Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Misi1979 válasza johniee (#50) üzenetére


Misi1979
őstag

Jaja, pont ez a cél:) Viccen kívül, ha kell valami otthonról, szólj nyugodtan, nem szoktam tele bőrönddel utazni.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#52) johniee válasza Misi1979 (#51) üzenetére


johniee
senior tag

Köszi :) Egyelőre nem jut eszembe semmi, csajokat meg úgysem tudnál hozni :D
Ráadásul az itteniek tudnak újat mutatni :))
Én is csak pont annyi cuccot hoztam, hogy a fél bőrönd üres volt :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#53) Misi1979 válasza johniee (#52) üzenetére


Misi1979
őstag

Egy gyors kérdés: milyen kinti prepaid sim-et ajánlasz? Internetre kellene csak, tabletbe. Ha lehet korlátlan és 3G/LTE, jó lefedettséggel, mert el szoktam mászkálni a fővároson kívül is.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#54) johniee válasza Misi1979 (#53) üzenetére


johniee
senior tag

500 MB van a DTAC-nél 200 bahtért. Nagyon olcsó :DD
True-nál talán valamivel jobb a lefedettség egész Thaiföldön.
De olyan messzire azért én nem nagyon megyek :DDD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#55) ЖОЛТИ


ЖОЛТИ
újonc

Kissé csalódott vagyok a cikkel kapcsolatban.. a címe valami érdekesebb írást sejtetett, de így elolvasva.. !kétszer! (hátha én néztem be valamit) de nem, ez tényleg dupla nulla aláhúzva. Zéró.

Az első két oldal még oké, szállás, a szállásod környezete.. addig jó.. de utána... most komolyan..
kimész egy idegen országba/városba és élménybeszámolóként bemutatsz egy plázát ?! :DDD Olyan itt is van.. ezt kinevezni "helyszíni riportnak".. :C

A plázában miért fotóztad le az egerekkel teli ládát ? :DDD Ilyen itt is van bármelyik média marktban... egy láda, teli eladásra váró egerekkel... és ezt feltenni egy efféle "élménybeszámoló"-ba.. röhej :DDD komolyan csodálkozom, hogy nem akadt ki ezen senki.

Éjszakai élet, szórakozási lehetőségek, ételek, Bangkok nevezetességei... Ilyenekről valami ?? Komolyan ennyire semmi fantáziád nem volt ? Ez sokkal többeket érdekelt volna szerintem, mint a teli láda egér.

No offense.. semmi flame.. de biztos, hogy nem csak egy rossz tréfának szántad ezt a "beszámolót" ? :)

(#56) Misi1979 válasza ЖОЛТИ (#55) üzenetére


Misi1979
őstag

A cím félrevezető.. Talán Bangkok geek-szemmel jobb lett volna. A pantip plaza brutális, én múlt héten voltam először, de a héten mégegyszer elmegyek, meg az mbk plázába is, elsőre sokkoló volt mindkettő.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#57) Mr Dini válasza Misi1979 (#56) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

WoW! Azok a kártyák... :DD

Ui.: Sorry nem válasznak ment... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#58) hazalaca


hazalaca
csendes tag

Azért ha utazgatsz kicsit a tengerpart felé biztos nagyon gyönyörű. Mindenképp nagy váltás lehetett egy európainak ez az ország. Nem hiányzik egy kis igazi csirkepaprikás?

(#59) Sinesol válasza syl5 (#23) üzenetére


Sinesol
veterán

Amúgy szerintem épp az az unalmas, ha valaki a nyugati világban mozog.
Én már szivesebben mennék inkább Keletre. Eddig még csak Európában mozogtam, de 14 országot megjárva az a tapasztalat, hogy tul sok újra nem lehet számitani errefelé. Kicsit tisztább, kicsit modernebb nyugatra innen, de majdnem ugyanolyan szinte minden. Az emberek szinte ugyanazok, közösek a kulturális alapok, annyi a különbség hogy más nyelven beszélnek. Például Angliában, Franciaországban 1 hét mulva már olyan érzés volt mintha itthon lennék, nem sokban voltak mások az emberek, a környezet.

[ Szerkesztve ]

(#60) oxox válasza Sinesol (#59) üzenetére


oxox
addikt

laknal egy hetig a vatikanban :DDD
neztem, hogy 14orszag az komoly....aztan szamoltam egy kicsit, es 19-ig jutottam europaban ahol eddig volt szerencsem eltolteni tobb kevesebb idot (es Sipol/NL-t nem szamoltam bele, pedig dekkoltam mar nehanyszor...dehat Hollandiabol csak a repteret lattam...ohh Svajcot sem szamoltam, igaz ott is csak a terminalhoz volt szerencsem), ill. mar nem letezo +4 orszagot sem vettem bele :DDD

Amugy tavolkelettel, es pl Thaifoldel is pont az a baj mint amit leirtal..sok az europai, es akaratlanul is formaljuk a sajat kulturankra....de pl Kubaba is most kene meg elmenni, amig nincs minden sarkon Mcdonalds...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#61) hazalaca válasza oxox (#60) üzenetére


hazalaca
csendes tag

Szerintem Európában most pont fordul a kocka, hozzánk jönnek keletről, nem is akármennyien és formálni fogják a kultúránkat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.