tag

Na így kértem. Ez ! Linux alól eddig is meg lehetett valósítani (tudtommal "csak" droid irányba és csak 4.0.4 felett), ezt az írást és jelzést, de ez jó dolog hogy integrálták a rendszerbe.

Viszont ezt a böngészős dolgot a Chrome tudja jó ideje. Link szinkronizáció vagy mi a neve

[ Szerkesztve ]

(#733) Cyberpunk válasza Janez0085 (#725) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igazad van mifelénk nem topzódnak a Mac-es felhasználók, de ettől még ez lényeges dolog, még ha érdektelennek is tűnik annak, akinek nincs Mac/iPhone/iPad otthon.

w333: az SMS az csak egy a több funkció közül! :) Attól, hogy szerinted az SMS ódivatú, még nem lesz jelentéktelen ez a fajta kommunikáció a eszközök között.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#734) Csapoati válasza furio (#729) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A fémnek sok hely kell. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#735) Coq válasza GregOlah (#393) üzenetére


Coq
aktív tag

LOL, ez nagyon jo ! :DD

(#736) Parallaxis válasza CloZee (#715) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kíváncsiság: Milyen extra együttműködés van az Osx és az Ios közt mint mondjuk egy BlackBerry 10 és BB Link közt? Vagy egy Galaxy S4 és a Samsung szoftvere közt?

Hibás a kérdésed, mert OSX - iOS az azt jelenti, hogy a mobil és a desktop rendszer közötti kapcsolat, míg ilyen szintű kapcsolat BB és Android esetén nincs egyetlen desktop rendszerrel sem (az Android L esetén majd lesz a ChromeOS-el hasonló kapcsolat, de a Windows-zal az sem kommunikál olyan szinten.)

és akkor is a fémes isteníti, ha sokkal rondábban lehet csak megoldani (lásd iphone 6),

Ismét olyasmit állítasz, amihez oda kellene írnod, hogy SZERINTED..
Az Apple megoldása ugyanis egyáltalán nem nevezhető rondának, max ha elvakult hater vagy. Más, mint az eddigi megoldásaik, de semmiképpen nem nevezném rondának.

nem képesek látni, hogy elcseszte az apple, mert lenne rá megoldás.

Van egy apró bibi.. Nem véletlen, hogy te innen kritizálsz és még életedben nem terveztél semmit, aminek kicsit is köze lenne a komolyabb ipari formatervezéshez és/vagy mobilkommunikációhoz. Szóval hidd el, akik ezt megtervezték, többszörös életnyi tapasztalattal rendelkeznek ezen a téren, mint ahogy te valaha is fogsz. Innen nézve meg elég humoros a véleményed.
Ezt nem bántásból írom, nekem sincs ezen a téren tapasztalatom, de nem is tartom okosabbnak magam tőlük.

(#737) Cyberpunk válasza CloZee (#732) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Biztos van egy csomó más lehetőség ezekre, meg valamilyen formában máshol is megfordul, ezt butaság lenne megkérdőjelezni, viszont itt rendszerszintű integrációról van szó. Nem segédprogramok, meg böngésző alkalmazásokról. Remélem érted mi a különbség.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#738) ToniSoprano válasza Csapoati (#734) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azt nem értem, hogy a P6-os is fémből van mégis 4,7 colos HD kijelzővel láthatóan kisebb a mérete mint az iphone 6-é és szerintem jobban is néz ki, de ez szubjektív.
[link]

Én egyébként nem szeretem annyira a fémet, mert télen hideg, nyáron forró, most ez annyira jó. A műnyag meg jól szigeteli a hőt és szerintem kényelmesebb a fogása.
A strapabíróság szerintem meg nem csak a fémen múlik, hanem a vastagságon, majd megnézem mennyire lesz strapabíró ez az elvékonyított új ház....

[ Szerkesztve ]

(#739) Lecs@ válasza Parallaxis (#736) üzenetére


Lecs@
addikt

Szeretsz vitázni ?

512 GB

(#740) CloZee válasza Parallaxis (#736) üzenetére


CloZee
aktív tag

Nehéz belátni, hogy elcseszték mi? Még mindig ott van példának a HTC One .Ebben semmi haterkedés sincs (4S-em volt majdnem 1 évig, szóval az se jöhet, hogy mennyire utálom az apple-t).

(#737) Cyberpunk : Azért ez a rendszerszintű integráció is annyit jelent, mint mondjuk Ubuntu-nál, hogy fenn van alapból a LibreOffice, semmi többet. Más eszközöknél picit nehéz lenne megoldani, mert oké, itt a Windows, de van kismillió gyártó kismilliárd telefonja. Pöppet egyszerűbb 1 desktop OS-t kompatibilissá tenni 4 fajta telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#741) w333


w333
félisten

Hatalmas ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#742) emvy válasza CloZee (#740) üzenetére


emvy
nagyúr

Hogy definialod az elcseszest? Ugy, hogy CloZee-nak egy magyar forumrol nem tetszik (aki egyebkent se venne meg, barhogy is nezne ki)? Rekordeladasokat fog produkalni, ebben biztos lehetsz. Ez a definicioja a sikernek.

while (!sleep) sheep++;

(#744) Cyberpunk válasza Lecs@ (#739) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szeretsz trollkodni, és flamelni? :U

QwErTy42: atya ég! :DDD :C Szabadnap. ;) Nem azért, hogy tudjak vitázni egész nap! :P

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#745) Csapoati válasza QwErTy42 (#743) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Délután kell csak bemennem, problem? ;]

#736 Parallaxis: Szerinte ronda, szerinted nem. Egyikőtöknek sincs "igaza", mert szubjektív. Azon lehet gondolkodni, hogy megoldhatták-e volna jobban? A HTC One-t elnézve szerintem igen. Tényleg legalább a színekkel variáltak volna kicsit a fugáknál.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#747) Lacy6


Lacy6
senior tag

Ez bizony nagyon kevés. Mi fogja eladni ezt a telefont a nagyobb kijelzőn és márkán kívűl? Van valami újítás, vagy sajátosság, mint pl. boomsound, duo camera. Mert mindegyik gyártónak van valami különlegessége amit hangsúlyoznak. Itt semmi innováció. Jól látom? Kicsit meg vagyok döbbenve

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#748) AS válasza w333 (#741) üzenetére


AS
félisten

Nagyon durva :Y :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#750) CloZee válasza w333 (#741) üzenetére


CloZee
aktív tag

iDiots ...úristen :DDD

(#747) Lacy6: widgets :D brand new features

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.