Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) zeno79 válasza Sty01 (#12600) üzenetére


zeno79
őstag

[troll on] A telefonnal semmi baj sőt! a MIUI az optimalizálatlan [troll off]

[ Szerkesztve ]

(#12602) gusthy válasza Sty01 (#12600) üzenetére


gusthy
veterán

Az egy hibás akkumulátornak tűnik. Garanciális még? Mert így az egész telefon értelme kérdőjeleződik meg.

(#12603) Steve1207 válasza Sty01 (#12600) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem fut valami, azért melegszik és azért merül üresjáratban is annyira.
A legegyszerűbb, ha van egy factory reset és mindenféle account hozzáadás nélkül megnézni, nyomkodni. Bt, gps kikapcsol, egy kis wifivel net, rámásolni egy filmet stb, hogy akkor melegszik-e és ugyanolyan rohamban merül-e továbbra is.

.

(#12604) Lecs@


Lecs@
addikt

Alátámasztom, a friss Dev nagyon rendben van.

50 ℅ , tegnap reggeltől...2 óra chrome, sok-sok skype, messenger hívás, majdnem egy óra telefonálás, fotózgatás, youtube, folyamatos szinkronok stb...Fényerő 50 ℅ kb.

1

2

3

4

5

Nekem ez több mint jó.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#12605) Old FatBoy válasza Sty01 (#12600) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

A kihangosítás eléggé zabálja az aksit.
Tapasztalatból mondom.
Rendszeresen "olvasok" hangoskönyvet.

Audiophile Troll

(#12606) gusthy válasza Old FatBoy (#12605) üzenetére


gusthy
veterán

+1
A görög nyelvleckém is sokat eszik.

(#12607) ottoyes válasza gusthy (#12606) üzenetére


ottoyes
senior tag

..magyarúl tanulnál meg végre.. ;] :D

Ottoyes

(#12608) Steve1207


Steve1207
veterán

Kis egyéb: CM13 szépen frissül így, hogy hivatalos lett.
Kamerát is sokat tesztelgettem, de a legutóbbi CM alatt már engedélyezve van a camera2 api, így meg kellett válnom a régi camera next modtól. Most ez a befutó, ha valaki tesztelgetne: [link]
Megy minden, ami kell, MIUI-s kameránál jobb képeket csinál, picit rosszabbat a Snap kameránál, de fájlméretben kb fele (tömörítést nem találtam benne). Stabil, egyszerű, jó.

.

(#12609) gusthy válasza ottoyes (#12607) üzenetére


gusthy
veterán

Hehe :)

(#12610) RVR400 válasza gusthy (#12598) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem akkor sem lett több 7 óránál, ráadásul ez 1 nap alatt volt, tehát 2-3 nap készenléttel ugyanúgy az 5 óra körüli eredmény jön ki, szóval nekem semmit nem ért.

(#12607) ottoyes: magyarÚl? :(

[ Szerkesztve ]

(#12611) gusthy válasza RVR400 (#12610) üzenetére


gusthy
veterán

Gondolom, hogy erősen használatfüggő. Nekem az a tapasztalatom, hogy maga a képernyő kb a 2/3-át fogyasztja így. Értelemszerűen a készenléten nem javít.

Egyébként úgy tűnik, hogy a mostani, 6.8.4 dev nagyon barátságos az aksival.
Nekem most 53%, és 5 óra 50 perc SOT. Igaz, ebben nem volt sok készenléti idő, viszont folyamatos wifivel.
A 7 óra + egy nap készenlét az nem biztos, hogy rossz, attól függ, hogy milyen rádió ment. Ha LTE, akkor nagyon jó, ha 3G, akkor is elég kellemes.

[ Szerkesztve ]

(#12612) ottoyes válasza RVR400 (#12610) üzenetére


ottoyes
senior tag

..pont ez a lényeg!

