Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) ЖОЛТИ


ЖОЛТИ
újonc

Kissé csalódott vagyok a cikkel kapcsolatban.. a címe valami érdekesebb írást sejtetett, de így elolvasva.. !kétszer! (hátha én néztem be valamit) de nem, ez tényleg dupla nulla aláhúzva. Zéró.

Az első két oldal még oké, szállás, a szállásod környezete.. addig jó.. de utána... most komolyan..
kimész egy idegen országba/városba és élménybeszámolóként bemutatsz egy plázát ?! :DDD Olyan itt is van.. ezt kinevezni "helyszíni riportnak".. :C

A plázában miért fotóztad le az egerekkel teli ládát ? :DDD Ilyen itt is van bármelyik média marktban... egy láda, teli eladásra váró egerekkel... és ezt feltenni egy efféle "élménybeszámoló"-ba.. röhej :DDD komolyan csodálkozom, hogy nem akadt ki ezen senki.

Éjszakai élet, szórakozási lehetőségek, ételek, Bangkok nevezetességei... Ilyenekről valami ?? Komolyan ennyire semmi fantáziád nem volt ? Ez sokkal többeket érdekelt volna szerintem, mint a teli láda egér.

No offense.. semmi flame.. de biztos, hogy nem csak egy rossz tréfának szántad ezt a "beszámolót" ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.