Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Ezt jó olvasni :) örülök :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) Gergosz2


Gergosz2
veterán

[link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Majd elmúlik...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Örülök. :)

...azér' a biztonság kedvéért vigyél be minden reggel egy kiskanál tisztított halolajat, és ha jön a fesz akkor esténként egy laza citromfű teát, ami finoman nyugtat.

A hullámvasutazás - nagy mélységek és magasságok váltakozása - esetenként depresszióra utalhat. A fent leírt két kiegészítő a legenyhébb módon tudja behangolni a napjaid. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) hoffman_ válasza Syl (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

de drága vagy :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) baluka26 válasza hoffman_ (#5) üzenetére


baluka26
veterán

Sajna igaza van. Depresszió ilyen, azt hiszed milyen jól vagy, 3 nap (jobb esetben, rosszabb esetben 3 perc) , és a poklok poklában találod magad.

Kurva jó legépelni, hogy poklok pokla. Próbáljátok ki :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7) hoffman_ válasza baluka26 (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez véleményem szerint túldaramtizált bullsit, ennyi erővel én visszaeső erős depressziós vagyok. inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon moody vagyok, egyik nap kicsattanok, másik nap padló alatt szétfolyok - ha nem is ennyire drasztikusan. mindenkivel ez van, a hétköznapok történései, várt események, apróságok befolyásolják a kedvet, az összes ember, akivel beszélgetek, kapcsolatban vagyok, felületesen, vagy mélyebben, hullámzik, mindig.

szóval szerintem nincs igaza, csak a szokásos, szar a fos, és nyeld be, mert lesz rosszabb hozzáállás, amitől már herótom van.

(a herót is egy jó szó :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) baluka26 válasza hoffman_ (#7) üzenetére


baluka26
veterán

Kettő között jelentős különbségek vannak. Viszonyítás kérdése az egész amúgy, akinek nem volt ilyen rossz, nem fogja megérteni, és ezért értem az álláspontod. De nincs így.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9) hoffman_ válasza baluka26 (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerintem meg a mi(magyar) mentalitásunk olyan, hogy szeretünk sírni, és ennyi az egész. a depresszió azért egy kicsit komolyabb móka.

akinek nem volt ilyen rossz, nem fogja megérteni

ezt nem teljesen értem mire írod.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) greenity


greenity
aktív tag

Szerintem bbazs96 nem a depressziós kategória, annyi az egész, hogy kamasz, vagy ha úgy tetszik tini, ott elég normális az, hogy valakinek hullámzik a kedve, bár remélem ez a pozitív hangulat most tartós lesz nála.

Bár a hullámzó kedélyállapot okán én is lehetnék depressziós, pedig nem vagyok az, egyszerűen ilyen az élet. Senkinek nem kívánom a depressziót.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) bbazs96 válasza hoffman_ (#9) üzenetére


bbazs96
csendes tag

depis azért nem vagyok, csak a kesergőket szerettem eddig ideirkálni. Kiút van a helyzetből, jön a nyár, máris vidámabb vagyok :D

(#12) Viszlát válasza greenity (#10) üzenetére


Viszlát
addikt

Köbö. Annyi a titka, hogy nem szabad komolyan venni, csak hát ehhez el kellett telni egy kis időnek, hogy az embör kiismerje.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13) bbazs96 válasza Viszlát (#12) üzenetére


bbazs96
csendes tag

köszönök mindenkinek minden támogatást, és kritikát :) Goooool és greenity érdemlik a hálám 90 %-át. Köszi mégegyszer :) :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.