Ottoyes

(#12613) dredbiro


dredbiro
senior tag

gyári böngészővel hogy lehet ide képet feltölteni, mert nekem továbbra sem sikerül

Good hunting,STALKER !

(#12614) Drughi válasza Szicskeee (#12589) üzenetére


Drughi
addikt

Én ugyezzel szívtam órákat. Nem egyértelmű a leírás,.

(#12615) Nova96 válasza Steve1207 (#12608) üzenetére


Nova96
őstag

3g-t dobalja meg vagy most mar stabilnak mondható a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#12616) Graphics válasza Sty01 (#12600) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott szerintem valami szoftveres gebasz lesz.

Milyen rommal használod?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12617) Graphics


Graphics
Jómunkásember

6.8.4 alatt a Messenger felugró ablak értesítései hiába van bekapcsolva, nem dobja fel.

Valakinek elcseszte a frissítés ezt?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12618) Steve1207 válasza Nova96 (#12615) üzenetére


Steve1207
veterán

Talán az első 1-2 verzióval volt ilyen, hogy nem talált hálózatot, meg eldobta. Utána a CM radio pack kellett egy verziótól, azóta problémamentes nálam az összes és sokkal gyorsabb és stabilabb, mint egy MIUI, pedig párszor visszatértem.

.

(#12619) hatragyi válasza hatragyi (#12599) üzenetére


hatragyi
tag

Ez lett a vege:
Akku: 2%
Sot: 7:10
Standby: 2 nap 7 ora

(#12620) Lecs@ válasza hatragyi (#12619) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem ez egy tökéletes akkuidő. Legtöbb más telófelhasználó ilyenre vágyik.

512 GB

(#12621) ux1 válasza Steve1207 (#12618) üzenetére


ux1
addikt

Ezt csak megerősíteni tudom.
+1

:)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12622) Auratech


Auratech
őstag

Holnap átveszem a kicsikét. Szeretnék venni két kemény tokot és üvegfóliát a telóhoz. Egy elegáns vékony tokot és egy erősebb kialakításút, Van honi elérésű javaslat?
Mérete szerint a note3, vagy valamelyik korábbi típus tokja rámegy? Az erősebb kialakításúnál csak a kamera kivágása érdekes, az ujjnyom nem. moddolni fogom némileg. Köszi!

Auratech Field Recording

(#12623) ottoyes válasza hatragyi (#12619) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ez eléggé korrekt eredmény.. :K

Ottoyes

(#12624) kocsisdavid5 válasza Graphics (#12617) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Nekem is a 6.8.4 van fent, és tökéletesen működik a messenger.

(#12625) ux1 válasza Auratech (#12622) üzenetére


ux1
addikt

'Osztán mi lenne ha beírnád a Googliba?

Pl. Ipaky mondjuk aqua.hu

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#12626) pippin12 válasza Steve1207 (#12618) üzenetére


pippin12
tag

Nálam is nagyon bejövős, radon kernellel, sokkal gyorsabb a telo és a multitasking, folyamatos bt vel (miband2), 7-8 óra sot 10% nál.

[ Szerkesztve ]

(#12627) Lecs@


Lecs@
addikt

Nem a vége, de nyomom töltőre. Ez nekem abszolút jó most...

512 GB

(#12628) pippin12


pippin12
tag

Nekem az a gondom miui-val, ha kilövök minden ramoptimalizalast akkor is olyan mintha egy 1gb-os telóm lenne sok akadással.. Mióta cm13 van fent , komolyan egy másik univerzum..

[ Szerkesztve ]

(#12629) smithsys válasza Lecs@ (#12627) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ez melyik ROM?

(#12630) Lecs@ válasza smithsys (#12629) üzenetére


Lecs@
addikt

6.8.4 Dev

512 GB

(#12631) smithsys válasza Lecs@ (#12630) üzenetére


smithsys
aktív tag

Köszi. Gyűjtöm az infokat mert lassacskán ROM csere lesz. Most ismerkedés folyik a MIUI-val. Ez az első Xiaomim.

