Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez is drága, mint az összes hasonló cucc, de ez legalább tetszik, tényleg sokminden benne van, és szvsz a hangja sem lehet rossz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#2) fero02


fero02
veterán

Úgy néz ki, mint egy kávé daráló. A nappali szégyenfoltja lenne egy kulturáltan berendezett lakásban. :o :O :W

(#3) schawo


schawo
titán

Valami iszonyat ronda, és használhatatlan. Nem tudom, mi történt a világgal, de ilyen bugyuta ötletekkel még 20 éves sem állt elő senki, most meg egymást érik az ilyen, meg ehhez hasonló baromságokról szóló hírek.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) varydave


varydave
tag

Nekem személy szerint tetszik. :B

(#5) Pete55555


Pete55555
addikt

Na, most vagy nekem van ízlésficamom, vagy csak szimplán ízlések és pofonok :(

Szerk - oké, nem vagyok egyedül :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#6) schawo


schawo
titán

És ha kapnál egyet ingyen, hova terveznéd rakni? A szoba közepére? Az asztalra a virág helyett? A konyha közepére?

(#7) Pete55555
Az ugye megvan, hogy ez 4 irányba sugároz. A tévék már 10 éve sztereók, most visszatérnél a szokol korszakba?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7) Pete55555 válasza schawo (#6) üzenetére


Pete55555
addikt

Egy modern nappaliba bárhova, TV mellé pl.

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) gianni85 válasza schawo (#6) üzenetére


gianni85
veterán

a hardverapróra! :DDD

(#9) Pete55555 válasza schawo (#6) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem azt mondtam, hogy TV-re kötném rá, hanem, hogy egy modern nappaliban, egy TV mellett, nem nézne ki rosszul. Hazaérsz, belecuppantod az ipodot, és van zene. Persze nem audiofileknek való. A térhangzását meg nem feltétlen kell kihasználni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Kávét nem főz?
Nekem egyébként tetszik a dizájn, de pénzt nem adnék érte.

(#11) blattida válasza schawo (#6) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, ez konyhába való, a kávéfőző mellett jól nézne ki. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#12) Tsebacsi válasza schawo (#6) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

VIcces, hogy Te nem tudnád magadnál elhelyezni sehova, innentől már szar, és sehova nem lehet tenni, hülye aki megveszi, etc. ;] Tipikus...

A cucc maga nem néz ki rosszul, hogy hogy szólhat, hát azt tapasztalni kell. De pozitív, hogy szinte minden benne van, még bluetooth is.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13) schawo válasza Tsebacsi (#12) üzenetére


schawo
titán

Ezért kérdeztem, hogy ő hova tenné. Te hova tennéd?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) sing1ep1ayer válasza fero02 (#2) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

És ehhez miért kellett belinkelni a kávédarálót? :F Tudjuk, hogy néz ki, köszönjük. :DDD

(#15) szilagyiv válasza sing1ep1ayer (#14) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Ráadásul egy kávédaráló így néz ki:

A cikkben szereplő cucc legfeljebb mákdaráló...

:D

(#16) Tsebacsi válasza schawo (#13) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Simán tudnám tenni a tv mellé, jobbra vagy balra, akár a "dolgozószobába" is elférne a fotel mellé. Hidd el, a tieden kívül még vagy 8 millió lakás/ház van az országban, abból vajon hányba lehetne betenni?!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17) blattida válasza szilagyiv (#15) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, egy nagyobb méretű, a kisebbek pedig, mint amekkora ez a jvc doboz is, az pedig inkább úgy, mint amilyet fero is belinkelt, de ez lényegtelen...már megint ez a fölösleges fingreszelés... :O

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18) schawo válasza Tsebacsi (#16) üzenetére


schawo
titán

Ha ezt te úgy el tudnád helyezni a lakásban, hogy nem néz ki idétlenül, és az asszony sem hajít a kütyü után az utcára (a százezres számla és/vagy a küyü megtekintése után), akkor ez pont neked készült. Kérdés tényleg az, hogy hány ilyen lakás van, ebből hányan terveztek ilyet venni, és ebből hányan járnának sokkal jobban sok egyéb dologgal.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19) Tsebacsi válasza schawo (#18) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Még mindig ott tartunk, hogy neked nem tetszik, és ettől szar meg ronda. Komolyan a magyar tényleg ennyire savanyú és korlátolt, hogy csak az a jó ami neki tetszik?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20) Franklin válasza gianni85 (#8) üzenetére


Franklin
addikt

Ezt a hsz-t jelölöm a Comment Of The Year díjra... :-D

(#21) schawo válasza Tsebacsi (#19) üzenetére


schawo
titán

Lehet, hogy ennyire korlátolt vagyok. A savanyút viszont nem igazán értem. Savanyú akkor lennék, ha nem engedhetném meg magamnak, de belülről nagyon vágynék rá. Hát jelzem, hogy a legkevésbé sem. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) madgie válasza Pete55555 (#9) üzenetére


madgie
titán

iPodot cuppantgatni nem kell, ott az airport express, airplay-en megszólaltathat bármit... router is, oda is rakod, ahová akarod, azt kötsz rá, amit akarsz, stb. Jó, nem tölti a cuccot ,az igaz :D

Jut eszembe erre a JVC-re ugye nem régi 30 pines csatit tettek?

(#23) bteebi


bteebi
veterán

Érdekes koncepció sokért. A kinézete még csak-csak elmegy (bár tényleg tök olyan, mint egy kávédaráló/főző), de azt nem tudom elképzelni, hogy megfelelő hangminőséggel lássa el a feladatát.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#24) Ribi


Ribi
nagyúr

Irodába is jó lenne 1 ilyen, csak drága szegény.

(#25) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megint egy újabb szójon' a dáré 360 fokba' termék. Az egy dolog, hogy nem látom értelmét, de ez az árcédula. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) kolosanyi válasza Pete55555 (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, ez senkinek nem való, aki kicsit is komolyabban veszi a zenét annál, hogy, jé, szól valami... Igaza van schawonak.

Tsebacsi
Vegyed csak, ha annyira tetszik és a szar hangért 300 dodót kiperkálnál. Hidd el, neki nem lesz se jobb, se rosszabb ettől.

Reagálva a lentebbire:
Az korlátoltság, hogy egy idiótán kinéző, de főként szar hangzást produkáló hangkeltőt értelmetlennek tart az ember? Mert akkor tényleg korlátolt ő is, meg még sokan mások, akik elvárják, hogy ha már kifizettek egy talicskányi pénzt egy hangsugárzóért, akkor legalább szépen szóljon. Egy ilyen cső szerinted mit produkálhat? 360 fok, persze, azt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.