(#12632) japunk


japunk
aktív tag

Na meglett az en telefonom is. Egy ksrdesem van. A FB messenger nem mutatja a chatfejeket. Mar engedelyeztem a biztonsag menupontnal a felugro ablakos ertesiteseket de igy sem. Mi a megoldas?

Koszi elore is!

The owls are not what they seem.

(#12633) watador600 válasza japunk (#12632) üzenetére


watador600
senior tag

Automata indítást is bepipáltad?

Egyébként nehéz előhozni ha nem jön elő magától, múltkor nekem egy délutánba telt megcsinálni, és azóta se tudom hogy hogyan :D
Csak böngésztem a beállításokat, és próbálgattam egyfolytában.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#12634) hatragyi válasza japunk (#12632) üzenetére


hatragyi
tag

1) Open Settings
2)Scroll down and tap 'Installed Apps'
3)Select Messenger from the list
4)Again scroll down and tap 'Permission Manager'
5)Scroll Down and tap 'Display Pop Up Window'
5)Select 'Accept'

(#12635) watador600 válasza hatragyi (#12634) üzenetére


watador600
senior tag

Ugyan ezt írta le az előbb csak magyarul :DDD

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#12636) japunk


japunk
aktív tag

Koszonom sracok, mukodik! Amit irtatok minden engedelyezve volt csak ki es bekapcsoltam es mar mukodott is. Kesz csoda ez a telefon meg a rendszer a ZUK utan pedig azt csak 2 napig hasznaltam.

The owls are not what they seem.

(#12637) hatragyi válasza watador600 (#12635) üzenetére


hatragyi
tag

Nem beszelni madzsar...

(#12638) section9


section9
őstag

Tegnap hajnalban beleestem a vízbe és velem együtt a telefonom is. Kikapcsoltam, de magától folyamatosan ki-be kapcsolgatott, szóval nem ért semmit. Miután lemerült azután beküldtem egy tál rizsbe és hagytam 24 óráig száradni, viszont úgy néz ki nem hatotta meg a dolog, amikor töltőn van pirosan villog a LED, amikor lehúzom és megpróbálom bekapcsolni akkor a MI felirat jelenik meg és kikapcsol. Volt már valakinek hasonló? Kábé mennyiért csinálják meg?

(#12639) Auratech válasza ux1 (#12625) üzenetére


Auratech
őstag

A fiam Redmi Note 2-höz én rendeltem Ipaky tokot üvegfóliástul 2800 körül és bevált, rendben van.
A keresés rendre note3 tokokat hozott és azt gondoltam, a bevált típusok neveit, esetleg forrását megosztanotok az nem túl nagy kérés. Mondjuk 4-5 próbalkozás után nem gugliztam hazai forrást, főleg győrit. Az igaz.
Jártam már pórul olyan jónak mondott tokkal, aminek a sarkai két hét utan letöredeztek (Belk).
Amúgy valami olyasféle választ, megerősítést vártam, hogy az xy tokba frankón bepattan, csak az ujjnyom azonosító kerül takarásba.. vagy ilyesmi... Mobilosoknál nincs dömping Redminote3pro tokból. Amúgy semmi gond, megoldom.

Auratech Field Recording

(#12640) V.Stryker válasza section9 (#12638) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Izgalmas előzményei lehetnek a dolognak. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#12641) gusthy válasza section9 (#12638) üzenetére


gusthy
veterán

Hát szerintem egyelőre mázlid van, hogy nem pusztult meg teljesen. Mindenesetre ha rákeresel arra, hogy hogy kell EDL módba tenni a telefon szétszerelésével, akkor megpróbálhatod kiszárítani, a garanciának már úgyis annyi.

(#12642) Auratech válasza section9 (#12638) üzenetére


Auratech
őstag

Sajnos nincs jó recept a vízbepottyanásra. Több óra után az alkatrészek vizes érintkezései az aranyozottakat kivéve oxidálódnak, főként, ha áram is van bennük. Nem próbálgasd. Az a legrosszab. Szedd szét és szárítsd ki minél hosszabban.
A száraz rizs...páramegkötő, nem árt. A só sem. Akkor inkább egy rakat szilikagél zacsi közé tenni(kínai boltosnál, ingkereskedőknél van) mindnképp szétszedni, amennyire lehet.
Az egyetlen jo megoldás a lehető leghamarabb kikapcsolni, kivenni a kártyákat és a legközelebbi gyógyszertárban izopropil alkoholt venni és abba belefektetni, hogy ellelpje. Ez az alkoholtípus nyugodtan kitöltheti készüléket, nem agresszív. Nyomtalanul, kicsit lassabban párolog a rendes szesznél(etil-alkohol) és magával viszi a bekerült nedvességet. Enyhén mérgező, nem meginni!
A sima alkohol nem jó, mert oxidál, amikor párolog és van benne minimum 4% víz, ami benn marad. Sebbenzin se, mert víztaszító és oldja a ragasztót, műanyag lakkbevonatot!
Ha több órán keresztül vizes, a kiszáradás után marad némi esély de nem sok.

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#12643) Sty01 válasza Old FatBoy (#12605) üzenetére


Sty01
tag

Ez előtt Lg G4-em volt kb ugyanígy ugyanennyit használtam,azt is kihangosítva használtam és abban 1W-os elég hangos hangszóró van,azzal is ugyanígy 3 óra körül volt a kijelző idom ,ott csak 3000 akku volt és 2K-kijelző,itt 4000-es és csak Full Hd kijelző ,vagyis jobb akku időnek kellene hogy legyen

(#12644) RVR400 válasza Sty01 (#12643) üzenetére


RVR400
veterán

Már többször jeleztük, hogy a telefonod hibás, gariztasd, ha visszaállítás és újaflashelés után sem javul.

(#12645) Mr X válasza Sty01 (#12643) üzenetére


Mr X
veterán

Mint látod, a többieknek jobb is az akkuideje, nálad lesz valami gond.

(#12646) Sty01 válasza RVR400 (#12644) üzenetére


Sty01
tag

A PUREMOBILE-töl lett vásárolva a telefon ismeri valaki ezt a céget?Elvileg Magyar garanciás a telefon de most olvasgattam a jótállást "Amennyiben a vásárolt terméket a Vásárló "root"-olja vagy "flash"-eli tehát a gyári szoftvertől eltérő "ROM"-ot telepít fel a készülékre a készülék jótállása (garanciája) azonnali hatállyal elvész. " Vagyis ha ROM-ot cseréltem ugrik a gari?

(#12647) gusthy válasza Sty01 (#12646) üzenetére


gusthy
veterán

Gyári = xiaomi gyári. Tehát ha felraksz egy Global stable romot, akkor nem szólhatnak semmit.
Értelemszerűen ne rootold, mielőtt visszaviszed :)

[ Szerkesztve ]

(#12648) hatragyi válasza Sty01 (#12646) üzenetére


hatragyi
tag

Megelőztek.

Tegyél fel rá egy fastboot-os, gyári stabil rendszert (saját webshopos volt rajta amikor vetted?), semmi twrp, semmi root, ha nem tetszik nekik, akkor fogyasztóvédelem, ott meg nem hiszem hogy megállja a helyét, hogy nem vállalják a garanciát, mert gyári rendszer van rajta.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#12649) Kobe


Kobe
veterán

arra van tippetek, micor sd ha be van helyezve a telóba, miért nem látszik gépen és telefonon sehol ?
sem filekezelőn( telefon és win alól sem), illetve Mi PC Suiteban nem mutatja, csak a belső tárhelyet

ntfs miatt lehet ?

(#12650) gusthy válasza Kobe (#12649) üzenetére


gusthy
veterán

NTFS nem támogatott. Ha nagy filmeket akarsz nézni, marad az exFAT.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.